У Німеччині відзначають зниження темпів росту цін на оперативну пам’ять DDR5

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
Devijack
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

Предлагаю обсудить У Німеччині відзначають зниження темпів росту цін на оперативну пам’ять DDR5

Хіба є сенс підвищувати ціни на те що вже не купують.
Sanьka
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Так це тільки зниження темпів росту, а не самого росту :laugh:

ОЗУшний Туземунчик, бариги не швидко захочуть прощатись з овервиторгом. Нажаль :dontknow:
Последний раз редактировалось Sanьka 03.02.2026 16:56, всего редактировалось 1 раз.
tablestikus
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Devijack
Якби не купували - ціни далі не росли б.
МОНАХ
Member
Аватара пользователя
Откуда: Український Шаолінь

Сообщение

► Таки точно оперативна коррекція "малюється"; з-опалу "нафігачили-дофіга" - тепер "втирають піт з чола" і потроху "озираються", "щупаючи землю під ногами" - чи ще геть не "відірвалися"... Далі - вже більш спокійно та виважено, :-P з "подвійною мотивацією"...
KimRomik
Member
Аватара пользователя

Сообщение

tablestikus
Якби ціни росли, люди не купували б :laugh:
S0N1C
Member
Аватара пользователя
Откуда: Dnipro

Сообщение

якщо по тій табличці, то у наз зараз грудневі ціни, ще вчора 96 гіг 6400 сл32 були 44к, сьогодні вже 48
tablestikus
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

KimRomik: 03.02.2026 17:36 tablestikus
Якби ціни росли, люди не купували б :laugh:
Але схоже бажаючі купити за любу ціну ще не закінчилися.
doc-oc
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Желаю просто всем причастным к росту цен, без вазелина пихать оперативу в свои жадные задницы :laugh:
unlnu
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Valve опублікувала чергову статистику апаратного та програмного забезпечення користувачів Steam. Серед цікавих змін у січні 2026 року варто відзначити, що навіть попри дефіцит, частка користувачів із 32 ГБ оперативної пам'яті зросла на 1,45%.

Якщо дивитися на загальну картину, частка користувачів із 32 ГБ оперативної пам'яті зросла до 38,02%. Найпопулярнішою залишається конфігурація з 16 ГБ ОЗП – 40,24%, проте її перевага скоротилася до 2%. Невеликий приріст спостерігається також у систем із 64 ГБ ОЗП – на 0,04%.

Продовжуючи тему пам'яті, варто відзначити, що кількість гравців зі сховищем понад 1 ТБ також зростає. У січні частка систем із такою опцією збільшилася на 1,81%, тоді як жодна інша конфігурація сховища приросту не показала.
тобто за січень 2026 частка щасливих власників памяті збільшилась не зважаючи на х3-4 від червня 2025... бідні пересічні геймери, казали вони... страждають і не можуть собі дозволити... ага. саме через відсутність бойкоту на нас чекає ще х2 до нинішніх цін у 2026 році.
S0N1C
Member
Аватара пользователя
Откуда: Dnipro

Сообщение

ну то таке, вони ж не кажуть якої саме 32 гіги, може там ддр3, якої в мене було стільки з часів 2600к
Creature4O
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Панове забули про тих людей, хто взагаллі не в темі заліза і цін. Про тих котрим коли потрібен новий ПК або запчастина, просто йдуть і купують по тим цінам які є. І таких людей сильно більше ніж таких які сидять по форумах. Тому люди будуть купувати активно ще деякий час, а потім просто по інерції, бо завжди знайдеться той кому потрібно тут і зараз.
Kullerok
Member
Откуда: Київ

Сообщение

Когда смотришь на такое пи :censoured: с ценами и наличием. Понемногу начинаешь верить в бредни адептов мертвого ПК гейминга.
Robostyle
Member

Сообщение

Creature4O: 03.02.2026 18:33 Панове забули про тих людей, хто взагаллі не в темі заліза і цін. Про тих котрим коли потрібен новий ПК або запчастина, просто йдуть і купують по тим цінам які є. І таких людей сильно більше ніж таких які сидять по форумах. Тому люди будуть купувати активно ще деякий час, а потім просто по інерції, бо завжди знайдеться той кому потрібно тут і зараз.
Когда оно не на 50%, а в 8 раз, даже такие как ты описал задаются вопросами.
dreikk91
Member
Аватара пользователя
Откуда: UA; Lviv

Сообщение

tablestikus: 03.02.2026 16:55 Devijack
Якби не купували - ціни далі не росли б.
Росли б
tablestikus
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

dreikk91
Та судячи з новини ріст все ще є, хоч і не такий як був.
Vpupkin
Member
Откуда: Dnipro

Сообщение

Добре тим хто вже має актуальну систему і може спокійно пересидіти бурю, без зайвого стресу.
VovaII
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Vpupkin
А як світла нема і у провайдера обладнання погоріло?


Виробники памʼяті заробляють на ШІ і на користувачах. — От і вирівнюють заробітки, орієнтуючись на те, де вигідніше.
Як довго це зростатиме? Ну, наприклад поки у інвесторів в ШІ, гроші не скінчаться. — Не всі ж в ШІ інвестують. Є ще багато куди.
dreikk91
Member
Аватара пользователя
Откуда: UA; Lviv

Сообщение

tablestikus: 03.02.2026 19:27 dreikk91
Та судячи з новини ріст все ще є, хоч і не такий як був.
Поки хайп продавці можуть задирати ціни незалежно від попиту. Кожен хоче якомога більше скористатись з ситуації. Навіть якщо не вдасться продати все по завищеним в 5 раз цінам, можна буде продати по звичайним пізніше, все одно буде прибуток
SaratRich
Junior
Аватара пользователя

Сообщение

Кажуть, що ріст ШІ досягнув свого піку. В Oracle великі проблеми. Нема Oracle - нема Open AI :super:
MqM
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

Колись люди слідкувати за цінами на золото, цінні папери, та хоча би за цінами нафту, а тепер ми слідкуємо за коливаннями ціни на оперативку)))
Ответить