З’явилися тести китайського 12-ядерного процесора Loongson 3B6000 — утричі слабкіший за AMD Ryzen 5 9600X

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
Барбарис
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вінниця

Сообщение

Scoffer, саме й воно - ніхто не знає, що там. Після смерті міпс вони можуть робити що хочуть і скільки залиш лось від міпс 64 незрозуміло нікому.
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Барбарис
Ну це не зовсім так. Підтримка лонгсуна є в компіляторах, відповідно вся документація на іса у компілятороробів теж є. Кому треба там все зрозуміло. Це нам не зрозуміло бо пофіг за великим рахунком. Ну міпс і міпс, що такого.
Lustrator
Member

Сообщение

Так шо, кетайсі удєлалі Ельбрус чи ні?)

Відправлено через 25 хвилин 2 секунди:
bes: 03.02.2026 12:07 заголовок конечно громкий но для оборонки им хватит этой производительности с головой
Можна на осліка встановити, обкласти мінами і штурмувати Куп'янськ-вузловий по вайфаю.
Больше уродов, хороших і разних (с)
Барбарис
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вінниця

Сообщение

Scoffer, пости компілятороробів кажуть, що впроваджують ріск, але не настільки щоб потрапити під санкції у випадку чого. Якщо про 12нм - було від міпс ніби 90%, то наскільки вже змінили останнє покоління незрозуміло. Але порівняно з міпс 32, а потім чистим 64 то вже мають прогрес.
Rolexandr
Member

Сообщение

Telcontar: 03.02.2026 10:58 Без порівняння з вершиною процесоробудування M5 - тести ні про що :shuffle:
Та кому він нафіг всрався той м5. Проц для обмеженого кола гіків
AssayMAS
Member
Откуда: ][аркiв

Сообщение

Rolexandr: 03.02.2026 15:03Проц для обмеженого кола гіків
состоятельных гиков которым малый перечень ПО уже кто то заточил под М5, ну или покупают не за свои или ПО настолько эксклюзивное что цена мака там очень малая часть...
Yalg
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Интересно сравнение с арм процами высокого класса.
В целом же для офисников, военки и прочего этих процев достаточно, низкая частота вполне вероятно ради низкого энергопотребления чтобы в ноутбуках-чемоданчиках оно работало не час, а дольше.
longaro
Member

Сообщение

Ну это просто новость , что мол пришло время нас бояться , такое же есть и у рф с их байкалами ...
tablestikus
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

longaro
Байкали з 2022 року закопали вже.
Ответить