
Новости
Последние статьи и обзоры
У статистиці Steam уперше з’явилася відеокарта AMD RDNA 4‑го покоління
-
alexeygalas
Member
- Откуда: Khmelnytskyi
-
Afit
Member
- Откуда: Запоріжжя
Не хоче Ліза захоплювати по справжньому ринок
Формула проста. Треба для початку народного середняка і початківця, по ціні-можливостях, а далі пролазити в гору. Але чомусь не хочуть
-
Polaris
Member
- Откуда: Харків; Слов'янськ
Так 9700 (xt) і є среднякAfit: ↑ 02.02.2026 16:25 Не хоче Ліза захоплювати по справжньому ринокФормула проста. Треба для початку народного середняка і початківця, по ціні-можливостях, а далі пролазити в гору. Але чомусь не хочуть
-
OdeMix
Junior
Ні, це ви вимагаєте щось краще за Нвідія але за ціною мусора. У вас хибне уявлення про ринок.
-
bes
Member
- Откуда: Kryvyi Rih
вообще довольно странно было отказываться от выпуска топов и говорить что все силы пойдет средний сегмент - что бы завладеть 0,16% стима спустя год после релиза
-
alexeygalas
Member
- Откуда: Khmelnytskyi
продажі лоу і мідл тірів значно вищі за топи. Тому вони і покинули конкурувати з хх80/xx90 картами. Схоже, що протажі топ-карт кратно нижчі і їм не цікаво надриватись в спробах перевершити однокласників від NvidiaAfit: ↑ 02.02.2026 16:25Не хоче Ліза захоплювати по справжньому ринок
-
Afit
Member
- Откуда: Запоріжжя
Чому в процесорах я бачу їх спроможність робити краще, за свою ціну ніж у конкурента, а на базарі відеокарт ні? Можливо все ж не "хибне уявлення про ринок"?OdeMix: ↑ 02.02.2026 16:36Ні, це ви вимагаєте щось краще за Нвідія але за ціною мусора. У вас хибне уявлення про ринок.
-
Afit
Member
- Откуда: Запоріжжя
Тоді вона має давити ціною 5070 (ti). Бо при всіх рівних гроші занисуть всі Хуангу. Такі реаліїPolaris: ↑ 02.02.2026 16:36Так 9700 (xt) і є среднякAfit: ↑ 02.02.2026 16:25 Не хоче Ліза захоплювати по справжньому ринокФормула проста. Треба для початку народного середняка і початківця, по ціні-можливостях, а далі пролазити в гору. Але чомусь не хочуть
Отправлено спустя 2 минуты :
Це той софт, що в своїх рідних програмах не підтримує жести назад, а тількі стрілкою вгорі? (мюзик)
-
Polaris
Member
- Откуда: Харків; Слов'янськ
Afit
Маркетинг на стороні хуанга, DLSS, Промені, зображення краще чим в нативі!!!
Ну, а якщо зерьзно AMD можуть нормально конкурувати з NVIDIA тільки в іграх, будь який спеціаліст вибире "зелених"
Маркетинг на стороні хуанга, DLSS, Промені, зображення краще чим в нативі!!!
Последний раз редактировалось Polaris 02.02.2026 16:53, всего редактировалось 1 раз.
-
BoKl
Member
Так вона і давить ціною, точніше хуанг сам це робить. 5070 ті асус прайм коштує 61к, асус прайм ос 9070 хт - 37к.Afit: ↑ 02.02.2026 16:49Тоді вона має давити ціною 5070 (ti). Бо при всіх рівних гроші занисуть всі Хуангу. Такі реалії
Отправлено спустя 2 минуты :Це той софт, що в своїх рідних програмах не підтримує жести назад, а тількі стрілкою вгорі? (мюзик)Тоді як андроїд верстія тієї ж програми, жести працюють
![]()
-
Enjthesilence
Member
і як це амд вже втрачає ринок більше ніж 10 років, до цих всіх променів і длсс, дивно звичайно. а в статистиці стім звичайно переважають саме професійні рішеня гпу, так.Polaris: ↑ 02.02.2026 16:52 Afit
Маркетинг на стороні хуанга, DLSS, Промені, зображення краще чим в нативі!!!Ну, а якщо зерьзно AMD можуть нормально конкурувати з NVIDIA тільки в іграх, будь який спеціаліст вибире "зелених"
-
Polaris
Member
- Откуда: Харків; Слов'янськ
Enjthesilence
До цього були інші маркетингові "фічі". І знову повторюсь спеціалісти веберуть NVIDIA. Бо Cuda куди пошириніше OpenCL
До цього були інші маркетингові "фічі". І знову повторюсь спеціалісти веберуть NVIDIA. Бо Cuda куди пошириніше OpenCL
-
Enjthesilence
Member
які? що за маркетингові фішки були у паскалів? "кращі карти?" - це сильний маркетинг, беззаперечно.Polaris: ↑ 02.02.2026 16:55 Enjthesilence
До цього були інші маркетингові "фічі". І знову повторюсь спеціалісти веберуть NVIDIA. Бо Cuda куди пошириніше OpenCL
ми обговорюємо статистику стім, про яких спеціалістів і cuda йде мова? звичайно, cuda - це сильний плюс, але не тут
як на мене, маркетинг блеквелів в суху програв рдна4, коли кожен блогер розповідав, яке нвідія випустила лайно, як всі верещали, коли побачили мсрп на нове покоління червоних, що нарешті з'явився нормальний апскейлер у червоних і тд, але ж вийшло що вийшло)
поки радеон не зробить аналог своїх райзенів, х3д кеш, одна материнка на декілька поколінь, подібного рівня речі тільки для гпу, вони й далі будуть сидіти з мізером, копіюючи технології конкурента
Последний раз редактировалось Enjthesilence 02.02.2026 17:07, всего редактировалось 2 раза.
-
Polaris
Member
- Откуда: Харків; Слов'янськ
Enjthesilence
Статитистика стім думаю враховує всі компьютери де встановлений клієнт, а не тільки ті де тільки граються в іграшки
✔︎ Глибоке навчання та AI: TensorFlow, PyTorch, JAX
✔︎ 3D-графіка / відео: Blender (Cycles/OptiX), Adobe Premiere/After Effects, Octane Render
✔︎ Чисельні/наукові бібліотеки: CuPy, ArrayFire
✔︎ Професійні рендерери та інші системи з CUDA-оптимізацією
Статитистика стім думаю враховує всі компьютери де встановлений клієнт, а не тільки ті де тільки граються в іграшки
Ті що праюцють зпро яких спеціалістів і cuda йде мова?
✔︎ Глибоке навчання та AI: TensorFlow, PyTorch, JAX
✔︎ 3D-графіка / відео: Blender (Cycles/OptiX), Adobe Premiere/After Effects, Octane Render
✔︎ Чисельні/наукові бібліотеки: CuPy, ArrayFire
✔︎ Професійні рендерери та інші системи з CUDA-оптимізацією
-
yurius_r
Member
Якесь дуже дивне обговорення. 5070ti дуже далеко в рейтингу і виходячі із нього також не дуже цікава користувачам steam. Їм треба щось дешевше, що добре демонструють місця 5070 та 5060. Тож ринок якось сам все вирішив
Последний раз редактировалось yurius_r 02.02.2026 17:17, всего редактировалось 1 раз.
-
alexeygalas
Member
- Откуда: Khmelnytskyi
Причому останні 2 виконують на RTX PRO із ECC GDDR (ну Radeon PRO теж мають підтримку ECC звичайно)Polaris: ↑ 02.02.2026 17:02✔︎ Чисельні/наукові бібліотеки: CuPy, ArrayFire
✔︎ Професійні рендерери та інші системи з CUDA-оптимізацією
Последний раз редактировалось alexeygalas 02.02.2026 17:07, всего редактировалось 2 раза.
-
Polaris
Member
- Откуда: Харків; Слов'янськ
До речі за "Паскалі" Ви доречно згадали, бо їх конкурентами тоді в середньому сигманті були "Поларіси", які таки довго трималися в топі стіму
-
Enjthesilence
Member
я розумію, навіщо існує CUDA, але це не селпоїнт цих карт, я тобі про це кажу. не купляє більшість зелені карти через наявність cudaPolaris: ↑ 02.02.2026 17:02 Enjthesilence
Статитистика стім думаю враховує всі компьютери де встановлений клієнт, а не тільки ті де тільки граються в іграшки
Ті що праюцють зпро яких спеціалістів і cuda йде мова?
✔︎ Глибоке навчання та AI: TensorFlow, PyTorch, JAX
✔︎ 3D-графіка / відео: Blender (Cycles/OptiX), Adobe Premiere/After Effects, Octane Render
✔︎ Чисельні/наукові бібліотеки: CuPy, ArrayFire
✔︎ Професійні рендерери та інші системи з CUDA-оптимізацією
-
Polaris
Member
- Откуда: Харків; Слов'янськ
Enjthesilence
Я купив, і знаю деяких людей які купили через це Nvidia. Хоча в ігрових сценаріях немаю нічого проти AMD, у них там все чудово
Я купив, і знаю деяких людей які купили через це Nvidia. Хоча в ігрових сценаріях немаю нічого проти AMD, у них там все чудово