Голова NVIDIA підтвердив роботу над платформою N1 для комп’ютерів зі штучним інтелектом

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
Georgin
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

Пропоную обговорити Голова NVIDIA підтвердив роботу над платформою N1 для комп’ютерів зі штучним інтелектом
Та це фігня, оце цікавіше:
спойлер
https://militarnyi.com/uk/news/nvidia-d ... vytku-shi/
Раніше таке "США забороняє експорт чіпів, якщо вони можуть слугувати військовим цілям" вже було, потім Трамп відмінив чи послабив (точно не пам'ятаю) під час торгових переговорів, а тепер знову?
Последний раз редактировалось Georgin 01.02.2026 12:50, всего редактировалось 1 раз.
CADR
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Как им объяснить, что мы не хотим. Нам не надо. Просто оставьте нам обычные компьютеры.
KimRomik
Member
Аватара пользователя

Сообщение

CADR
вони підуть тим шляхом, якщо це схаває споживач, навіть якщо це буде гівно

вони схавали майнінг бум, РГБ бум, тому і схавають ШІ бум
Firebrand
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

CADR: 01.02.2026 12:48 Как им объяснить, что мы не хотим. Нам не надо. Просто оставьте нам обычные компьютеры.
Вектор развития,завернул куда то, не туда. Но они же не могут это признать и остановиться. Будут впаривать и убеждать, что жить без этого невозможно.
ronemun
Advanced Member

Сообщение

CADR
на відміну від дорогого GB10, який позиціонується під ШІ, цей є звичайний комп, без 2х супердорогих мережевих карт на 100 ГБіт/с, і може буде 64 ГБ памяті замість 128. Також тут повноцінний Windows. Але навіть на GB10 вже ігри протестовані, його прирівнюють до аналога від AMD - Ryzen StrixHalo.
ШІ тут приплели перш за все через цінність:
1. тут не тільки графіка, але й як у всіх карт Nvidia потужні блоки ШІ. При цьому дешево, адже рівень максимум Geforce 5070, не порушуючи санкцій 1 петафлопс
2. Тут не 32ГБ памяті, як у Geforce 5090, а 64/96/128, що дає знаачні переваги для ШІ. AMD теж до своїх проців з потужною графікою припимує AI

НАйважливіше що тепер такі системи стануть нормою - Нвідія починає випускати повноцінні компи, зі своєю графікою, але з процами ARM і х86. Через рік вийде ще новіша система, можливо з ядрами Vera від самої Нвідії.
Inqizitor2022
Member
Откуда: Харьков

Сообщение

Georgin: 01.02.2026 12:47 Пропоную обговорити Голова NVIDIA підтвердив роботу над платформою N1 для комп’ютерів зі штучним інтелектом
Та це фігня, оце цікавіше:
спойлер
https://militarnyi.com/uk/news/nvidia-d ... vytku-shi/
Раніше таке "США забороняє експорт чіпів, якщо вони можуть слугувати військовим цілям" вже було, потім Трамп відмінив чи послабив (точно не пам'ятаю) під час торгових переговорів, а тепер знову?
Безумная Куртка вместо того, чтобы спокойно продавать лопаты - пошёл на откровенную госизмену. :laugh:
Ничего, занесёт рыжему чемодан бабла и золотую статую и его простят. :-/
Коррупция в штатах достигла ранее немыслимых масштабов.

Отправлено спустя 2 минуты 27 секунд:
CADR: 01.02.2026 12:48 Как им объяснить, что мы не хотим. Нам не надо. Просто оставьте нам обычные компьютеры.
Никак. Терпилы должны платить и страдать.
Никому ИИ на ПК не нужен, максимум чатгпт через приложение, но кому интересно мнение народа.
AntonyKandaurov
Member
Аватара пользователя
Откуда: Славетне місто Запоріжжя

Сообщение

Також дослідження компанії CrowdStrike показало, що модель DeepSeek R1 навмисно генерує вразливий програмний код, якщо користувач вводить запити, які Компартія Китаю вважає політично чутливими. Ймовірність отримання коду з критичними дірами в безпеці у таких випадках зростає на 50%.
:laugh:
Смєшно но нє болєє :lol:

Відправлено через 2 хвилини 2 секунди:
Це вже якийсь комунізм з АІ лицем :laugh:
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

Inqizitor2022: 02.02.2026 03:09Никак. Терпилы должны платить и страдать.
За ИИ платят корпорации. По касательной задело потребительское железо.
Inqizitor2022: 02.02.2026 03:09 Никому ИИ на ПК не нужен, максимум чатгпт через приложение, но кому интересно мнение народа.
Нужен многим, но не настолько, чтобы оплачивать банкет.
Ответить