Виправдання пішли. А це що за реакція була?
Аж не повірив що хтось може засуджувати?waryag: ↑ 30.01.2026 21:20Why so serious?Барбарис: ↑ 30.01.2026 17:19який в 40к нормальний лор? лор загарбників та уніфікаторів, руйнівників та окупантів?![]()
Аж не повірив що хтось може засуджувати?waryag: ↑ 30.01.2026 21:20Why so serious?Барбарис: ↑ 30.01.2026 17:19який в 40к нормальний лор? лор загарбників та уніфікаторів, руйнівників та окупантів?![]()