У перших ігрових тестах AMD Ryzen 7 9850X3D виявився приблизно на 3% швидшим за Ryzen 7 9800X3D

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
kairo
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

Пропоную обговорити У перших ігрових тестах AMD Ryzen 7 9850X3D виявився приблизно на 3% швидшим за Ryzen 7 9800X3D
Зловив флешбеки із Інлтелом та його +3% на покоління.
dret09
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

Покращення))) Хоча об'єктивно від цього проца взагалі нічого було очікувати...
Alexsandr
Member

Сообщение

скорее всего половины ядер достаточно для работы игры, отсюда и бесполезный кеш на все ядра. Но наверняка будут исключения. Так же интересно как рабочий софт отреагирует.
yariksom
Member

Сообщение

Alexsandr
Зараз декотрі ігри вже просять 8 ядер.
Nekros
Member
Аватара пользователя

Сообщение

У 9850х3д на 7% вище частота і у 6% швидше у CS2, усе сходиться, а більшого і не треба було очікувати :shuffle:
Reinmar
Member

Сообщение

Просто нужно брать! Поддержим АМД. Компания добра всегда была за простых геймеров! Все знают,их цель - выбить конкурента и в будущем дать нам народный мегапроц за 200$
denizen
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

з 7800х3Д повний застій, АМД починає нагадувати INTEL
Nekros
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Reinmar: 27.01.2026 17:46 Просто нужно брать! Поддержим АМД. Компания добра всегда была за простых геймеров! Все знают,их цель - выбить конкурента и в будущем дать нам народный мегапроц за 200$
І всеодно краще за Інтел який окрім + ~5% ще і сокет міняв, а ще що би ти себе краще почувався містером лохом плював під кришку соплі замість припою :gigi:
yariksom
Member

Сообщение

denizen: 27.01.2026 17:47 з 7800х3Д повний застій, АМД починає нагадувати INTEL
Вони й не будуть нічого робити поки конкурент не рухається.
Piter Cantrope
Member
Аватара пользователя
Откуда: Калуш

Сообщение

kairo: 27.01.2026 17:19 Пропоную обговорити У перших ігрових тестах AMD Ryzen 7 9850X3D виявився приблизно на 3% швидшим за Ryzen 7 9800X3D
Зловив флешбеки із Інлтелом та його +3% на покоління.
Ну так це ж не нове покоління. В Інтела було +3% від 3770k до 4770k.
Ну а взагалі-то я завжди асоціював АМД з рефрешами. 7970-7970ghz edition, 290x-390x, 480x-580x. FX-ів в мене ніколи не було, але там наче теж були 8150-8350. Ще були якісь різні версії райзенів перших поколінь.
Вони завжди таким займались.
Sanьka
Member
Аватара пользователя

Сообщение

kairo: 27.01.2026 17:19Зловив флешбеки із Інлтелом та його +3% на покоління.
Це ж всього лише розширення лінійки. Зі 100% фіговою доступністю і оверпрайсом. Він є просто щоб бути.
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

yariksom: 27.01.2026 17:51Вони й не будуть нічого робити поки конкурент не рухається.
Інтел за останній час викотив цікаві е- та ЛП-ядра, нову відеоархітектуру для інтеграшок, кращий контролер пам'яті.

У АМД з козирів, по великому рахунку, залишилися дещо кращі ядра та х3д кеш, хоча й там у інтел є перспективи.
Piter Cantrope: 27.01.2026 17:53Ну а взагалі-то я завжди асоціював АМД з рефрешами. 7970-7970ghz edition, 290x-390x, 480x-580x. FX-ів в мене ніколи не було, але там наче теж були 8150-8350. Ще були якісь різні версії райзенів перших поколінь.
А хто ні?
5000 серія нвідіа фактично це рефреш з мінімальними архітектурними змінами.
Sanьka
Member
Аватара пользователя

Сообщение

waryag: 27.01.2026 18:26У АМД з козирів,
У АМД з козирів 12ядерний ССХ який скоріш за все буде на тій же АМ5 ;)
Piter Cantrope
Member
Аватара пользователя
Откуда: Калуш

Сообщение

waryag: 27.01.2026 18:26 У АМД з козирів, по великому рахунку, залишилися дещо кращі ядра та х3д кеш, хоча й там у інтел є перспективи.
Козирі AMD - це дуже дешеве виробництво через чиплети. І дешева розробка через основи, закладені ще при розробці тих райзенів Келлером і ко.
Вони можуть продавати 9800x3d хоч по $300, а 7600 по $80, і все одно бізнес буде цілком фінансово здоровим. Але цього не роблять, бо Інтел не тисне.

Інтел вбабахав такі ресурси у arrow lake, lunar lake, panther lake i т.д., що це навіть не порівняти. А маржа у тих продуктів набагато гірша ніж в тих, які продає AMD.

Відправлено через 41 хвилину 46 секунд:
В 2024 році витрати AMD на research and development склали $6.4млрд. Intel в тому ж році витратив $22млрд. Для порівняння. Це при тому, що по прогнозах, в 2026 році AMD наздожене Інтел по річному доходу.
Nekros
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Piter Cantrope: 27.01.2026 19:17 В 2024 році витрати AMD на research and development склали $6.4млрд. Intel в тому ж році витратив $22млрд. Для порівняння. Це при тому, що по прогнозах, в 2026 році AMD наздожене Інтел по річному доходу.
Ну нічого. АМД продала свої заводи що би зібрати всі гроші і вкласти в ZEN, коли інтел 10 років у носі колупалась. Тепер черга інтел вкладати гроші в розробку
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

Sanьka: 27.01.2026 18:29У АМД з козирів 12ядерний ССХ який скоріш за все буде на тій же АМ5 ;)
Найменша з проблем Інтел. Це добре для серверів, для масс маркету досі достатньо 6-8 ядер.
Piter Cantrope: 27.01.2026 19:17Козирі AMD - це дуже дешеве виробництво через чиплети. І дешева розробка через основи, закладені ще при розробці тих райзенів Келлером і ко.
Вони можуть продавати 9800x3d хоч по $300, а 7600 по $80, і все одно бізнес буде цілком фінансово здоровим. Але цього не роблять, бо Інтел не тисне.

Інтел вбабахав такі ресурси у arrow lake, lunar lake, panther lake i т.д., що це навіть не порівняти. А маржа у тих продуктів набагато гірша ніж в тих, які продає AMD.
Виробництво повинно бути близьким по ціні. Після того, як інтел доведе виробництво, у нього буде дешевше.
Piter Cantrope: 27.01.2026 19:17В 2024 році витрати AMD на research and development склали $6.4млрд. Intel в тому ж році витратив $22млрд. Для порівняння. Це при тому, що по прогнозах, в 2026 році AMD наздожене Інтел по річному доходу.
Некоректне порівняння. У інтел величезні вкладення у виробництво, якого немає в амд.
DuckRider
Member
Аватара пользователя

Сообщение

yariksom: 27.01.2026 17:51
denizen: 27.01.2026 17:47 з 7800х3Д повний застій, АМД починає нагадувати INTEL
Вони й не будуть нічого робити поки конкурент не рухається.
И как их гпу с такой политикой поживают? Успешно сражаются с интелом за дно рынка?
yuriy_dd
Member

Сообщение

та ладно 3%
тут фанати х86 кажуть що перевага в 50% чи навіть в 3 рази - це в межах похибки
Втім, цього достатньо, щоб звання найшвидшого у світі ігрового процесора перейшло новому «камінцю»
цікаво - а якому камінцю присвоїти звання самого швидкого в одно-потоці? :shuffle:
тільки ш, його імя не можна називати вголос, заклюють :lol:
erkins007
Member
Аватара пользователя

Сообщение

yuriy_dd: 27.01.2026 22:22перевага в 50% чи навіть в 3 рази - це в межах похибки
Це та перевага яка дозволяє кіберпану аж 6фпс видавати чи є ще якась?)

Арм це чудово на малопотужних девайсах - телевізори, портативки, ВР, планшети. Або в деяких серверах де можна напхати купу малих ядер. У ПК арм на данний момент не підходить
yariksom
Member

Сообщение

yuriy_dd
Як на мене, то взагалі давно вже слід покинути світ смертельно хворого х86, сморід тління якого огорнув всю планету, відринути це багно злетівши в божественні небеса ARM, купити М5, навіть без нічого, просто камінь і поволі, відчуваючи своє неперевершене, бездоганне достоїнство попльовувати з Олімпу на жалюгідних користувачів райзена чи сore.
Такий шлях! :lol:
Ответить