У другому сезоні Battlefield 6 отримає великі мапи Contaminated і Golmud Railway

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
Samilo
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харьков (Украина)

Сообщение

Пропоную обговорити У другому сезоні Battlefield 6 отримає великі мапи Contaminated і Golmud Railway
Голмунд?(
Як він мені в 4 набрид.. але все ж мапа популярна - це так
stoned
Member
Аватара пользователя
Откуда: Omicron Persei 420

Сообщение

Усе це зможуть попередньо протестувати учасники програми Battlefield Labs
Добре що форму не потрібно більше заповнювати, достатньо мати завантажений клієнт Лабсу.

Samilo
Ну добре хоч не Пропаганда з датамайнерських зливів. :laugh:
Последний раз редактировалось stoned 22.01.2026 12:53, всего редактировалось 2 раза.
Samilo
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харьков (Украина)

Сообщение

stoned
Дайси хитрі жуки, беруть ті мапи де не має системи levolution
_Andrik_
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кременчук-PL

Сообщение

Поверніть "Damawand Peak " в режимі штурм з BF3 і можете взагалі більш нічого не робити B-) . Ну ще Оманський залив , але без тієї клятої бурі з 4ірки :puke:
Enjthesilence
Member
Аватара пользователя

Сообщение

_Andrik_: 22.01.2026 14:09 Поверніть "Damawand Peak " в режимі штурм з BF3 і можете взагалі більш нічого не робити B-) . Ну ще Оманський залив , але без тієї клятої бурі з 4ірки :puke:
зробіть нову нормальну карту? - ні, поверніть стару з 2011 року. грустінка сучасного мапдизайну
Последний раз редактировалось Enjthesilence 22.01.2026 14:14, всего редактировалось 1 раз.
Geinz21
Member
Откуда: Днепропетровская обл.

Сообщение

Enjthesilence: 22.01.2026 14:12 зробіть нову нормальну карту? - ні, поверніть стару з 2011 року
Творческая импотенция у нынешних геймдизайнеров, а старики ушли Арк Райдерс делать.
MqM
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

Enjthesilence: 22.01.2026 14:12
_Andrik_: 22.01.2026 14:09 Поверніть "Damawand Peak " в режимі штурм з BF3 і можете взагалі більш нічого не робити B-) . Ну ще Оманський залив , але без тієї клятої бурі з 4ірки :puke:
зробіть нову нормальну карту? - ні, поверніть стару з 2011 року. грустінка сучасного мапдизайну
Це банальне заощадження коштів під виглядом ностальгії для геймерів
_Andrik_
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кременчук-PL

Сообщение

Enjthesilence: 22.01.2026 14:12
_Andrik_: 22.01.2026 14:09 Поверніть "Damawand Peak " в режимі штурм з BF3 і можете взагалі більш нічого не робити B-) . Ну ще Оманський залив , але без тієї клятої бурі з 4ірки :puke:
зробіть нову нормальну карту? - ні, поверніть стару з 2011 року. грустінка сучасного мапдизайну
В тому то і справа, що нові карти як правило виходять лайняні . Виключення це бф3 де в кожному доповнені було за що зачепитсь.
В 4 50 % мап таке собі . Про решту промовчу
Megaclite
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Nansha Strike би добавили
KimRomik
Member
Аватара пользователя

Сообщение

мертвонароджений продукт...

Отправлено спустя 2 минуты 15 секунд:
MqM: 22.01.2026 14:39Це банальне заощадження коштів під виглядом ностальгії для геймерів
так, у EA політика останнім часом така, щоб робити ну прям дуууже мінімальні інвестиції в розробку ніби економлять на сірниках, але заробляти більше
DuckRider
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Я так понимаю, если в бф6 добавить карту где из-за левалюшина происходит затопление, компьютеры пользователей банально взорвутся
Джон_Иваныч
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

Дуже чекав мапи з трійки, а тут на тобі - Голмуд( в бф4 були цікаві карти, той же локер, завод... Але голмуд, одна з найнудніших(

Відправлено через 1 хвилину 37 секунд:
_Andrik_: 22.01.2026 14:41
Enjthesilence: 22.01.2026 14:12

зробіть нову нормальну карту? - ні, поверніть стару з 2011 року. грустінка сучасного мапдизайну
В тому то і справа, що нові карти як правило виходять лайняні . Виключення це бф3 де в кожному доповнені було за що зачепитсь.
В 4 50 % мап таке собі . Про решту промовчу

100%, Арморед кілл, хіба що на любителя було, всі інші доповнення були крутецькі
stoned
Member
Аватара пользователя
Откуда: Omicron Persei 420

Сообщение

Бодренька багаторівнева мапа, місцями нагадує Kiasar Railroad. :up:
Ответить