Новости
Последние статьи и обзоры
Центри обробки даних потребуватимуть до 70% усієї виробленої пам’яті у 2026 році
-
alextampa
Member
Пропоную обговрити Центри обробки даних потребуватимуть до 70% усієї виробленої пам’яті у 2026 році
Цікаво, ця срань з ШІ скоро закінчиться?!
Цікаво, ця срань з ШІ скоро закінчиться?!
-
Nikolay Yeryomenko
Member
Одним реченням: ШІ дурка продовжується.
-
fizik419
Junior
Навряд... Може тільки коли вийде дуже продуктивна пам'ять з приростом у пару разів і вони захочуть зробити апдейт.alextampa: ↑ 19.01.2026 11:37 Цікаво, ця срань з ШІ скоро закінчиться?!
-
dead_rat
Member
- Откуда: Берлін
Цікаво, хто купуватиме це?
От набудували датацентрів на додатковий трильйон, з кого прибутки отримувати?
От набудували датацентрів на додатковий трильйон, з кого прибутки отримувати?
-
Барбарис
Member
- Откуда: Вінниця
Як на мене то сягнути ASI таким чином вони не зможуть, хіба зробити Великого Брата... дуже великого брата
-
KimRomik
Member
а потім коли ШІ лусне, на ринок вивалиться стільки пам"яті, що їх будуть навіть закопувати під землю, бо нафіг нікому не потрібні будуть
-
AlexWest
Member
- Откуда: UA
Трохи потерпіти, і ШІ розкриється. А наші діти як заживуть. Невелика переплата за цяцьки варта настання нової технологічно-соціальної ери.
-
Alexsandr
Member
Сейчас верят что как только сделают офигенно большой ИИ так он и умным станет и галлюцинировать перестанет. но пока похоже все наоборот. Пока не обожгутся, будут вкладывать.alextampa: ↑ 19.01.2026 11:37 Пропоную обговрити Центри обробки даних потребуватимуть до 70% усієї виробленої пам’яті у 2026 році
Цікаво, ця срань з ШІ скоро закінчиться?!
-
Vpupkin
Member
- Откуда: Dnipro
Ви й справді думаєте що з якихось причин люди перестануть юзати чат жпт замість мозку і їм набридне генерувати ельфок з велими синіми очима?
-
dead_rat
Member
- Откуда: Берлін
Коли їм виставлять рахунок відповідно до собівартості, то вони стануть це робити помірно своїм фінансовим можливостямVpupkin: ↑ 19.01.2026 12:25 Ви й справді думаєте що з якихось причин люди перестануть юзати чат жпт замість мозку і їм набридне генерувати ельфок з велими синіми очима?
-
Kullerok
Member
- Откуда: Київ
Только начинается. Пока не придумают новую замену обычной памяти. Все будет только хуже. Ну или прстроят новые заводы.alextampa: ↑ 19.01.2026 11:37 Пропоную обговрити Центри обробки даних потребуватимуть до 70% усієї виробленої пам’яті у 2026 році
Цікаво, ця срань з ШІ скоро закінчиться?!
-
AlienFighter
Member
- Откуда: Львів
Vpupkin
Пішов генерувати ельфійок з великими синіми очима - хоч якась користь буде від нейромережок!
Пішов генерувати ельфійок з великими синіми очима - хоч якась користь буде від нейромережок!
-
tornadox
Member
- Откуда: мені знати що ти не дивак?
ми побачимо розквіт сервісів аля Geforce Now або другу хвилю майнінгуKimRomik: ↑ 19.01.2026 12:00а потім коли ШІ лусне, на ринок вивалиться стільки пам"яті, що їх будуть навіть закопувати під землю, бо нафіг нікому не потрібні будуть
-
KimRomik
Member
це буде щось на кшталт "купити мізки бесплатно без смс і реєстрації"dead_rat: ↑ 19.01.2026 12:30Коли їм виставлять рахунок відповідно до собівартості, то вони стануть це робити помірно своїм фінансовим можливостямVpupkin: ↑ 19.01.2026 12:25 Ви й справді думаєте що з якихось причин люди перестануть юзати чат жпт замість мозку і їм набридне генерувати ельфок з велими синіми очима?![]()
в наш час знання та інформація мають певну вартість (контрактне навчання в ВНЗах тому приклад), тому чим вони цінніші, тим дорожчі
ніхто тобі просто так не розкаже якісь технічні секрети, бо сам розуміє що вони здобуті у важкій праці
аналогічно з ШІ, тому я насилую його сповна поки він безплатний і поки є така можливість
-
AntonyKandaurov
Member
- Откуда: Славетне місто Запоріжжя
dead_rat
Прокрутять знову гроші між корпами а прибутки прийдуть зі збільшеної капіталізації.
Прокрутять знову гроші між корпами а прибутки прийдуть зі збільшеної капіталізації.
-
Firebrand
Member
- Откуда: Киев
Каких данных, для кого эти данные, они с этой цифровизацией бесятся ненабесятся. Какие данные, про что, для чего?alextampa: ↑ 19.01.2026 11:37 Пропоную обговрити Центри обробки даних потребуватимуть до 70% усієї виробленої пам’яті у 2026 році
Цікаво, ця срань з ШІ скоро закінчиться?!
-
dead_rat
Member
- Откуда: Берлін
Капіталізація не дає прибутків. Це чисто уявна цифра за яку можна виписувати премії.AntonyKandaurov: ↑ 19.01.2026 12:54 dead_rat
Прокрутять знову гроші між корпами а прибутки прийдуть зі збільшеної капіталізації.
Щоб був прибуток, хтось в кінці цепочки має щось купити. Навіть якщо це акції капіталізації - хтось має їх купити за $$
-
Intel74320ASuperFin+
Member
- Откуда: Intel "7" 10nm++
Когда арестуют и оштрафуют СЕО Микрона, Гнусмаса, Хайникс, Опен Эй Ай, Хуанга и остальных членов картеля. Политиканы их крышуют и сами в доле. Так что ничего не ждите.alextampa: ↑ 19.01.2026 11:37 Цікаво, ця срань з ШІ скоро закінчиться?!
-
Earanak
Member
- Откуда: Украина
Жаль что в дата центрах RTX Pro видяхи непопулярны, по ряду причин. Вот бы через годика три четыре купить Б/У RTX Pro на 96гб, не за все деньги мира. Эх, это изменило бы весь мой пайплайн на работе. Но увы, там в серверах совсем не то что мне интересно.
А то что на рынок вылетит куча RDIMM ECC памяти серверной, да плевать. Кому она нужна будет. Тем кто серверную сраку с китайских пердей себе собирает на дом ? Ну, разве что так. А то прост пишут тут некоторые так, будто все эти ваши 'гэймерские G.Skill' и стоят в серверах повсюду и именно они потом и сольются на АлиЭкспрессы, ага
А то что на рынок вылетит куча RDIMM ECC памяти серверной, да плевать. Кому она нужна будет. Тем кто серверную сраку с китайских пердей себе собирает на дом ? Ну, разве что так. А то прост пишут тут некоторые так, будто все эти ваши 'гэймерские G.Skill' и стоят в серверах повсюду и именно они потом и сольются на АлиЭкспрессы, ага
Последний раз редактировалось Earanak 19.01.2026 13:15, всего редактировалось 1 раз.
-
Барбарис
Member
- Откуда: Вінниця
Більше того, коли хтось їх починає спродувати, то капіталізація падаєdead_rat: ↑ 19.01.2026 13:00Капіталізація не дає прибутків. Це чисто уявна цифра за яку можна виписувати премії.AntonyKandaurov: ↑ 19.01.2026 12:54 dead_rat
Прокрутять знову гроші між корпами а прибутки прийдуть зі збільшеної капіталізації.
Щоб був прибуток, хтось в кінці цепочки має щось купити. Навіть якщо це акції капіталізації - хтось має їх купити за $$