Смертельно хворому фанату дозволили зіграти в Grand Theft Auto VI до офіційного релізу

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
Earanak
Member
Аватара пользователя
Откуда: Украина

Сообщение

Предлагаю обсудить Смертельно хворому фанату дозволили зіграти в Grand Theft Auto VI до офіційного релізу
следствием соглашения о неразглашении, которое подписали стороны
Интересно, если он нарушит договор о неразглашении, его воскресят что бы судить ? :think:
alex_sul
Advanced Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Earanak
Та ти унікум! Мозгов шо у амьоби!


А разрабам просто скажу дякую. Це їм ніфіга не варте, а чуваку на прикінці життя леше буде відійти з миром.
Рак - страшна річ :weep:
IronWithin
Member
Аватара пользователя

Сообщение

alex_sul: 18.01.2026 15:52 Earanak
Та ти унікум! Мозгов шо у амьоби!


А разрабам просто скажу дякую. Це їм ніфіга не варте, а чуваку на прикінці життя леше буде відійти з миром.
Рак - страшна річ :weep:
А багато треба мізків щоб осилити українську мову на рівні 6-го класу? :laugh:
Sanya94
Member
Аватара пользователя
Откуда: Біла Церква

Сообщение

Press F
alex_sul
Advanced Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

IronWithin
Біологія з 3 класу викладаєтся.
Liam
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

Ох і люди...
А потім самі у себе питаємо - чому так погано живемо?
MqM
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

IronWithin: 18.01.2026 16:02
alex_sul: 18.01.2026 15:52 Earanak
Та ти унікум! Мозгов шо у амьоби!


А разрабам просто скажу дякую. Це їм ніфіга не варте, а чуваку на прикінці життя леше буде відійти з миром.
Рак - страшна річ :weep:
А багато треба мізків щоб осилити українську мову на рівні 6-го класу? :laugh:
Ти кому забув ;)
Ekz0rcyst
Member
Аватара пользователя
Откуда: local

Сообщение

Дуже добре якщо людині стане хоч на краплю легше.
А що до гри, ще одна гра в яку потрібно буде себе заставляти грати першу годину і потім закидання.
OzMorphine
Junior
Аватара пользователя

Сообщение

Помню похожую новость про Дюну 2. При схожих обстоятельствах парень оч хотел ее посмотреть до оф премьеры и на ноуте привозли в больничку, вроде в Канаде дело было
vsx
Member
Аватара пользователя
Откуда: Kyiv

Сообщение

Вспомнил как старая женщина, умирая, просила Кинга рассказать чем закончится темная башня, т.к. не доживет. Не рассказал.
AlexWest
Member
Откуда: UA

Сообщение

vsx, бо й сам не знав чим вона закінчиться. Він рідко продумує фінали наперед.
Ektalion
Member
Аватара пользователя

Сообщение

vsx: 18.01.2026 20:09 Вспомнил как старая женщина, умирая, просила Кинга рассказать чем закончится темная башня, т.к. не доживет. Не рассказал.
Там он Мартін досі не дописав Гру престолів, хоча серіал 6.5 років як закінчився :gigi:
vsx
Member
Аватара пользователя
Откуда: Kyiv

Сообщение

Ektalion
и не допишет, он умрет быстрее
Enjthesilence
Member
Аватара пользователя

Сообщение

AlexWest: 18.01.2026 22:51 vsx, бо й сам не знав чим вона закінчиться. Він рідко продумує фінали наперед.
бідолашний, ну помираючій людині міг і вигадати звісно фінал
AlexWest
Member
Откуда: UA

Сообщение

Enjthesilence, вирішив не брехати, або не зміг вигадати щось таке, що не розчарувало б людину, з його погляду – звідки нам знати. А може й вигадав щось, тільки нам вже цього не повідомив.
Kirakishou
Member

Сообщение

Пам’ятаю схожу історію років двадцять назад, коли весь світ фанатів від Гаррі Поттера. Тоді Джоан Роулінг теж розповіла кінцівку історії хворій дитині.
Intel74320ASuperFin+
Member
Аватара пользователя
Откуда: Intel "7" 10nm++

Сообщение

Очень верится. Кул стори. Зачем об этом кудахтать в своих соцсетях? Написали бы напрямую в Рокстар тихо и мирно. Ждем утечки похлеще первого Ассассина.
Mainkoon
Member
Аватара пользователя
Откуда: ми з України

Сообщение

Така ж історія була з фанатом Стар Трек, якому влаштували допрем'єрний показ нового фільму. Добре, що у великих компаніях ще залишились люди, які на таке здатні.
zaqik
Member
Аватара пользователя
Откуда: Душниличі

Сообщение

Не, ну мне такие истории тоже напоминают инфоповод. По этой логике, у нас в стране игру должны релизнуть завтра, потому что не только лишь все доживут до релиза.
Ответить