Inno3D отримала менше ніж 15 повернень GeForce RTX 4090/5090 з вигорілим роз’ємом за весь час продажів у Європі

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
Polaris
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків; Слов'янськ

Сообщение

Предлагаю обсудить Inno3D отримала менше ніж 15 повернень GeForce RTX 4090/5090 з вигорілим роз’ємом за весь час продажів у Європі
Також представник Inno3D показала фотографію порожньої плати відеокарти GeForce RTX 5090 без графічного чипа і мікросхем пам’яті. У Китаї активно переробляють такі відеокарти для рішень під робочі станції з ШІ, пересаджуючи чипи на нові плати та змінюючи охолодження на «турбіни». Старі плати продають сумнівним компаніям, які можуть використовувати їх на вторинному ринку.
Імовірно, якийсь клієнт придбав підроблену відеокарту з голим текстолітом і звернувся в сервісний центр, тому що вона не працювала.
А так це старий розвод)
Tiufin
Member

Сообщение

У Мережі періодично з’являється інформація про нові випадки, і вони завжди набувають розголосу, адже це дорогі преміальні продукти. Але їх може бути не так багато, як здається на перший погляд. Представник Inno3D на нідерландському форумі згадав, що їхня компанія отримала менше ніж 15 повернень для GeForce RTX 4090/5090.
Мені здається, це загальна проблема сучасного інтернету - з будь якого приводу підіймається галас, який віртуально роздуває проблему у сотню разів та створює загальну картину жаху та безнадійності.
Геральт
Member
Аватара пользователя
Откуда: з Рівії

Сообщение

Частка підгорілих відеокарт нібито становить лише кілька відсотків.
компанія отримала менше ніж 15 повернень
великий ринок передбачає і великі обсяги продажів


Якщо 15карт то кілька % (нехай буде 2%), то всього продали 750 карт. На весь ЄС. Не так вже й багато
Барбарис
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вінниця

Сообщение

Геральт, навряд, скоріше більше. Ринок великий, але всього лиш 750 карт показує що в світі не багато продаж. Нехай плати референсні та охолодження в когось замовили. Але така кількість навіть не відіб'є вартість форм для виготовлення кожухів. Тому радше помилка з відсотками.
AssayMAS
Member
Откуда: ][аркiв

Сообщение

Барбарис: 18.01.2026 16:01Тому радше помилка з відсотками.
брака <1% при серийном производстве норма
и Нвидия чипы продаёт тысячами - так что я делаю вывод что если всего карт произведено 2000 то 15 брака это 0,75% и норма. А раз норма - то ничего делать с производством нинада - так тебе любой менеджер скажет.
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Ахахахха :laugh: :laugh: :lol:

dext, ви тут? У вас з face ID все ок?

Яке пояснення на цей раз?

Пропоную вам варіанти:

а) це брехня! Маркетологи обманюють
б) ще не вечір, всі згорять, просто займає більше часу (і нічого що це стата включно з 4090 від часу випуску по всьому ЄС)
в) інно3д — виробник найнадійніших 5090, у інших вендорів згоріли всі продані карти

p.s.

Це певною мірою новина про страшні палаючі роз'єми (с), тому, як і домовлялись, звітую, що
спойлер
моя карта досі в розгоні в стелю PL, споживає 600вт навіть в овервотчі, і з нею все чудово. Скоро буде 7 повних місяців використання.

До зустрічі під новинами про згорівші роз'єми :rotate:
Відправлено через 7 хвилин 33 секунди:
Про "декілька відсотків" в першоджерелі звичайно нічого немає. Це вже тут автор від себе додав
Барбарис
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вінниця

Сообщение

AssayMAS, :lol: Висновки? Воно й видно, що менеджер. Мова не про зелених, а інно3д і не про брак і шось робити, а про кількість виготовлених карт. І навіть 2000 не відіб'ють вартість розробки та виготовлення кожуха, радіатора, бекплейта і т. д. Навіть при умові, що роблять ще на зотак і манлі. На кожному різні кріплення кожуха, 40 і 50 відрізняються між собою. Пост лише про те, що карт має бути більше.
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Мало того що в оригіналі новини нічого немає про "кілька відсотків" так там ще й сказано що сервісний хаб покриває не весь ЄС, а всю Європу включно зі східною, тобто там і наше теж є адже у нас інндо3д цілком собі продавався і продається у офіціалів (і не тільки): шо 4090 шо 5090
Барбарис
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вінниця

Сообщение

leif, власне там ще написано: сервіс не знає кількості проданих карт і карт з пошкодженим користувачами охолодженням вони на ремонт отримують більше.
Хто взагалі пошкоджує їх? Як? Чого про це новини не пишуть? Хайпожерський заголовок на оверах, як і взагалі ця тема з новим роз'ємом.
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Барбарис: 18.01.2026 17:05 власне там ще написано: карт з пошкодженим користувачами охолодженням вони на ремонт отримують більше.
Про охолодження там нічого немає, просто user damaged cards в пості представника inno3d
Барбарис
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вінниця

Сообщение

leif, каюсь, це не я - це все градуси в ретенбургу, мабуть вже десь поплило в очах :laugh:
vmsolver
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Если количество оплавлений разъема меньше чем количество поломок по вине пользователя, то брак низкий, другими словами, процент оплавлений ниже процента рукожопов ))
Что в целом не новость, рукожопы не могут всю свою мощь направить только на разъем, надо и по другим направлениям отмечаться :rotate:
Enjthesilence
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Геральт: 18.01.2026 15:49 Частка підгорілих відеокарт нібито становить лише кілька відсотків.
компанія отримала менше ніж 15 повернень
великий ринок передбачає і великі обсяги продажів


Якщо 15карт то кілька % (нехай буде 2%), то всього продали 750 карт. На весь ЄС. Не так вже й багато
звичайно, всього 750 на весь ЄС за 3 роки, так і є
PS для чого взагалі ця інфа про декілька відсотків, якщо цього і поруч нема у першоджерелі? це чисто підігріти темку для хейтерів? :popcorn:
Вложения
444.png
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Enjthesilence: 18.01.2026 18:50звичайно, всього 750 на весь ЄС за 3 роки, так і є
та навіть менше. то Геральт (скоріше за все, у нього над компом на стіні в рамочці висить портрет хуанга) припустив, що всього 2% карт горить. хіба таке можливо? ми всі бачили ці новини, тут нікого не проведеш :nunu:

якщо дивитись правді в очі, то горить не менше 50% через дегенеративний дизайн (с) роз'єму живлення. відповідно, всього було продано не більше 30 відеокарт 4090 і 5090 від inno3d. оце вже реалістично

ви там як, думали, що der8auer зробив WireView Pro II GPU за 140 доларів без доставки просто щоб прогріти гоїв? наївні люди :facepalm:

та він просто рятує вас!! щоб ви не стали тим самим 15м випадком (fewer than 15 же ж) за 3 роки

хто досі не купив WireView Pro II GPU, той нуб і лох :lamer:
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Tiufin: 18.01.2026 15:47
У Мережі періодично з’являється інформація про нові випадки, і вони завжди набувають розголосу, адже це дорогі преміальні продукти. Але їх може бути не так багато, як здається на перший погляд. Представник Inno3D на нідерландському форумі згадав, що їхня компанія отримала менше ніж 15 повернень для GeForce RTX 4090/5090.
Мені здається, це загальна проблема сучасного інтернету - з будь якого приводу підіймається галас, який віртуально роздуває проблему у сотню разів та створює загальну картину жаху та безнадійності.
Як дефіцит пам'яті? :D
Геральт: 18.01.2026 15:49 Частка підгорілих відеокарт нібито становить лише кілька відсотків.
компанія отримала менше ніж 15 повернень
великий ринок передбачає і великі обсяги продажів


Якщо 15карт то кілька % (нехай буде 2%), то всього продали 750 карт. На весь ЄС. Не так вже й багато
Кілька % все ще можна списати у виробничий брак.
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

AssayMAS: 18.01.2026 16:11брака <1% при серийном производстве норма
и Нвидия чипы продаёт тысячами - так что я делаю вывод что если всего карт произведено 2000 то 15 брака это 0,75% и норма. А раз норма - то ничего делать с производством нинада - так тебе любой менеджер скажет.
По картам предыдущих поколений было что-то около 2-4%, по старшим картам в среднем больше, чем по младшим.
vmsolver
Member
Аватара пользователя

Сообщение

leif: 18.01.2026 19:24якщо дивитись правді в очі, то горить не менше 50% через дегенеративний дизайн (с) роз'єму живлення
Первые 100% горят из-за дизайна, а вторые 100% потому сечение слабое! :super:
Tiufin
Member

Сообщение

daesz: 18.01.2026 21:16Як дефіцит пам'яті?
Саме так. Пам'ять - це якийсь життєво необхідний товар? Або щось, що регулярно купується? Зовсім ні. Але купа народу кожен день на гівно ісходять через це вже кілька місяців
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Tiufin: 18.01.2026 23:36 Пам'ять - це якийсь життєво необхідний товар?
Так, якщо ваша робота потребує ПК.
Tiufin
Member

Сообщение

daesz: 18.01.2026 23:45
Tiufin: 18.01.2026 23:36 Пам'ять - це якийсь життєво необхідний товар?
Так, якщо ваша робота потребує ПК.
Ну тоді це просто збільшення витрат на обладнання, котрі врешті решт перекладаються на кінцевого споживача.
Ответить