Инфраструктуру дорог для условно машин шириной в 1,5 метра. Потому что обещают что все будут на них ездить и всем хватит.vmsolver: ↑ 16.01.2026 15:44dead_rat: ↑ 16.01.2026 15:34
Ні, не очевидна.
Коли фірма каже: ми намагаємося зробити те і те, ціною того і того. То виходить реальний продукт за реальні гроші. Оце приклад: боремося з раком - вкладаємо 55 мільйонів і отримуємо подекуди і правда воажаючі результати.
Ще один приклад, Китай запровадив повне стеження за мільярдним населенням аж до автоматичної оплати обличчям у магазині. І більшу частину цього зробив у 2018, коли я був там перший раз - вже бачив. І знову без трильйонів на датацентри.
ОпенАІ не може пояснити для чого будуються датацентри, але всі по кругу вливають трильйон+. Без жодного пояснення для чого. Просто під обіцянку, що ми то огогого, зараз як відкриємо …
Це не технології, це західний світ відкрим МММ
Смотрите шире, у вас слишком узкий взгляд, делают инфраструктуру дорог, а не конкретную дорогу от карьера до завода.
Что делать через год когда окажется что эти машины ездят 12 дней в году а для остальных дорога слишком узкая и ведет туда кому никому не надо ехать.