The_Rusik: ↑
14.01.2026 11:48
destructX
А какие из моего списка норм, а какие не стоят внимания?
- спойлер
- 3:
B.W. Rh
T3E2 Medium
Strv m/31
4:
Skoda T 15A
5:
Cromwell A
M10 RBFM (этот оставлю, мне нравится)
Черчиль 3 (этот тоже оставляю)
Ну трійки самі безсенсові зараз, на них окрім дейліків нічого не зараховує, в самим імбовим я рахую прем pz s35
Оцю шкоду 4 сам буду вперше тестити завтра на старті бп, закрию ліміт на ній та гляну чи рахувати її пісочною імбою
З четвірок рекомендую pz 38 nA
Кромвель А не знаю, не катав, кромвель Б на шостому точно норм, м10 хороша гармата, на дистанції через інвіз настрілювати норм, а черчиль люта імба, мої перші три мітки на ньому були

розвалити 1х3 може спокійно на автоприцілі, головне фул голда і червоне загартування, там хп як у двух пятірок
