SK Hynix прискорить запуск нових заводів для випуску пам’яті HBM

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
VovaII
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Пропоную обговорити SK Hynix прискорить запуск нових заводів для випуску пам’яті HBM
А дупа все більше і більше… — Мʼяко кажучи.
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

І це натякає нам, що дефіцит споживчої пам’яті може затягнутися.
такі да

в 2026 зниження цін не буде гарантовано
в 2027 можливо в 2 половині року, але це не точно і чим далі тим менш імовірно це виглядає, якщо чесно
в 2028 -- скоріше за все ціни таки підуть вниз. це, якщо вангувати станом на зараз, але до того ще стільки всього може відбутись, що фіг його знає

далі вже точно марно загадувати

:popcorn:
avuremybe
Member
Аватара пользователя

Сообщение

leif: 15.01.2026 12:59 в 2026 зниження цін не буде гарантовано
в 2027 можливо в 2 половині року, але це не точно і чим далі тим менш імовірно це виглядає, якщо чесно
в 2028 -- скоріше за все ціни таки підуть вниз. це, якщо вангувати станом на зараз, але до того ще стільки всього може відбутись, що фіг його знає

далі вже точно марно загадувати
І на прикладі майнінг-буму ми точно знаємо, що те зниження буде не до попередніх цін. А на 10-20% від пікових...
AntonyKandaurov
Member
Аватара пользователя
Откуда: Славетне місто Запоріжжя

Сообщение

leif
Я би не рівняв цей черговий дурдом із попередніми майнінг-дурдомами. Судячи з усього дупа надовго з нами.
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

AntonyKandaurov
Так я і не рівняв :)
ДядяСаша
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Вітаю.
Ну з пам'яттю зрозуміло.
А чого ssd здорожчали? Я шось пропустив? Капец! Вчора дивився, хотів собі на 2тб взяти, просто :eek: їв!
Останній раз брав на тер за 2,5т sams, зараз і за 4т не візьмеш. Просто :censoured: якийсь!
7mindfields
Member
Аватара пользователя

Сообщение

ДядяСаша: 15.01.2026 13:40 Ну з пам'яттю зрозуміло.
А чого ssd здорожчали?
А ssd це що по твоєму? :laugh:
Tiufin
Member

Сообщение

новини про пам'ять - це вже як сюжет із каламбуру про падіння бройлеру 747 :D
Йшов 1234 день здорожчання пам'яті, неунивающі редактори сайтів продовжували тролити відвідувачів новинами про це, а відвідувачі не втомлювались жахатися :D
cspp
Member

Сообщение

Память устареет пока они построят те заводы?
LordTornado
Member
Аватара пользователя
Откуда: Одесса

Сообщение

Что они будут делать с этими заводами, когда пузырь ИИ лопнет? HBM память в массовый потребительский сегмент не впихнуть...
7mindfields
Member
Аватара пользователя

Сообщение

LordTornado: 15.01.2026 16:04 Что они будут делать с этими заводами, когда пузырь ИИ лопнет? HBM память в массовый потребительский сегмент не впихнуть...
Піде в rtx5010ti super на 24gb :up:
Tiufin
Member

Сообщение

LordTornado: 15.01.2026 16:04 Что они будут делать с этими заводами, когда пузырь ИИ лопнет? HBM память в массовый потребительский сегмент не впихнуть...
Не будують заводи - погано
Будують заводи - теж погано
AntonyKandaurov
Member
Аватара пользователя
Откуда: Славетне місто Запоріжжя

Сообщение

LordTornado
Десь в штаті Нью-Мехіко може з'явитись кремнієва долина. Але є нюанс
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

LordTornado: 15.01.2026 16:04Что они будут делать с этими заводами, когда пузырь ИИ лопнет? HBM память в массовый потребительский сегмент не впихнуть...
Будет дешевая - впихнут. Или перепрофилируются на другую память.
В целом, рассчитывают успеть окупиться до того, как схлопнется пузырь.
yurius_r
Member

Сообщение

LordTornado: 15.01.2026 16:04HBM память в массовый потребительский сегмент не впихнуть...
Відносно масовий вже був - AMD Fury, Radeon Vega56/64, Radeon VII. Якщо випустять багато пам'яті, то може наступна лінійка AMD буде на HBM
Ответить