Новости
Последние статьи и обзоры
Cybenetics розробила прототип кабелю 12V‑2×6 із вбудованим захистом
-
Олег963
Member
- Откуда: Львів
Пропоную обговорити Cybenetics розробила прототип кабелю 12V‑2×6 із вбудованим захистом
Так шо там по дрібницям вже давайте окремий блок живлення тільки для відеокарти з захистом на кожний пін, 50 дачикивів тепла нагрузки і тд. Або визнати що розєм так собі і всі ці костилі то тільки для 5000 серії і в майбутньому зробим шось тай норм .
Так шо там по дрібницям вже давайте окремий блок живлення тільки для відеокарти з захистом на кожний пін, 50 дачикивів тепла нагрузки і тд. Або визнати що розєм так собі і всі ці костилі то тільки для 5000 серії і в майбутньому зробим шось тай норм .
-
erkins007
Member
А не проще ли нормальный БП купить?
Если прям очень сильно переживает берите карту Асус, там есть отслеживание по каждому пину.
Если прям очень сильно переживает берите карту Асус, там есть отслеживание по каждому пину.
-
yariksom
Member
Правду кажучи, окремий блок живлення для карт, що жеруть 500-900 ват це не така вже й погана ідея.erkins007: ↑ 15.01.2026 10:59 А не проще ли нормальный БП купить?
Если прям очень сильно переживает берите карту Асус, там есть отслеживание по каждому пину.
-
Геральт
Member
- Откуда: з Рівії
Таке собі. От був би в тому блочку ШІ... 
-
Tyler
Member
- Откуда: Україна
оце треба було таку хрінь нвідіа наінженерити, щоб потім з нею муд*хатись і костилями по 100 разів фіксити. Феноменальне досягнення
-
LVladislavchik
Member
то ж рідні кабелі теж мають візуальну сигналізацію, тільки в неї пінг трішки великий
-
dext
Member
- Откуда: Dnipro
Якось забагато двіжу для роз'єму, всі проблеми якого начебто від "тупих користувачів", а не дизайну 
-
bublik1
Junior
і СРО з екранчикомОлег963: ↑ 15.01.2026 10:50 Пропоную обговорити Cybenetics розробила прототип кабелю 12V‑2×6 із вбудованим захистом
Так шо там по дрібницям вже давайте окремий блок живлення тільки для відеокарти з захистом на кожний пін, 50 дачикивів тепла нагрузки і тд. Або визнати що розєм так собі і всі ці костилі то тільки для 5000 серії і в майбутньому зробим шось тай норм .
-
1nsane
Member
- Откуда: Ларнака, Кипр
Придумываем себе проблемы, чтобы потом героически решать. И все ок с этим.
"It's evolving, just backwards"
"It's evolving, just backwards"
-
Polaris
Member
- Откуда: Харків; Слов'янськ
Прям змова якась з тим роз'ємом. Та відмовтесь вже віднього нарашті, раніше же ставили якось 4 розьема 8 pin.
Отправлено спустя 2 минуты 25 секунд:
Отправлено спустя 2 минуты 25 секунд:
В нормальних декілка ліній 12в, в топових БП окремі лінії на кабелі відеокартиyariksom: ↑ 15.01.2026 11:09Правду кажучи, окремий блок живлення для карт, що жеруть 500-900 ват це не така вже й погана ідея.erkins007: ↑ 15.01.2026 10:59 А не проще ли нормальный БП купить?
Если прям очень сильно переживает берите карту Асус, там есть отслеживание по каждому пину.
-
NuclearRobinson
HWBOT OC Team
- Откуда: Запоріжжя
Та давайте вже новий роз'єм, це все костилі, і розділіть шину живлення на лінії по 4 фази і не буде у вас горіти нічого там, ну може крім тих самих фаз 
-
tornadox
Member
- Откуда: мені знати що ти не дивак?
Так проблема не в БЖ, це вже розжували практично всі професійні техно блогери.erkins007: ↑ 15.01.2026 10:59А не проще ли нормальный БП купить?
Асус молодці звісно, але цієї проблеми взагалі не мало б існувати в першу чергу.erkins007: ↑ 15.01.2026 10:59 Если прям очень сильно переживает берите карту Асус, там есть отслеживание по каждому пину.
-
Барбарис
Member
- Откуда: Вінниця
Polaris, так 8 пін передає 15, разом 600 +75 від рсі-е. Нові топи 800-1000 Вт. Тоді треба 8 штук.
-
Kullerok
Member
- Откуда: Київ
И как этот блок отдельный спасет карту от прожога иза конченого переходника или хламоблока ноунеймаyariksom: ↑ 15.01.2026 11:09Правду кажучи, окремий блок живлення для карт, що жеруть 500-900 ват це не така вже й погана ідея.erkins007: ↑ 15.01.2026 10:59 А не проще ли нормальный БП купить?
Если прям очень сильно переживает берите карту Асус, там есть отслеживание по каждому пину.
-
Dilfin
Member
Мабуть що все це тимчасово і всі знали про проект Bolt Graphics "Zeus", або подібні карти? які можуть бути в 10 раз сильнішими і практичнішими за RTX 5090, мабуть що Нвідіа взагалі скоро відмовиться від випуску відеокарт для ігр і буде випускати суто рішення для ШІ.
-
Kullerok
Member
- Откуда: Київ
Некогда некто не откажется от выпуска карт для домашнего пользования. Могут сократить производство или периоды выпуска но некто не откажется. Проект кста интересный. Но там цена будет космос.Dilfin: ↑ 15.01.2026 12:37 Мабуть що все це тимчасово і всі знали про проект Bolt Graphics "Zeus", або подібні карти? які можуть бути в 10 раз сильнішими і практичнішими за RTX 5090, мабуть що Нвідіа взагалі скоро відмовиться від випуску відеокарт для ігр і буде випускати суто рішення для ШІ.
-
WWQ
Member
- Откуда: Одесса
Барбарис
это по спеке, а по факту 8пин 250вт выдержит в легкую ,главное хорошие провода и хороший контакт в месте обжима.
с 64й веги в свое время снимал под 500вт через powerplay и это на 2х 8пин... и ничего там не грелось и не плавилось
это по спеке, а по факту 8пин 250вт выдержит в легкую ,главное хорошие провода и хороший контакт в месте обжима.
с 64й веги в свое время снимал под 500вт через powerplay и это на 2х 8пин... и ничего там не грелось и не плавилось
-
AntonyKandaurov
Member
- Откуда: Славетне місто Запоріжжя
Чекаю коли фаундерс 6090 буде із двома 12в2х6 щоб резонно потім спитати - для чого городився цей город? 
Відправлено через 2 хвилини 24 секунди:
Або псі-сіг викрутиться і зробить по замовленню 12в2х8 аби філософія "одна картка - один шлейф" все ж таки не загубилася в хитросплетеннях 32 проводків у двох косах
Відправлено через 2 хвилини 24 секунди:
Або псі-сіг викрутиться і зробить по замовленню 12в2х8 аби філософія "одна картка - один шлейф" все ж таки не загубилася в хитросплетеннях 32 проводків у двох косах
-
Dragobes
Member
- Откуда: Миколаїв
-
syavik2001
Member
- Откуда: Запорожье
владельцы карт со старыми 8-пин разъемами тихонько ржут в сторонке.
Все прекрасно понимают что Хуанг выс.ал херню свой 12 пин разъем. Но вместо того чтобы байкотировать это позорное инженерное решение , люди бегаю за переходниками и гоняются за новыми стандартами БП.
Все выучили уже версии АТХ БП но никто не выучил физику!
Все прекрасно понимают что Хуанг выс.ал херню свой 12 пин разъем. Но вместо того чтобы байкотировать это позорное инженерное решение , люди бегаю за переходниками и гоняются за новыми стандартами БП.
Все выучили уже версии АТХ БП но никто не выучил физику!