даєш перехідник DDR4 на DDR3!
Новости
Последние статьи и обзоры
У Китаї відзначається зростання попиту на платформи з підтримкою пам’яті DDR3
-
KimRomik
Member
Предлагаю обсудить У Китаї відзначається зростання попиту на платформи з підтримкою пам’яті DDR3
даєш перехідник DDR4 на DDR3!
даєш перехідник DDR4 на DDR3!
-
cadet-ua
Member
- Откуда: Ukraine
Пропоную обговорити У Китаї відзначається зростання попиту на платформи з підтримкою пам’яті DDR3
В мене є AMD FX-8320, 4200 MHz / Asus M5A97 R2.0 / і 32Gb DIMM3: Crucial BLT8G3D1869DT1TX0 - продавати чи ще почекати?
В мене є AMD FX-8320, 4200 MHz / Asus M5A97 R2.0 / і 32Gb DIMM3: Crucial BLT8G3D1869DT1TX0 - продавати чи ще почекати?
-
dead_rat
Member
- Откуда: Берлін
Сандаль вєчєн! 
-
Robostyle
Member
Пойду запасаться DDR2, как раз где-то кит 1066 завалялся для коре квад…
З.Ы. SDR у кого есть?
З.Ы. SDR у кого есть?
-
XXXshadyXXX
Member
- Откуда: Украина\Норвегия
Получается что 4х канал из DDR3 на 2011-3 опять будет популярен 
-
Alligator
Member
- Откуда: Миколаїв
Китай плати з підтримкою DDR4 / DDR3 є, розпаяно по 4 слоти кожною, єдина умова, що одночасно тільки один тип ОЗУ має бути ну і CPU має переварювати обидва типи.KimRomik: ↑ 14.01.2026 13:05даєш перехідник DDR4 на DDR3!
Відправлено через 1 хвилину 21 секунду:
- спойлер

-
Hotspur
Member
міняй на теслуcadet-ua: ↑ 14.01.2026 13:06В мене є AMD FX-8320, 4200 MHz / Asus M5A97 R2.0 / і 32Gb DIMM3: Crucial BLT8G3D1869DT1TX0 - продавати чи ще почекати?
-
Meandmy
Junior
Мета підвищення вартості DRAM полягає у створенні економічних передумов для виробників процесорів та постачальників материнських плат відмовитися від традиційної шинної архітектури. Це своєрідний зговір заради прогресу, однак його наслідки перекладаються на кінцевих користувачів, які фактично отримують технологічний крок назад. Адже колись, ще у 1980‑х роках, пам’ять розташовувалася саме там, де вона була найбільш ефективною. Сьогодні ж ми спостерігаємо своєрідне повернення у минуле під виглядом інновацій... 
-
Alligator
Member
- Откуда: Миколаїв
Робимо аукціон?Robostyle: ↑ 14.01.2026 13:09З.Ы. SDR у кого есть?
- спойлер

-
Meandmy
Junior
Доречi у поверненнi до PoP є ще й полiтична складова бо китайцi (CXMT) клонували цiлий завод Samsung з виробництва DRAM. Ball Grid Array вiдтворити вони вже не зможуть.
-
Piter Cantrope
Member
- Откуда: Калуш
От і настала золота година для Broadwell i7-5775C.
-
yurius_r
Member
Цікаво, чи є зв'язок із кризою пам'яті і знайденою можливістю роботи деяких проців E5-26xx V4 із DDR3? 
-
Олег Мандріаник
Member
В мене 2011-3 на DDR4
-
Shikashi
Junior
незрозуміло нащо ? покищо на барахолках 32GB DDR4 ECC Reg 1 714грнyurius_r: ↑ 14.01.2026 13:42 Цікаво, чи є зв'язок із кризою пам'яті і знайденою можливістю роботи деяких проців E5-26xx V4 із DDR3?![]()
хоча можливо зараз почнется ажиотаж на перевірку своїх мб на сумісність )
-
Robostyle
Member
Piter Cantrope: ↑ 14.01.2026 13:42 От і настала золота година для Broadwell i7-5775X3D.
-
IC9517
ATI&Vmod_fan
- Откуда: Баку Азербайджан
осталось только найти такие новые китайские матплаты в продаже. Перед новым годом искал на али и тему нашел только двухканал. С 4х каналом был бы неплохой вариант для 2666-v3XXXshadyXXX: ↑ 14.01.2026 13:11Получается что 4х канал из DDR3 на 2011-3 опять будет популярен
-
erkins007
Member
Назад в будущее. А ведь еще полгода назад и память и ссд на дне были.
-
Олег963
Member
- Откуда: Львів
FX вечен dd3 всіх забезпечить

-
Piter Cantrope
Member
- Откуда: Калуш
В FX-ів PCIe 2.0, наскільки пам'ятаю.
-
Nikoliasik_Zeus
Member
цена на зявоны с ддр3 поползет вверх? 