Новости
Последние статьи и обзоры
Чутки: SK Hynix розглядає варіант відмови від споживчого ринку DRAM
-
Robostyle
Member
Предлагаю обсудить Чутки: SK Hynix розглядає варіант відмови від споживчого ринку DRAM
А потом и самс обьявит - и вот ОНО! Долгожданная смерть ПеКи.
Правда соснолей вместе со смартфонами также
А потом и самс обьявит - и вот ОНО! Долгожданная смерть ПеКи.
Правда соснолей вместе со смартфонами также
-
Kopstr
Member
Прийде хтось інший. Питання яку ціну заломить монополіст.
-
KimRomik
Member
Вони зрадили нас, геймерів...
-
7mindfields
Member
Всі хто казав, що більше не буде користуватися продукцією micron (після виходу з консьюмерського ринку) так само ж відмовляться і від hynix, чи це інше? 
-
Геральт
Member
- Откуда: з Рівії
Хех, високі ціни - то ще виявляється не найгірша проблема, яка може бути 
-
avuremybe
Member
Згортати реальний бізнес щоб вкинути всі полімери в піраміду?
Там мамкині інвестори до руля дорвались?
Там мамкині інвестори до руля дорвались?
-
IronWithin
Member
А соні це не корпоративний ринок, чи не інше?Robostyle: ↑ 13.01.2026 12:26 Предлагаю обсудить Чутки: SK Hynix розглядає варіант відмови від споживчого ринку DRAM
А потом и самс обьявит - и вот ОНО! Долгожданная смерть ПеКи.
Правда соснолей вместе со смартфонами также
-
Alex Pepper
Member
- Откуда: Сумы
Скоро нас всех заставят играть на облачных сервисах по подписке. Будем внукам рассказывать, как у нас дома были свои компьютеры, как мы сами их апгрейдили и могли играть без интернета.
Последний раз редактировалось Alex Pepper 13.01.2026 12:42, всего редактировалось 1 раз.
-
Scoffer
Member
Вони всюди до руля дорвались. Зараз ВСІ, абсолютно ВСІ топ менеджери планують максимум до квартальної премії.avuremybe: ↑ 13.01.2026 12:37Там мамкині інвестори до руля дорвались?
-
Artem_K
Member
- Откуда: Все складно
А що вони будуть робити зі своїми SSD (Solidigm). Теж кинуть як Micron свій Crucial?
-
yariksom
Member
Так це логічно, ці компанії пішли з користувацького ринку, навіть, якщо захочеш то не зможеш скористатися7mindfields: ↑ 13.01.2026 12:29 Всі хто казав, що більше не буде користуватися продукцією micron (після виходу з консьюмерського ринку) так само ж відмовляться і від hynix, чи це інше?![]()
Але користуючись всякими ШІ ти опосередковано ними користуватимешся.
Последний раз редактировалось yariksom 13.01.2026 12:55, всего редактировалось 1 раз.
-
Classic
Member
Вже не випускають з минулого року. Залишились тільки серверні SSDArtem_K: ↑ 13.01.2026 12:47 А що вони будуть робити зі своїми SSD (Solidigm). Теж кинуть як Micron свій Crucial?
-
Robostyle
Member
IronWithin
Сони - корпорат. Консоль - потребительский рынок.
Микрон перестала память на потреб рынок выпускать, а не клеить плашки ДДР5 для "энутхзиастов". Это не значит что ПС5 исчезнет. Но насколько сильно они все захотят все перенаправить в В2В...
Сони - корпорат. Консоль - потребительский рынок.
Микрон перестала память на потреб рынок выпускать, а не клеить плашки ДДР5 для "энутхзиастов". Это не значит что ПС5 исчезнет. Но насколько сильно они все захотят все перенаправить в В2В...
-
7mindfields
Member
Малось на увазі принципово, навіть після повернення на користувацький ринокyariksom: ↑ 13.01.2026 12:47 Так це логічно, ці компанії пішли з користувацького ринку, навіть, якщо захочеш то не зможеш скористатися![]()
-
yungmanpro
Member
От як треба буде більше 32 Гігабайти для ігор, тоді і подумаю про це.
-
lktnv
Member
Всё это дело сильно пованивает подготовкой к навязыванию потребителям облачных компов.
-
Z440_User
Member
- Откуда: Кривий Ріг
Це ж було вже! (с)
Колись компи були великими і займали поверхи будівель...
Схоже все повертається...
Колись компи були великими і займали поверхи будівель...
Схоже все повертається...
-
dfcz
Member
Відмовлюся.7mindfields: ↑ 13.01.2026 12:29 Всі хто казав, що більше не буде користуватися продукцією micron (після виходу з консьюмерського ринку) так само ж відмовляться і від hynix, чи це інше?![]()
Лучше буду покупать память от китайских производителей, чем от перебежчиков, которые чуть завидев прибыль ccyт и cpyт за воротник менее обеспеченному потребителю.
-
marinich
Member
- Откуда: Київ
На перфокарти ціни ще не почали підніматися?
-
МОНАХ
Member
- Откуда: Український Шаолінь
► Чогось всю історію Хайнікси мені здавалися більш продуманими, на відміну від "в-цю-ж-хвилинного", "вітряно-флюгерного" Мікрона - навряд настільки ж бездумно всі яйця кластиме в один кошик. Але - побачимо; можливо світ дійсно настільки збожеволів, що скоро відбудеться чергова катастрофа бронзового віку ІТ-епохи.

► Як гордо колись звучало визначення "ПК-боярин", так скоро в світі ІТ-техніки буде сиротливо, але не менш гордо звучати "ПК-ентузіаст".Alex Pepper: ↑ 13.01.2026 12:42 ... Будем внукам рассказывать, как у нас дома были свои компьютеры, как мы сами их апгрейдили и могли играть без интернета.