Лінійка блоків живлення Seasonic Prime PX Noctua Edition вийде в третьому кварталі

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
ASTON
Member
Аватара пользователя
Откуда: Kharkiv

Сообщение

Пропоную обговорити Лінійка блоків живлення Seasonic Prime PX Noctua Edition вийде в третьому кварталі

Люблю і Seasonic і Noctua.
Класні будуть БЖ.
zalizo_org
Member
Аватара пользователя
Откуда: LV

Сообщение

ASTON: 12.01.2026 14:11Люблю і Seasonic і Noctua.
Класні будуть БЖ.
Теж люблю їх, але окремо, бо БЖ хочеться повністю з пасивним охолодженням.
dead_rat
Member
Аватара пользователя
Откуда: Берлін

Сообщение

zalizo_org: 12.01.2026 14:44
ASTON: 12.01.2026 14:11Люблю і Seasonic і Noctua.
Класні будуть БЖ.
Теж люблю їх, але окремо, бо БЖ хочеться повністю з пасивним охолодженням.
А нащо? :-/

В простої вже більшість працюють в пассиві, а під навантаженням все інше буде гучніше
oh_boy
Member
Аватара пользователя
Откуда: Kyiv

Сообщение

Рука лице від таких калоборацій
Вставити вентилятор ноктуа, зробти ноктуа едіщит, додати 100% до ціни :tomat:
Давайте вже корпуси робіть, ньоктюа. Бо вентилятор не кожен зможе встановити, ну і звісно в колір лайна не забудьте пофарбувати :gigi:
ASTON
Member
Аватара пользователя
Откуда: Kharkiv

Сообщение

Так все одно в корпуси вентилі Noctua ставлять. Замість рідних.
Я у свій Фрактал поставив виключно Noctua, а рідні продав. Бо ну гучні вони.
zalizo_org
Member
Аватара пользователя
Откуда: LV

Сообщение

dead_rat: 12.01.2026 14:53А нащо?

В простої вже більшість працюють в пассиві, а під навантаженням все інше буде гучніше
В мене в самого останні 8 років блок (Seasonic Prime SSR-650TD Titanium) в пасивному режимі (вертушка запускається на 3 секунди під час увімкнення і відразу зупиняється повністю аж до наступного дня, коли я знов увімкну систему). І мені по кайфу коли БЖ не видає буквально ніяких звуків і вібрацій. Ще краще коли там взагалі нема вертушки. Якраз тому колаба Сісонік+Ноктуа мені не дуже заходить бо Ноктуа в ній для мене зайва.

ПС
Колись мав блок живлення бронзовий чіфтек, то замінив там вертушку на ноктуа індастріал. Продав так і купив новий блок який маю досі.

Відправлено через 1 хвилину 55 секунд:
oh_boy: 12.01.2026 15:04в колір лайна не забудьте пофарбувати
а це ти даремно, хтось споживає каву/какао з молоком і має відповідну асоціацію...
avuremybe
Member
Аватара пользователя

Сообщение

oh_boy: 12.01.2026 15:04 Рука лице від таких калоборацій
Вставити вентилятор ноктуа, зробти ноктуа едіщит, додати 100% до ціни :tomat:
Давайте вже корпуси робіть, ньоктюа. Бо вентилятор не кожен зможе встановити, ну і звісно в колір лайна не забудьте пофарбувати :gigi:
Я раніше теж не міг доперти суть цього колхозу за оверпрайс.
А потім, на черговій такій "колабі", мені згадався вираз "кайфа бесплатного не бывает" і все стало на свої місця.
Ноктуа - це для нових рузьких :lol:
oh_boy
Member
Аватара пользователя
Откуда: Kyiv

Сообщение

Та ладно вам, хлопаки. Я висловив своє фе стосовно того, що вентилятор нічого концептуально нового не підносить. Вентилятори в блоках живлення вже давно працюють в полупасивному режимі. Тож різниця в шумі на рівні похибки. Хай свої крутилятори роблять, мені фіолетово. Але фаворитизм, який плавно перетікає в фанатизм я ніколи не розумів...
harito
Member
Аватара пользователя
Откуда: ХАРКІВ

Сообщение

photo_2025-05-01_11-55-47.jpg
ASTON: 12.01.2026 15:41
Так все одно в корпуси вентилі Noctua ставлять. Замість рідних.
Я у свій Фрактал поставив виключно Noctua, а рідні продав. Бо ну гучні вони.
А вот я наоборот всё сделал . 1й комп в корпусе zalman Z9+ - стоят ноктуа корпусные . Так вот - они громче , и на много , чем родные корпусные вентили Корсар во 2ом компе в корпусе Corsair Carbide 275Q . Этим компом в Корсаре и пользуюсь ,он почти бесшумный.
dext
Member
Откуда: Dnipro

Сообщение

Завжди краще мати хоча б мінімальний потік повітря, просто для кращого охолодження та довговічності конденсаторів
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Блок на першому фото концептуально дизайном нагадує чимось БЖ асус прайм :D
Artem_K
Member
Аватара пользователя
Откуда: Все складно

Сообщение

dext
В БЖ все одно термодатчик стоїть, який запускає вентилятор, тому конденсаторам нічого критичного. В моєму Корсарі температура старту десь 45-50.

PS. До речі про Ноктуа. З усього, що наставлено у корпусі (Arctic, Cooler Master, Noctua), єдиний вентилятор, який майже не збирає на себе пил це Noctua.
Impulse101
Member

Сообщение

dext: 12.01.2026 17:02 Завжди краще мати хоча б мінімальний потік повітря, просто для кращого охолодження та довговічності конденсаторів
Теж не розумію навіщо повний пасив. Якби класно і ефективно радітори не знімали тепло, але треба ж його кудись ще й дівати. Щось згадався величезний радіатор від Ноктуа, який вони випускали чи хотіли випустити кілька років тому, типу під повністю пасивне охолодження ЦП. Навіть не знаю чому про нього зараз нічого не чутно, і в прайсах не видно :D
dext
Member
Откуда: Dnipro

Сообщение

Artem_K: 12.01.2026 17:36 dext
В БЖ все одно термодатчик стоїть, який запускає вентилятор
Ваш єдиний датчик стоїть де: біля радіаторів/конденсаторів PFC чи біля радіаторів/конденсаторів синхронного випрямляча, чи біля високочастотного траснформатора, який легко наргіваєтья до 80+?
Artem_K
Member
Аватара пользователя
Откуда: Все складно

Сообщение

dext
Де він стоїть Корсар не зізнається, а ось заміри температури конденсаторів в пасивному режимі в оглядах були:
спойлер
23333333.jpg
Це перша ревізія блока, з порогом вмикання вентилятора при досягненні 275Вт й температура конденсаторів в пасиві не перевищувала 60 градусів.
В мене друга ревізія, де поріг знизили до 225Вт. Було б все погано, виробник не давав би 10 років гарантії.
dext
Member
Откуда: Dnipro

Сообщение

Artem_K: 12.01.2026 22:45 В мене друга ревізія, де поріг знизили до 225Вт. Було б все погано, виробник не давав би 10 років гарантії.
Гарантія на заміну != гарантія на якість, просто замам'ятайте це.
Якщо у вас із ладу вийде БЖ і потягде за собою HDD/SSD/MB/GPU - вам компенсують лише вартість БЖ, якщо компенсують.
З сучасних трендів: в новому стандарті ATX 3.1 дозволили ставити гірші конденсатори по первинним колам, до чого це з часом призведе - додумайте самі :rolleyes:
Artem_K
Member
Аватара пользователя
Откуда: Все складно

Сообщение

dext: 12.01.2026 23:27Гарантія на заміну != гарантія на якість, просто замам'ятайте це.
Тобто зробити погано, замість 2 років дати 10, й потім власним коштом міняти (а до RMA Корсара питань немає) ... це геніальний бізнес план?
ОК, так і запишемо - Corsair RM550X ненадійний БЖ )
Sanьka
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Набагато б краще якби Сісонік просто використовував їх вентилі за замовчуванням без усіляких едішн, було б краще і дешевше.
Хоча не сказав би, що ті гідродинамічні ноунейми що використовує Сісо прям якісь погані. Все одно навіть у голдових вже давно напівпасив є.
dext
Member
Откуда: Dnipro

Сообщение

Artem_K: 12.01.2026 23:48
dext: 12.01.2026 23:27Гарантія на заміну != гарантія на якість, просто замам'ятайте це.
Тобто зробити погано, замість 2 років дати 10, й потім власним коштом міняти (а до RMA Корсара питань немає) ... це геніальний бізнес план?
ОК, так і запишемо - Corsair RM550X ненадійний БЖ )
А хто вам сказав, що ваш БЖ замінять якщо він номінально працює?
Підсохнуть "покращені ATX-3.1" конденсатори на вході - зменшиться hold time (тобто стабільність роботи в комбінації з ДБЖ) та ймовірність вимкнення при зміні навантаження
Підсохнуть конденсатори на виході - пульсації зростуть з 50мв до 500мв і потроху будуть вбивати компоненти ПК, але на мультиметрі будете бачити ті ж середні 12в.
Все це не є підставою для заміни бо БЖ нормально собі вмикається і працює, пульсації можна побачити лише осцилографом :dontknow:
dead_rat
Member
Аватара пользователя
Откуда: Берлін

Сообщение

dext
Як страшно жити.

По факту ж, схоже що виробники навчилися нормально робити бп, щоб падишах і ішак померли раніше за блок
Ответить