Щоб у покупців очі з орбіт не вивалилисьРекомендовані ціни відеокарт MSI GeForce RTX 5090 Lightning компанія поки тримає в таємниці.
Новости
Последние статьи и обзоры
MSI підготувала відразу три варіанти флагманської відеокарти GeForce RTX 5090 Lightning
-
Megaclite
Member
Пропоную обговорити MSI підготувала відразу три варіанти флагманської відеокарти GeForce RTX 5090 Lightning
-
MSiAventador
Member
- Откуда: Гонолула
Якщо ціна буде не $5090 - буду у розпачі. 
-
Олег963
Member
- Откуда: Львів
-
Mike88
Member
- Откуда: Dnipro
Чудовий павук вийде, якраз 8 нігдва адаптери на чотири PCI‑E Power 8‑pin, тобто сумарно вісім таких роз’ємів.
-
erkins007
Member
Интересно найдутся ли гении, которые через переходники воткнут?)
-
Shaolin_Style
Member
- Откуда: Wakanda
never say nevererkins007: ↑ 12.01.2026 13:41 Интересно найдутся ли гении, которые через переходники воткнут?)
-
Ektalion
Member
Запитай спочатку шкіряного генія, для чого він вирішив пхати в комплект такі якісні перехідники.erkins007: ↑ 12.01.2026 13:41 Интересно найдутся ли гении, которые через переходники воткнут?)
-
enkosxs
Member
Megaclite: ↑ 12.01.2026 13:19Щоб у покупців очі з орбіт не вивалилисьРекомендовані ціни відеокарт MSI GeForce RTX 5090 Lightning компанія поки тримає в таємниці.
-
Alanis
Member
- Откуда: Славянск
Ну а в магазине в наличии будет только фото этой видеокарты.
-
erkins007
Member
Чтобы пользователь могу купить видеокарту и даже имея старый БП частично ее использовать временно.Ektalion: ↑ 12.01.2026 14:21Запитай спочатку шкіряного генія, для чого він вирішив пхати в комплект такі якісні перехідники
Покупать 5090 и пихать ее переходником это глупость
-
daesz
Member
Так сказати : прогрів перед новим поколінням в 2027 та адаптація до нових цін
-
Sanьka
Member
З перехідниками треба використовувати тільки якісний БЖ ))erkins007: ↑ 12.01.2026 13:41Интересно найдутся ли гении, которые через переходники воткнут?)

-
leif
Member
Sanьka
Треба написати в аерокул що б зробили 2500вт КЦАС. а то чим сабж живити під час азотних сесій?
До слова про азотні сесії, на перших фотках з цією картою, які було опубліковано ще до оф. Анонсу, вона була на бенч стенді зі стаканом азоту і заживлена через 2 перехідники
Втім думаю що там люди прочитали інструкції і на кожен перехідник йшло по 4 коси від БЖ. І, о диво-дивне, все працює.
А на думку мсі з 1 роз'єма можна і 1225вт зняти в екстремальних режимах
що вже про нещасні 600вт казати
Треба написати в аерокул що б зробили 2500вт КЦАС. а то чим сабж живити під час азотних сесій?
До слова про азотні сесії, на перших фотках з цією картою, які було опубліковано ще до оф. Анонсу, вона була на бенч стенді зі стаканом азоту і заживлена через 2 перехідники
Втім думаю що там люди прочитали інструкції і на кожен перехідник йшло по 4 коси від БЖ. І, о диво-дивне, все працює.
А на думку мсі з 1 роз'єма можна і 1225вт зняти в екстремальних режимах
-
waryag
Member
- Откуда: Суми
И написать в инструкции, что это временное решение, но нужен совместимый БП? А чтоб совсем хорошо, предложить уменьшить ТДП карты в таком режиме ватт на 100-150?erkins007: ↑ 12.01.2026 16:38Чтобы пользователь могу купить видеокарту и даже имея старый БП частично ее использовать временно.
Покупать 5090 и пихать ее переходником это глупость