Чутки: AMD випустить нові Radeon після GeForce RTX 60‑ї серії у 2027 році

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
1234waltz
Member

Сообщение

Пропоную обговорити Чутки: AMD випустить нові Radeon після GeForce RTX 60‑ї серії у 2027 році
Це все добре, але поки, по факту (презентацій та дорожніх карт) в них в планах навіть немає повноцінного випуску всієї лінійки карт 9000 та чипів з igpu на RDNA 4 :shuffle:
Барбарис
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вінниця

Сообщение

1234waltz: 12.01.2026 10:08 Пропоную обговорити Чутки: AMD випустить нові Radeon після GeForce RTX 60‑ї серії у 2027 році
Це все добре, але поки, по факту (презентацій та дорожніх карт) в них в планах навіть немає повноцінного випуску всієї лінійки карт 9000 та чипів з igpu на RDNA 4 :shuffle:
Якої лінійки? АМД не планувала чогось сильніше 9070хт
dead_rat
Member
Аватара пользователя
Откуда: Берлін

Сообщение

1234waltz
А чого в лінійці не вистачає?

Є 9060 для початкового геймінгу і 9070 для повноцінного.

Додовати затичку чи 600 ватного монстра нема особливого сенсу. Особливо зараз, коли весь кремній йде у ЛЛМ. Тут і без нових карт ціна стане х2
Последний раз редактировалось dead_rat 12.01.2026 10:35, всего редактировалось 1 раз.
Олег963
Member
Аватара пользователя
Откуда: Львів

Сообщение

Не знаю чи у 2027 будуть алекватні ціни на відяхи, і як що буде дефіцит памяті для відеокарт, то ціни шо на nv що amd будуть як зачасів майнинга. :idea:
yurius_r
Member

Сообщение

Якщо вже так, то нехай для 6000+ серій додають підтримку fsr4 офіційну. А свої старі карти від 5000 та нижче я буду під Linux крутити
MaxNew
Member

Сообщение

Олег963: 12.01.2026 10:33 Не знаю чи у 2027 будуть алекватні ціни на відяхи, і як що буде дефіцит памяті для відеокарт, то ціни шо на nv що amd будуть як зачасів майнинга. :idea:
Ще офіційно зелені не підняли ціни, місяць лишився. А умовна 5070ті вже на половину підскочила) майже та ж ситуація і з 9000 червоними.

Відправлено через 1 хвилину 42 секунди:
1234waltz: 12.01.2026 10:08 Пропоную обговорити Чутки: AMD випустить нові Radeon після GeForce RTX 60‑ї серії у 2027 році
Це все добре, але поки, по факту (презентацій та дорожніх карт) в них в планах навіть немає повноцінного випуску всієї лінійки карт 9000 та чипів з igpu на RDNA 4 :shuffle:
Ситуація нагадала як це було з 5700/5700ХТ, не було прямих конкурентів для 2080/Ті.
Цілком ймовірно що некст ген наведе ще більше шуму.
item2
Member
Откуда: Київ

Сообщение

Олег963: 12.01.2026 10:33 Не знаю чи у 2027 будуть алекватні ціни на відяхи, і як що буде дефіцит памяті для відеокарт, то ціни шо на nv що amd будуть як зачасів майнинга. :idea:
AMD наче домовляється з Samsung про випуск бюджетних проців/відях на їх потужностях. Я думаю, це в обмін на "доступну" пам'ять/HBM для відях/прискорювачів.

Щодо сабжу, це особиста думка Кеплера. Що, якщо раніше AMD затягувала з випуском на 1-2 міс, очіуючи конкурента, то зробить це ще раз. Але я не впевнений, що аж на пів року відкладуть. Це якось занадто і втрата прибутку.
Последний раз редактировалось item2 12.01.2026 10:52, всего редактировалось 1 раз.
vsx
Member
Аватара пользователя
Откуда: Kyiv

Сообщение

На стабильные цены раньше 2028 не рассчитывайте. Там уже и релиз PS6 и новые технологии, в общем новая игровая эра.
dead_rat
Member
Аватара пользователя
Откуда: Берлін

Сообщение

vsx: 12.01.2026 10:45 На стабильные цены раньше 2028 не рассчитывайте. Там уже и релиз PS6 и новые технологии, в общем новая игровая эра.
В 2028 ми знатимемо чим закінчилася афера з ЛЛМ/АІ.

У 2022 у ФААНГІВ була купа вільного кешу і мінімум боргів, у 2025 вони взяли всі борги що ім могли позичити на будування датацентрів. А % по боргам зараз не як до Ковіду, тут треба демонструвати реальні фінансові результати.
Геральт
Member
Аватара пользователя
Откуда: з Рівії

Сообщение

У NVIDIA величезна маржа прибутку
іншими словами, куртка величезно любить своїх фанатів :D

А 2027 норм, якраз та АІ бульбашка лусне.
EvhenS
Member
Аватара пользователя
Откуда: Черкаси

Сообщение

vsx
А хто тобі сказав що ПС6 не затримається? Нічого кращого за ПС5 в адекватні гроші не випустиш, а за 1к$ її купуватимуть в десять разів гірше.
vsx
Member
Аватара пользователя
Откуда: Kyiv

Сообщение

EvhenS
Линус Торвальдс и Хидео Кодзима. Лично позвонили и сказали что все выйдет в срок
1234waltz
Member

Сообщение

dead_rat: 12.01.2026 10:29 1234waltz
А чого в лінійці не вистачає?

Є 9060 для початкового геймінгу і 9070 для повноцінного.

Додовати затичку чи 600 ватного монстра нема особливого сенсу. Особливо зараз, коли весь кремній йде у ЛЛМ. Тут і без нових карт ціна стане х2
От дивно, Хуангу є сенс (по якісь загадковій причині) продавати затички і в дискретному виконанні і в обрізаному мобільному (зоопарк із 5050 та 5060), які при цьому історично тримають величезний шмат ринку (з часів 1050). І кіловатні монстри Хуангу вигідно робити. А в Лізи сенсу немає нічого випускати, ні дискреток, ні інтеграшок.
dead_rat
Member
Аватара пользователя
Откуда: Берлін

Сообщение

1234waltz: 12.01.2026 11:24
dead_rat: 12.01.2026 10:29 1234waltz
А чого в лінійці не вистачає?

Є 9060 для початкового геймінгу і 9070 для повноцінного.

Додовати затичку чи 600 ватного монстра нема особливого сенсу. Особливо зараз, коли весь кремній йде у ЛЛМ. Тут і без нових карт ціна стане х2
От дивно, Хуангу є сенс (по якісь загадковій причині) продавати затички і в дискретному виконанні і в обрізаному мобільному (зоопарк із 5050 та 5060), які при цьому історично тримають величезний шмат ринку (з часів 1050). І кіловатні монстри Хуангу вигідно робити. А в Лізи сенсу немає нічого випускати, ні дискреток, ні інтеграшок.
Порівнюємо:
Rtx 5050 - 250€
Rtx 5060 - 290€
Radeon 9060 - 301€

Я не бачу ніякої потреби воювати нижче 300€.
Це треба вдаритися головою, щоб купувати 5050, а не 5060/9060/B580 при такій різниці цін.
1234waltz
Member

Сообщение

dead_rat: 12.01.2026 11:32 Це треба вдаритися головою, щоб купувати 5050, а не 5060/9060 при такій різниці цін.
Значна кількість заліза продається у форматі OEM та чипів для ноутбуків оптовому виразі ці 40 доларів мають величезне значення. Що ми і бачимо в статистиці стіма (яка при тому занижує laptop показники, через різну ідентифікацію карт), де якись RTX 4050 Laptop GPU займає місце як RX 7800 XT та 6600 разом узяті.
Хоча, 5050 я дійсно поки в статистиці не бачу, що дивно, дивлячись на домінування всіх попередніх хх50

Відправлено через 2 хвилини 38 секунд:
Ну і питання щодо igpu лишається відкритим. Викатувати нові чипи в кінці 2025 року на RDNA 2, які самі софтварно вбивають це якась вершина абсурду.
Тут або робіть підтримку та костилі RDNA 2, або не продавайте залізо, яке самі дропаєте. От Хуанга втрати продуктивності шалені для Тюрінга не зупинили дропати підтримку нового DLSS.
vmsolver
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Олег963: 12.01.2026 10:33як що буде дефіцит памяті для відеокарт, то ціни шо на nv що amd будуть як зачасів майнинга.
До майнерских цен дело вряд ли дойдёт, нет спроса на карты по таким ценам и нет предпосылок ожидать такой спрос.
AlexWest
Member
Откуда: UA

Сообщение

Поки рано судити, але гадаю, розробники все ж повернуться в реальність і почнуть ліпше оптимізувати ігри. Піде більше переносів, розробка стане довшою, але нехай. Плюс DLSS (хоч я не його любитель) задав запасик по ФПС на такий період, що, підозрюю, навіть з релізом нових консолей не буде нужди одразу бігти оновляти комп. Шосте покоління NVIDIA пропущу, якщо моя карта не крякне (з 1000 стрибнув у 4000, і так само стрибну у 7000). А там ця вся чехарда з ШІ трохи втрясеться. Може, до того часу й AMD вже щось цікаве випустять, бо давно хочу спробувати їхні відяхи.
erkins007
Member
Аватара пользователя

Сообщение

dead_rat: 12.01.2026 10:29 Є 9060 для початкового геймінгу і 9070 для повноцінного.

Додовати затичку чи 600 ватного монстра нема особливого сенсу.
Ага, ведь 5080/5090 никто не покупает.
Я напомню что даже у 5090 статистика в Стиме больше чем у всей 9000 серии.
dead_rat
Member
Аватара пользователя
Откуда: Берлін

Сообщение

erkins007: 12.01.2026 12:41
dead_rat: 12.01.2026 10:29 Є 9060 для початкового геймінгу і 9070 для повноцінного.

Додовати затичку чи 600 ватного монстра нема особливого сенсу.
Ага, ведь 5080/5090 никто не покупает.
Я напомню что даже у 5090 статистика в Стиме больше чем у всей 9000 серии.
Ви вільні самі подивитися порівняння 9070 і 5080. Остання краще, але вцілому співставна.

А от умовну 9090 він АМД наврядче куплять, бо витрачаючи 2-3-4к на відяху люди не користуються логікою, там головне бути самим топом.
З володарів 5080/90 кого я знаю, ніхто не переймався оптимальністю - хтось мав необмежений бюджет, хтось хотів отакого кольору чи ще щось, іх не цікавила можливість економії 20%
erkins007
Member
Аватара пользователя

Сообщение

dead_rat: 12.01.2026 12:51 от умовну 9090 він АМД наврядче куплять
Так же про процы от АМД говорили.
Если условная 9090 будет и мощнее и дешевле 5090, то будут покупать только так. Да даже если просто мощнее желающих будет хватать.
Ответить