Minisforum працює над Mini-ITX платою з розпаяним Ryzen AI Max+ 395 та 128 гігабайтами LPDDR5X

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
unique-neon
Member

Сообщение

Предлагаю обсудить Minisforum працює над Mini-ITX платою з розпаяним Ryzen AI Max+ 395 та 128 гігабайтами LPDDR5X

На minisforum такого рівня навіть би не дивився. Маю UM 890Pro від них: напівробочий сон, обслужити кулер складно, біос куций, і жодного апдейту десь за два роки від коли вийшов в світ.
Ray2000gt
Advanced Member
Откуда: Киев

Сообщение

БІОСи в них на рівні китайського підвалу, нажаль.
Polaris
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків; Слов'янськ

Сообщение

Так китайські підвали уже давно щось схоже випускають
gregory_amd
Member
Откуда: Харьков

Сообщение

гарний як концепт, але вiд мiнicфоруму треба тiкати як вiд пожежi... жахливий бiос, жахлива пiдтримка, жахлива якiсть
Mike88
Member
Аватара пользователя
Откуда: Dnipro

Сообщение

нащо тоді додавати Х16 слот для відеокарти, якщо все інше заточено під використання вбудованої графіки в проц? :spy:
KimRomik
Member
Аватара пользователя

Сообщение

розпаяні цпу та озу вбивають весь смисл десктопу, а точніше принципу збірки
простіше вже тоді брати якийсь неттоп на базі тих ж проців
alexeygalas
Member
Аватара пользователя
Откуда: Khmelnytskyi

Сообщение

Mike88
Ssd/ipmi/карта захоплення/10gbit мережа. Багато ще чого можна впихнути
Олег Мандріаник
Member

Сообщение

А почему SSD не распаян? Непорядок!
yurius_r
Member

Сообщение

Нафіга? Вся ця історія із стандартними платами, в які паяють проц це тупікова історія. А тут ще й пам'ять розпаяли. Цого не апгрейдити чи кастомізувати, ні легко відремонтувати заміною проца чи пам'яті. Коротше електронне сміття
AntonyKandaurov
Member
Аватара пользователя
Откуда: Славетне місто Запоріжжя

Сообщение

Один мудрець написав би що зате швидкість однопотоку припаяного захмарна, а це перше що треба 99% користувачів
Kotya
Member
Аватара пользователя
Откуда: Одеса Україна

Сообщение

Бачу 128 гіг оперативки і розумію що то дуже цінний продукт за теперішніх реалій.
Клініка вже якась.
alexeygalas
Member
Аватара пользователя
Откуда: Khmelnytskyi

Сообщение

Kotya: 10.01.2026 17:55Клініка вже якась.
Серце б*ється частіше
VRoman
Member
Аватара пользователя
Откуда: Albuquerque, NM, USA

Сообщение

Сделали бы 64 ГБ за $1000 - было бы счастье. А так опять под ненужный ИИ затачивают
ronemun
Advanced Member

Сообщение

VRoman: 10.01.2026 19:10 Сделали бы 64 ГБ за $1000 - было бы счастье. А так опять под ненужный ИИ затачивают
64 ГБ зараз тільки память коштує, і то не сама крута, а тут 8.5 ГГц вже гарантовані
unique-neon
Member

Сообщение

ronemun: 10.01.2026 21:178.5 ГГц вже гарантовані
8.5ГГц мали б середні хюнікси в двослоті взяти, тим більше розпаяна
Keyser Soze
Member

Сообщение

А теперь главный вопрос - откуда у них эта память, если поставки ограничены и доступны в основном/только крупным производителям???? ;) :gigi: :lol: :up:
И таких "поделок" вагон и тележка от разных производителей.
Megaclite
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Polaris: 10.01.2026 13:56 Так китайські підвали уже давно щось схоже випускають
Так це і є китайський підвал в гонконгу
Impulse101
Member

Сообщение

Keyser Soze: 11.01.2026 00:11 А теперь главный вопрос - откуда у них эта память, если поставки ограничены и доступны в основном/только крупным производителям???? ;) :gigi: :lol: :up:
И таких "поделок" вагон и тележка от разных производителей.
Чипы памяти это не супертехнологичная продукция, и ничто не мешает китайцам самим делать для себя, а не ждать поставок от самсунг и микрон. Посмотри на рынок - всякие эксельрамы, атиры, лексары. Их полно, и если в начале кризиса они были сильно дешевле нормальной брендовой памяти, то сейчас практически догнали по цене
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Impulse101: 11.01.2026 08:04Посмотри на рынок - всякие эксельрамы, атиры, лексары.
І всі вони на чипах від хайнікса, самса та мікрона :facepalm:
AntonyKandaurov
Member
Аватара пользователя
Откуда: Славетне місто Запоріжжя

Сообщение

Impulse101
Коли масово попруть нані, кінгбанкі та інші чаньхао назви - тоді будемо писати про китайські чіпи ;)

Відправлено через 1 хвилину 17 секунд:
Impulse101: 11.01.2026 08:04то сейчас практически догнали по цене
Китай так і зробить, спочатку буде дешево а потім на 5$ дешевше від самсунгів/хайнікс/мікрон. І все, пастка закривається.
Ответить