Razer створює ШІ-помічника з голографічною вайфу

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
Inqizitor2022
Member
Откуда: Харьков

Сообщение

Предлагаю обсудить Razer створює ШІ-помічника з голографічною вайфуМинуточку. То есть ИИ спроектировали как обычную деваху, которая выдаёт "
велику кількість безглуздої балаканини, безлічі заготовлених фраз і явних помилок під час оцінки того, що відбувається на екрані ПК. Він зазначив, що дівчина навіть намагалася легко кокетувати з ним. Під час невеликої ігрової сесії в Battlefield 6 дівчина-помічник видавала здебільшого безглузді загальні фрази та не змогла дати якісь поради."
Вполне аутентично :laugh: :lol:.
Что не понравилось журналисту - неясно. Эту штуку можно отключить, а при попытке отключить реальную можно сковородкой огрести :D
Kullerok
Member
Откуда: Київ

Сообщение

Такое точно выстрелит. Ещё дайте возможность заливать туда свои образы это будет хит :gigi:
l-m
Member

Сообщение

Inqizitor2022: 07.01.2026 14:53 Предлагаю обсудить Razer створює ШІ-помічника з голографічною вайфуМинуточку. То есть ИИ спроектировали как обычную деваху, которая выдаёт "
велику кількість безглуздої балаканини, безлічі заготовлених фраз і явних помилок під час оцінки того, що відбувається на екрані ПК. Він зазначив, що дівчина навіть намагалася легко кокетувати з ним. Під час невеликої ігрової сесії в Battlefield 6 дівчина-помічник видавала здебільшого безглузді загальні фрази та не змогла дати якісь поради."
Вполне аутентично :laugh: :lol:.
Что не понравилось журналисту - неясно. Эту штуку можно отключить, а при попытке отключить реальную можно сковородкой огрести :D
Ти наче й правий, але ж вайфу це недосяжний ідеал має бути, а не звичайна дівчина))
Rehovart
Junior
Аватара пользователя

Сообщение

l-m: 07.01.2026 14:57 Ти наче й правий, але ж вайфу це недосяжний ідеал має бути, а не звичайна дівчина))
Враховуючи що багатьом геймерам і звичайна дівчина зараз недосяжна - різниці нема)
Vlaad13
Member
Аватара пользователя

Сообщение

ну нарешті щось нормальне
а ви кажете будьбашка
Hotspur
Member
Аватара пользователя

Сообщение

кіберпанк який ми заслужили :weep: :weep: :weep:
stoned
Member
Аватара пользователя
Откуда: Omicron Persei 420

Сообщение

Кортана це ти? :gigi:
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

l-m: 07.01.2026 14:57Ти наче й правий, але ж вайфу це недосяжний ідеал має бути, а не звичайна дівчина))
Ну не можуть же вони заявити нативну підтримку еймбота?! :lol:
bigmonstr666
Member
Аватара пользователя
Откуда: kyiv

Сообщение

The future is NOW old man
Изображение
Samilo
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харьков (Украина)

Сообщение

You look lonely, I can fix that (с)
Inqizitor2022
Member
Откуда: Харьков

Сообщение

Кстати, туда же можно залить кошкодевочку. Поэтому про покупку можно смело забыть, ажиотаж и спрос будет такой, что будет много тысяч стоить :lol:
Samilo
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харьков (Украина)

Сообщение

Inqizitor2022
В стім на робочий стіл вистачає подібного з різним функціоналом, модельками і інше)
Ажіотажу як такого не те, що багато
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

Inqizitor2022: 07.01.2026 16:43Кстати, туда же можно залить кошкодевочку. Поэтому про покупку можно смело забыть, ажиотаж и спрос будет такой, что будет много тысяч стоить :lol:
Будет спрос - китайцы запилят копию по скромному прайсу. А может уже запилили, а райзер просто допилил.
gregory_amd
Member
Откуда: Харьков

Сообщение

Опача. Это нам нада. Особенно если кастом скины будут...
(с первого комментария под новостью чет в голос)
Alexsandr
Member

Сообщение

Kullerok: 07.01.2026 14:56 Такое точно выстрелит. Ещё дайте возможность заливать туда свои образы это будет хит :gigi:
Если заливать образы, то китай и не только подхватят. Даже если без ИИ.
zaqik
Member
Аватара пользователя
Откуда: Душниличі

Сообщение

Обзор на 360 градусов и телеметрия будут? А то мне так не хватает спама, что мою мастурбацию слили в интернет...
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Ну нарешті, хоч якісь плоди від цього ШІ є :rotate:
Dragobes
Member
Аватара пользователя
Откуда: Миколаїв

Сообщение

stoned: 07.01.2026 15:43 Кортана це ти? :gigi:
Та наче не вона :)
спойлер
Изображение
Ответить