ASUS запропонує компактний зовнішній USB-прискорювач для ШІ

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Пропоную обговорити ASUS запропонує компактний зовнішній USB-прискорювач для ШІ

Та давайте вже навпаки, ШІ-прискорювач для USB. :laugh:
KimRomik
Member
Аватара пользователя

Сообщение

ааа, тоді стало зрозуміло чому ссд подорожчали
бо флешки пам"яті пішли в нікому непотрібний зовнішній ШІ прискорювач :laugh:
talex
Member

Сообщение

юсб-майнеры, возвращение
Евгений King
Member
Аватара пользователя
Откуда: Казна-де

Сообщение

Десь під 34к у нас ця поробка буде
спойлер
https://www.aliexpress.com/p/tesla-land ... evEALw_wcB
denizen
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Мене тільки одного вже нудить від ШІ?
hohlid19
Member

Сообщение

Доедают за курткой с их древней G-Assist
VovaII
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Так воно ж навіть вимогам Одинадцятої не відповіда? За що гроші?
yurius_r
Member

Сообщение

Цікаво, чи стане із цією флешкою ПК Copilot+ ready? Бо щось TOPS не бачу. А, бачу - 40T.
gregory_amd
Member
Откуда: Харьков

Сообщение

Багато ж вона генеративних моделей вивезе з своїми 8гб...
Цілу квантанізовану gguf-ку як засунемо туди..
Жаль будь яка стара відуха з 8гб коштує 1/8 вартості цього е-вейсту.
Владимир[-+-]
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Только не говорите, что это приведет к дефициту usb флешек и к очередному подорожанию :rotate:
Ответить