На підході відеокарта MSI GeForce RTX 5090 Lightning Z із двома роз’ємами 12V-2x6

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
Afit
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

Предлагаю обсудить На підході відеокарта MSI GeForce RTX 5090 Lightning Z із двома роз’ємами 12V-2x6

Вже уявляю 2 перехідники під 4 8pin у кожного. Ото дреди будуть :laugh: Можливо мода помітить й почнеться новий фетіш у вигляді пальм)) То я так, фантазую)
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

кацапи зіпсували сприйняття літери Z в будь-якій назві походу назавжди для мене :-/

але на перший погляд все дуже круто, поцікавіше ніж асус матрікс

цікаво, який буде штатний ПЛ. 1200вт?)
Denvys5
Member
Аватара пользователя
Откуда: Kyiv

Сообщение

Оце вже нормальне виконання.
Одобряю, можна брати :up:
якби ще балансири між двома роз'ємами були, можливо врм розділений надвоє
Yurius
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

Тисяч 8$ буде msrp? :D
KimRomik
Member
Аватара пользователя

Сообщение

правильно, бо один розрекламований не витримує специфікацію в 600 Вт! страхувальний роз"єм скажімо так :laugh:
Mike88
Member
Аватара пользователя
Откуда: Dnipro

Сообщение

KimRomik
Master i Slave :learn:
Demedik
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

Yurius: 04.01.2026 13:56 Тисяч 8$ буде msrp? :D
Да с тем, что сейчас ходит слух, что НеВидиа поднимет цену 5090 до 5к баксов... не удивлюсь.
kairo
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

KimRomik: 04.01.2026 14:03страхувальний роз"єм скажімо так
Це оверклокерська карта, там споживання скоріше за все 800 Вт.

Відправлено через 2 хвилини 18 секунд:
Demedik: 04.01.2026 14:28Да с тем, что сейчас ходит слух, что НеВидиа поднимет цену 5090 до 5к баксов... не удивлюсь
Треба іконку на корпус ПК почепити, бо з нинішніми цінами, я заміну комплектуючих можу не потягнути :laugh:
MSiAventador
Member
Аватара пользователя
Откуда: Гонолула

Сообщение

Побутовий оверклокінг відділяє від ідіотизму лише 200Кілогривень . Конхвуцій. :gigi:
Devijack
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

leif: 04.01.2026 13:45 кацапи зіпсували сприйняття літери Z в будь-якій назві походу назавжди для мене :-/
Наступний роз'єм можна у формі нацистської свастики.
Artem_K
Member
Аватара пользователя
Откуда: Все складно

Сообщение

Чого вони експериментують, все ж давно придумано
спойлер
ChargeU-power-socket-230V-32-40A-3PIN-002.jpg
MessiaH
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Ну и для чего такая карта? чтобы получить сранные +5% выхлопа от обычной 5090?
Devijack
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

Artem_K: 04.01.2026 17:14Чого вони експериментують,
Та це вже навіть не смішно, бо в кожному ПК вже є розєм який ні в кого не горить.
спойлер
Изображение
Hotspur
Member
Аватара пользователя

Сообщение

двома роз’ємами 12V-2x6 - ахахахахааха боже. де там фанати цього горючего провода :lol: :lol: :lol:

Відправлено через 7 хвилин 23 секунди:
Artem_K: 04.01.2026 17:14Чого вони експериментують, все ж давно придумано
можна зарядку з під Тесли брати на 1 карту :lol:

Відправлено через 1 хвилину 15 секунд:
Denvys5: 04.01.2026 13:55 Оце вже нормальне виконання.
Одобряю, можна брати :up:
якби ще балансири між двома роз'ємами були, можливо врм розділений надвоє
це за окремі 10 000 доларів :lol:
hohlid19
Member

Сообщение

MessiaH: 04.01.2026 17:48 Ну и для чего такая карта? чтобы получить сранные +5% выхлопа от обычной 5090?
Зачем вообще впринципе делать видеокарты? Пусть куртка сам их печет, челу ж не нравится
Kullerok
Member
Откуда: Київ

Сообщение

leif: 04.01.2026 13:45 кацапи зіпсували сприйняття літери Z в будь-якій назві походу назавжди для мене :-/

але на перший погляд все дуже круто, поцікавіше ніж асус матрікс

цікаво, який буде штатний ПЛ. 1200вт?)
Братик как я тебя понимаю. У меня белые нюбеленсы. С красной буквой N . Ну тупо смотрю на них а оно мне как сраная Z режет глаз.
MultiTAB
Member
Откуда: Киев

Сообщение

А через пару месяцев выпустят какую то новую линейку 6090 и скажут, тут у нас уже DLLS 2 Mega Pro, по этому 5090 больше поддерживаться не будет. Так что если хотите полноценно играть в CS2 с 1048 FPS как тругеймеры несите четыреТыщиПицот!
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

MultiTAB: 04.01.2026 20:19А через пару месяцев выпустят какую то новую линейку 6090
нічосі пан оптиміст :laugh:
Shaolin_Style
Member
Аватара пользователя
Откуда: Wakanda

Сообщение

Видеокарта на 1.2кВт наконец-то :super:
Олег Мандріаник
Member

Сообщение

Devijack: 04.01.2026 17:56
Artem_K: 04.01.2026 17:14Чого вони експериментують,
Та це вже навіть не смішно, бо в кожному ПК вже є розєм який ні в кого не горить.
спойлер
Изображение
По спецификации он на 16А, а нужно подать 100А (а по чипу вообще 1000А бегать будет)
Ответить