Україна посіла шосте місце на оверклокерському турнірі HWBot Country Cup 2025

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
Neuropunker
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

Пропоную обговорити Україна посіла шосте місце на оверклокерському турнірі HWBot Country Cup 2025

Молодці, розвитку всім хто займається цим цікавим хоббі :super:
p.s. не хотілось би бачити парашн федерашн у цьому списку взагалі :weep:
mklm
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Джарік - краб :laugh:
bigmonstr666
Member
Аватара пользователя
Откуда: kyiv

Сообщение

поздоровляю! :up:
московити повинні на своїх ельбрасах сидіти, не розумію чого їх допускають до цивілізації.
Олег963
Member
Аватара пользователя
Откуда: Львів

Сообщение

Вітання хотілося щоб в наступний раз ця цифра була поділена на 2 як мінімум! :super:
Tetronga
Member

Сообщение

Вітаємо, гідний результат. :up:
Lubon
Member
Откуда: Львів

Сообщение

Чому москалів не взули, шкода.... Успіху наступного року!!!!
yuriy_dd
Member

Сообщение

а чому китайців нема?
Piter Cantrope
Member
Аватара пользователя
Откуда: Калуш

Сообщение

Файно! :super:
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

yuriy_dd: 04.01.2026 19:53 а чому китайців нема?
А як там з розгоном на арм, Юрій? Є якісь зсуви? Чи ви не поважаєте оверклокінг як і ігри?
Rapt0r
Member

Сообщение

Вітаю, радий за наших учасників. Бажаю підкорення все вищих частот в оверклокінгу :super:
LVladislavchik
Member

Сообщение

yuriy_dd
Ви знову не зловили суть :rotate:
yariksom
Member

Сообщение

LVladislavchik: 05.01.2026 00:53 yuriy_dd
Ви знову не зловили суть :rotate:
Якщо б Юрій вступив в змагання з новітнім АРМ, то в конкурентів не було би жодних шансів! :lol:
Просто пожалів їх тому як вельми добросердечний
Juv4uk
HWBOT OC Team
Аватара пользователя

Сообщение

Вітаю панночко ! :super:
MAKKACIN
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Вітаю з гарним результатом! :super:
Цікаво а що найцікавіше або найнезвичніше було розганяти?) :idea:
yariksom
Member

Сообщение

Якщо дивитися на список лідерів то всі хто вище набагато економічно потужніші за нас, тому шосте місце це перше у даному випадку.
Вітаю наших оверклокерів!
mklm
Member
Аватара пользователя

Сообщение

MAKKACIN: 05.01.2026 09:34 Вітаю з гарним результатом! :super:
Цікаво а що найцікавіше або найнезвичніше було розганяти?) :idea:
найцікавіше ось це https://hwbot.org/benchmarks/cpu_freque ... ns/5917902 :gigi:
MAKKACIN
Member
Аватара пользователя

Сообщение

mklm
Крутяк :super:
a10... оце динозавр... лєгєнда :laugh:
Ответить