Користувач зіткнувся з повним вигоранням роз’єму живлення на GeForce RTX 5090

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
Denvys5
Member
Аватара пользователя
Откуда: Kyiv

Сообщение

Пропоную обговорити Користувач зіткнувся з повним вигоранням роз’єму живлення на GeForce RTX 5090
Користувач написав, що відеокарта в нього відпрацювала дев’ять місяців. Використовувалася вона разом із блоком живлення PowerSpec PS 1050 GFM, який підтримує ATX 3.1 і має власний кабель 12V-2x6.
:eek:
Hagen
Junior
Аватара пользователя

Сообщение

Купити дешманський блок харчування до дорогущої відеомапи - що ж могло піти не так?)
bes
Member
Откуда: Kryvyi Rih

Сообщение

Hagen: 27.12.2025 12:17 Купити дешманський блок харчування до дорогущої відеомапи - що ж могло піти не так?)
так а чего горит разъем а не блок питания ?
yariksom
Member

Сообщение

Hagen: 27.12.2025 12:17 Купити дешманський блок харчування до дорогущої відеомапи - що ж могло піти не так?)
Дійсно, з харчуванням все погано, тре бавовну їсти і відеомапу обновити :lol:
Последний раз редактировалось yariksom 27.12.2025 12:19, всего редактировалось 1 раз.
alexeygalas
Member
Аватара пользователя
Откуда: Khmelnytskyi

Сообщение

Користувач написав, що відеокарта в нього відпрацювала дев’ять місяців
І 9 місяців він не чув запах плавленого пластику чи ізоляції :eek: Оце користувачі "броньовані" від зовнішнього світу :insane:
В нього ще мабуть по квартирі повно чорненьких розеток
AntonyKandaurov
Member
Аватара пользователя
Откуда: Славетне місто Запоріжжя

Сообщение

https://www.microcenter.com/product/621 ... wer-supply

Щось не бачу щоб там був кабель 12в2х6, 8 штук 6+2 пін бачу, а ось 12в2х6 не бачу. Якщо хтось більше обізнаний - ткніть посиланням будь ласка
Hagen
Junior
Аватара пользователя

Сообщение

bes: 27.12.2025 12:18
Hagen: 27.12.2025 12:17 Купити дешманський блок харчування до дорогущої відеомапи - що ж могло піти не так?)
так а чего горит разъем а не блок питания ?
Бо то не бж погано стає від відеокарти, а відеокарті від бж. Нічого дивного ж.
bes
Member
Откуда: Kryvyi Rih

Сообщение

Hagen: 27.12.2025 12:24
bes: 27.12.2025 12:18

так а чего горит разъем а не блок питания ?
Бо то не бж погано стає від відеокарти, а відеокарті від бж. Нічого дивного ж.
так страдает не видеокарта а разъем на ней
A1eksandr
Member
Откуда: Днепр

Сообщение

1050W Power Supply 80 Plus Gold Certified Fully Modular ATX Power Supply
PCIe 5.0 and Intel PSDG ATX 3.0; SLI and Crossfire Ready; Active PFC - блок питания то атх 3.0
CrypteX
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

Я так понял, PowerSpec этот - внутренний бренд от MicroCenter за ~150$ судя по гуглу. Сколько же смелых людей которые берут карты по 2к и подключают к БП на котором сэкономили. Еще и 9 месяцев не посмотрел на комп ни разу.
MAKKACIN
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Ніколи не було і ось знову :lol:
Новий роз'єм зроблений явно не для пересічного користувача...
Коли збирали на БЖ здешевили, кабель криво провели в корпусі, напевно ще не до кінця вщолкнули...
Цей роз'єм це майбутнє :rotate:
Нвідіа потирає руки по продажах нових відеокарт ;)
alexeygalas
Member
Аватара пользователя
Откуда: Khmelnytskyi

Сообщение

Відеокарта в комп встановлена в Березні 2024
FSP Dagger PRO 850W 3.0 SFX
Zotac Trinity OC 4080 Super
Кабель з aliexpress 12VHPWR <--> 12VHPWR 40cm довжиною
Стан коннекторів
Стан: нові як з магазину
12vhpwr.jpg
falameezaar
Member
Аватара пользователя
Откуда: Львів

Сообщение

AntonyKandaurov: 27.12.2025 12:23 https://www.microcenter.com/product/621 ... wer-supply

Щось не бачу щоб там був кабель 12в2х6, 8 штук 6+2 пін бачу, а ось 12в2х6 не бачу. Якщо хтось більше обізнаний - ткніть посиланням будь ласка
В цього є:
https://www.microcenter.com/product/660 ... wer-supply
dreamcome
Junior
Аватара пользователя

Сообщение

Microcenter оформил полный возврат средств по гарантии.
AntonyKandaurov
Member
Аватара пользователя
Откуда: Славетне місто Запоріжжя

Сообщение

falameezaar
Дякую, але знову ж таки це не ATX 3.1. Хоча в новині клікбейтно записали 3.1, будемо чекати далі погорільця на новому стандарті. Старі горять час від часу, це вже аксіома.
Олег963
Member
Аватара пользователя
Откуда: Львів

Сообщение

Строшо тут запустив алан вейк 2 споживання карти 320w і загалом система напряглась на ват 500-20 і тут така новина і блок в мене 3.0 , а потім такий :gigi: :D
Вложения
IMG_20251227_133402394_HDR.jpg
Enjthesilence
Member
Аватара пользователя

Сообщение

MAKKACIN: 27.12.2025 12:37 Нвідіа потирає руки по продажах нових відеокарт ;)
ці всі випадки покриває гарантія, навіть тих даунів, які папили карту через косічку і адаптери з аліка
stakanctl
Member
Аватара пользователя
Откуда: Ванкувер

Сообщение

Хочу купить новую видеокарту с таким разьемом. Может кто-то на форуме подсказать через сколько он сгорит?
Echo_Night
Junior

Сообщение

MAKKACIN: 27.12.2025 12:37
Нвідіа потирає руки по продажах нових відеокарт ;)
Со следующего года Куртка сокращает производство игровых карт на 40% - ему эти копейкии нафиг не нужны и как эта новость на днях появилась - карты в цене полезли в небо в магазинах у нас.

Відправлено через 2 хвилини 17 секунд:
stakanctl: 27.12.2025 13:44 Хочу купить новую видеокарту с таким разьемом. Может кто-то на форуме подсказать через сколько он сгорит?
Если это не карта уровня хх90, то забей. Моей 4070ти уже 2.5 года и даже через адаптер 180° подключена чтоб кабель в стекло системника не торчал - всё отлично с разъёмом.
MessiaH
Member
Аватара пользователя

Сообщение

alexeygalas: 27.12.2025 12:44Кабель з aliexpress 12VHPWR <--> 12VHPWR 40cm довжиною
Тоже купил китайский удлинитель на 40см, работал с 4090 и на 5090 работает без проблем. Главное чтобы БП был нормальный
Ответить