Выбор монитора

Мониторы и другие устройства отображения информации
Ответить
Автор
Сообщение
FirstTDM
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

mult: 16.12.2025 08:50Ugreen люблять прибрехати про характеристики їх кабелів.
Перестав їм довіряти.
Бывает и так. Не спорю.

А что тогда брать?

Конкретно именно про этот Ugreen HD171 HDMI 2.1 - работает на 3-х компах/ТВ... всё хорошо.
mult: 16.12.2025 09:00Я поки що знайшов лише один реально підтверджений кабель DP2.1 на 2м.
Ох... с DP 2.1 - там вообще темная история... мало еще мониторов и кабелей, которые реально и точно соответствуют стандарту DP 2.1
mult: 16.12.2025 09:00silkland 80gbps displayport cable 2.1
Этот? https://rozetka.com.ua/502724279/p50272 ... cXEALw_wcB

У меня у коллеги на MSI 322 QD-OLED вот такой кабель работает: Ugreen DisplayPort 2.1 VESA Certified
https://rozetka.com.ua/509856859/p509856859/
mult
Member
Аватара пользователя

Сообщение

FirstTDM
Silkland по посиланню на розетці такий.
Повинен бути номер моделі s1334.
Хай колега на роботі перевірить в gpu-z, повинно показувати 20 гбіт/с х4.
Тоді це dp2.1, якщо менше то чергова підробка.
На жаль по dp 2.1 дуже багато обману який не відповідає стандарту.
FirstTDM
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

mult: 16.12.2025 10:20Silkland по посиланню на розетці такий. Повинен бути номер моделі s1334.
Понял. Благодарю!
mult: 16.12.2025 10:20На жаль по dp 2.1 дуже багато обману який не відповідає стандарту.
Это да - так и есть... :eek:
mult: 16.12.2025 10:20Хай колега на роботі перевірить в gpu-z, повинно показувати 20 гбіт/с х4.
А к тому компу пока видяха 3090 подключена, а она 1.4... проапгрейдимся и проверим...
jekinis
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кам'янське

Сообщение

https://www.aliexpress.com/item/1005006505053901.html
Проверено лично только этот работает нормально .
mult
Member
Аватара пользователя

Сообщение

jekinis
Так прямо тільки той і працює :)
В мене supra hdmi 2.1 теж працює чудово :)
Vlasov_s
Member

Сообщение

mult: 16.12.2025 08:50 FirstTDM
Ugreen люблять прибрехати про характеристики їх кабелів.
Перестав їм довіряти.
Їх відомий кабель DP 2.1 з супер характеристиками на папері, виявився лише DP 1.4a.
Нема гарантій, що на інших кабелях вони теж не брешуть.
А як і де перевірити це після отримання кабелю?
FirstTDM
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Vlasov_s: 16.12.2025 13:07А як і де перевірити це після отримання кабелю?
А никак не проверить при покупке кабеля.

Для точного диагноза нужна видяха с DP 2.1 и монитор с DP 2.1 ... отключить сжатие Display Stream Compression (DSC) в мониторе...
Vlasov_s
Member

Сообщение

А hdmi можна перевірити?
mult
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Vlasov_s
Gpu-z показує, там є окрема вкладка.
Я писав вже вище.
До покупки ніяк не перевірити, хіба читать реддіт і тп, по відгуках якщо є.
Свегер
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

Стаття не дуже свіжа, але можливо, трохи допоможе при ідентифікації кабелів.
Як купити дисплей HDMI 2.1 та справжній кабель HDMI 2.1
...
Це передісторія про про плутаниу з HDMI 2.0/2.1, може комусь буде цікаво почитати:
Коли HDMI 2.1 не є HDMI 2.1 – Заплутаний світ стандарту, «підроблений HDMI 2.1» та ймовірні майбутні зловживання
...
А це більш про сьогодення, а точніше про HDMI 2.2
Пояснення HDMI 2.2 – пропускна здатність, характеристики та всі компоненти, про які вам не розкажуть
jexx85
Member
Аватара пользователя

Сообщение

В продажах появился монитор 2К, 144 Гц, IPS
27" Dell Plus QHD S2725DSM (210-BSVN)

Кто-то уже сталкивался? Отзывов и обзоров на данный момент вообще не нашел
Свегер
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

jexx85: 19.12.2025 16:52 В продажах появился монитор 2К, 144 Гц, IPS
27" Dell Plus QHD S2725DSM (210-BSVN)

Кто-то уже сталкивался? Отзывов и обзоров на данный момент вообще не нашел
Монітор новий, тільки місяць, як з'явився на нашому ринку, тому, звісно, що про нього, поки що, немає ніякої інформації.
Це, типу, універсальний (офіційний/мультимедійний/ігровий) варіант монітора
Також, Dell випустив аналогічний до S2725DSM, ще ось цей монітор - S2725DC, з USB хабом. Якщо S2725DC буде за дешевшою ціною, то гадаю, краще взяти його, це, по суті один і той же монітор, але DC, все ж буде цікавішим: S2725DSM vs S2725DC
FirstTDM
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

jexx85: 19.12.2025 16:52В продажах появился монитор 2К, 144 Гц, IPS 27" Dell Plus QHD S2725DSM (210-BSVN)
А в чем проблема? Обычный хороший Dell на IPS... серия S - не UltraSharp... просто отличный монитор для офиса/дома...

А это разве не о нём: https://www.pcvarge.com/dell-s2725ds-review/
Свегер
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

Ні, це інша модель, на 100hz, а той на 144hz. Більш ігровий варіант!
FirstTDM
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Свегер: 19.12.2025 18:26Ні, це інша модель, на 100hz, а той на 144hz. Більш ігровий варіант!
Понял.

p.s. Эти вот современные тенденции новых моделей - отличаются буквально одной буквочкой в модели (это и у Асус, и у Dell...) часто вводят в заблуждение...
Свегер
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

FirstTDM: 19.12.2025 18:44 Понял.

p.s. Эти вот современные тенденции новых моделей - отличаются буквально одной буквочкой в модели (это и у Асус, и у Dell...) часто вводят в заблуждение...
Згоден!
Буває, що навіть в магазині можуть продавати і видавати за іншу модель. Всяке буває.
мінус вам, не від мене, якщо що
Newzluka
Junior

Сообщение

Усім доброго дня. Порадьте щось з моніторів для домашнього вжитку (перегляд відео, ігри без фанатизму) та роботи (документи, серфінг в інтернеті, презентації, створення непрофесійного ШІ-відео). Взагалі у моніторах не розбираюся. Ціна до 10к. +-.
FirstTDM
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Newzluka: 24.12.2025 11:37Взагалі у моніторах не розбираюся. Ціна до 10к. +-.
Под какой комп? А какой сейчас монитор? Ну не первый же покупать собрались...
Newzluka
Junior

Сообщение

Старий монітор вийшов з ладу вже кілька місяців. Йому більше 10 років. Тимчасово обходився ноутом. Системник на АМ5 8600.
Ответить