World of Tanks (часть 4)

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Ответить
Автор
Сообщение
Striker
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дніпро

Сообщение

Донатити в цю помийку, ви серйозно? :D
Pathfinder
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кожне покоління геймерів повинно отримати свого чекалкера

Сообщение

Bender911: 06.12.2025 22:13
Pathfinder: 06.12.2025 18:47 mycolaevich
Dude зараз броня майже не роялить. Одиничні танки шось можуть проти рук і голди. Я взяв мишу, вчора. І шо ч бачу ? Два три непробили і все пішла голда, ні тобі обійти ні тобі арта, кути. Та ну нафік це все, зарядив голоду і шьєш в силует
Дуже ситуативно. Всього за пару днів на Тащенрейті та на виграному BZT-70 по 4к натанковував не одноразово, один раз 6к натанкував коли програли
Так і приклад ситуативний. Ратте трошки побільше броні має, бзік взагалі викотили щойно.
Миша як раз чудовий приклад, в неї лоб башти і нлд мають пограничні цифри броні, навіть з кутами. Звичайними ббшками складно, з кутами майже не пробивається. А ось голдою аж бігом. Позавчора добили мене, 292 було броні а 306 пробиття у ворога. А це іще і кут був. В лоб башні взагалі меньше не пробивають ніж пробивають, навіть з кутом. Якась коробка з хп виходить. Пушка - таке собі, швидкість можна попити кави, броні на зараз більше від вбр залежить ніж параметрів. Раніше такі кактуси були на 3-5 рівні, а зараз на 10. 325 тис страждання.
Grava
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

За 12 коробок отримав лт9, біля 4к голди та якусь фігню 4лв. Барабан на 1000 дамаги з кд 16 сек виглядає цікаво, такий собі амх 13 57 на 9 лвл.
Bender911
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Pathfinder: 07.12.2025 04:29 Так і приклад ситуативний. Ратте трошки побільше броні має, бзік взагалі викотили щойно.
Миша як раз чудовий приклад, в неї лоб башти і нлд мають пограничні цифри броні, навіть з кутами. Звичайними ббшками складно, з кутами майже не пробивається. А ось голдою аж бігом. Позавчора добили мене, 292 було броні а 306 пробиття у ворога. А це іще і кут був. В лоб башні взагалі меньше не пробивають ніж пробивають, навіть з кутом. Якась коробка з хп виходить. Пушка - таке собі, швидкість можна попити кави, броні на зараз більше від вбр залежить ніж параметрів. Раніше такі кактуси були на 3-5 рівні, а зараз на 10. 325 тис страждання.
Про Мауса я писав раніше - купив його відносно недавно, тільки 500 боїв відкатав і кайфую від нього. 55% перемог, 2400 середній дамаг.
Щойно грав на Тащенрейті 5100 настріляв, 7700 натанкував, але невіть топ 3 не попав, в топ-1 був Маус який приблизно те саме натанкував.
Pathfinder
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кожне покоління геймерів повинно отримати свого чекалкера

Сообщение

Bender911
:dontknow:
rage11
Member
Аватара пользователя
Откуда: Краматорск

Сообщение

не пойму логику картошки, купил совзводному Chieftain/T95 за 10к бонов, в чем его прикол что он на 2к стоит дороже? изначально хотел шведский ст взять или польский, они как то по веселее под 50кмч могут разгонятся, а этот слоупочный, еле ползает на 45кмч брони особо нет, огромное ведро на крыше, практически по всем параметрам хуже от шведа, только альфа на 10 больше, и на 2 к дороже, просто рука/лицо. взяли именно его чтоб открылись задания кампании Экскалибур по нации но там можно было взять и поляка. :banghead: картошка, я требую манибек
destructX
Member
Аватара пользователя

Сообщение

rage11: 07.12.2025 20:03 не пойму логику картошки, купил совзводному Chieftain/T95 за 10к бонов, в чем его прикол что он на 2к стоит дороже? изначально хотел шведский ст взять или польский, они как то по веселее под 50кмч могут разгонятся, а этот слоупочный, еле ползает на 45кмч брони особо нет, огромное ведро на крыше, практически по всем параметрам хуже от шведа, только альфа на 10 больше, и на 2 к дороже, просто рука/лицо. взяли именно его чтоб открылись задания кампании Экскалибур по нации но там можно было взять и поляка. :banghead: картошка, я требую манибек
ну так це ж один із наймемніших танків, що ти від нього хотів :gigi:
Qwerty1987
Member
Откуда: Одеса

Сообщение

Не все чифтейны в игре имбы, тут маркетологи танк явно делали, чтобы на 10 по назвпнию был похож :gigi:
rage11
Member
Аватара пользователя
Откуда: Краматорск

Сообщение

он еще и задом ездит 15 кмч :horror: а вперед не 45 а 42 :weep:. в описании написано достойное орудие, неплохая динамика. просто кончились слюни плеваться, сейчас полистал аналоги, почти все танчики 50/20 по скорости :censoured: :dontknow:
Shade
Member
Аватара пользователя
Откуда: Рівне

Сообщение

rage11
Ну, це ви погарячкували з його вибором. Він за своїми ТТХ буде навіть гірший за прокачуваного Центуріона 1, який вважається жахливим, і якого в рандомі практично не видно. Я його взагалі за креслення хочу пройти.
rage11
Member
Аватара пользователя
Откуда: Краматорск

Сообщение

Shade ну поляка попробовали на аренде, видимо он не сильно впечатлил, а динамику я проглядел, когда смотрел ттх. но у нас есть трофейная турбина, может с ней он хоть чуть чуть будет ездить. :insane:
Pathfinder
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кожне покоління геймерів повинно отримати свого чекалкера

Сообщение

Shade: 07.12.2025 21:01 rage11
Ну, це ви погарячкували з його вибором. Він за своїми ТТХ буде навіть гірший за прокачуваного Центуріона 1, який вважається жахливим, і якого в рандомі практично не видно. Я його взагалі за креслення хочу пройти.
Та ну, Цент1 норм тачанка, в прокачці норм себе показав. Іздить, пушка точна, башня трохи тримає.

Відправлено через 2 хвилини 13 секунд:
І знову до миші. Бій, Берлін, стандартне місце для тяжів. Сімка не пробила 1 раз в лоб башти і все, все інше пробій. Потім ще і тип 71 з 303 пробою. :facepalm:
Це якісь трешняк, ту башту ж не сховаєш...

Відправлено через 8 хвилин 41 секунду:
Настуний бій, ТайпХеві 3з5 в лоб башні пробив. :facepalm:
DaKaR
Member
Аватара пользователя
Откуда: Terra Incognita ака Житомир

Сообщение

rage11: 07.12.2025 20:03 не пойму логику картошки, купил совзводному Chieftain/T95 за 10к бонов, в чем его прикол что он на 2к стоит дороже? изначально хотел шведский ст взять или польский, они как то по веселее под 50кмч могут разгонятся, а этот слоупочный, еле ползает на 45кмч брони особо нет, огромное ведро на крыше, практически по всем параметрам хуже от шведа, только альфа на 10 больше, и на 2 к дороже, просто рука/лицо. взяли именно его чтоб открылись задания кампании Экскалибур по нации но там можно было взять и поляка. :banghead: картошка, я требую манибек
Та ладно, всі блогери його ставлять в найгірші пропозиції за бони
Qwerty1987
Member
Откуда: Одеса

Сообщение

На маусе все просто - идем на сайт tanks.gg , ставим мауса против танка который тебя унизил в бою, колижен модель лайв и крутим под разными углами)
Shade
Member
Аватара пользователя
Откуда: Рівне

Сообщение

Pathfinder: 07.12.2025 22:08 Та ну, Цент1 норм тачанка, в прокачці норм себе показав. Іздить, пушка точна, башня трохи тримає.
Альфа маленька, дпм посередній. Башта може й тримає свої рівні та нижче, але ж грати доводиться по кд з 9-10, які ще й переважно на фул голді. Словом, танк для сучасного рандому застарів.
Pathfinder: 07.12.2025 22:08 І знову до миші. Бій, Берлін, стандартне місце для тяжів. Сімка не пробила 1 раз в лоб башти і все, все інше пробій. Потім ще і тип 71 з 303 пробою. :facepalm:

Це якісь трешняк, ту башту ж не сховаєш...
Настуний бій, ТайпХеві 3з5 в лоб башні пробив. :facepalm:
Задумувався про те, аби взяти гілку Мауса... але з ваших страждань остаточно переконався в тому, що краще не треба. Візьму Паттона і чеха ТВП.

Взагалі з голдою повний треш.) Качаю гілку тайпа 71, і навіть на 6 рівні всі на фул голді. Скільки граю - такого ще не зустрічав.)
destructX
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Shade: 08.12.2025 01:47
Pathfinder: 07.12.2025 22:08 Та ну, Цент1 норм тачанка, в прокачці норм себе показав. Іздить, пушка точна, башня трохи тримає.
Альфа маленька, дпм посередній. Башта може й тримає свої рівні та нижче, але ж грати доводиться по кд з 9-10, які ще й переважно на фул голді. Словом, танк для сучасного рандому застарів.
Pathfinder: 07.12.2025 22:08 І знову до миші. Бій, Берлін, стандартне місце для тяжів. Сімка не пробила 1 раз в лоб башти і все, все інше пробій. Потім ще і тип 71 з 303 пробою. :facepalm:

Це якісь трешняк, ту башту ж не сховаєш...
Настуний бій, ТайпХеві 3з5 в лоб башні пробив. :facepalm:
Задумувався про те, аби взяти гілку Мауса... але з ваших страждань остаточно переконався в тому, що краще не треба. Візьму Паттона і чеха ТВП.

Взагалі з голдою повний треш.) Качаю гілку тайпа 71, і навіть на 6 рівні всі на фул голді. Скільки граю - такого ще не зустрічав.)
маусом вміти танкувати теж треба, підставляти правильний кут :-/ та й цифри статистики не брешуть, у танка на мільйон ігр 3100 середній блок, не з неба ж взялось це)) а магія пробиття всіми й всюди буває в деяких катках, це ж вот :insane:

щодо голди, а який сенс грати не на фулл голді?) щоб шо?
lewerlin
Member
Аватара пользователя
Откуда: Миронівка

Сообщение

destructX: 08.12.2025 05:45а який сенс грати не на фулл голді?) щоб шо?
Бо в різних снарядів різні механіки, і нерідко потрібна саме конкретна, наприклад "правило трьох калібрів" ББ чи сплеш фугасів. Основний БК звісно голда, але фулл голда - це ноубрейн.
destructX
Member
Аватара пользователя

Сообщение

lewerlin: 08.12.2025 06:02
destructX: 08.12.2025 05:45а який сенс грати не на фулл голді?) щоб шо?
Бо в різних снарядів різні механіки, і нерідко потрібна саме конкретна, наприклад "правило трьох калібрів" ББ чи сплеш фугасів. Основний БК звісно голда, але фулл голда - це ноубрейн.
і до чого це сказано, коли контекст розмови був про броню та її постійне пробиття через голду? :D
lewerlin
Member
Аватара пользователя
Откуда: Миронівка

Сообщение

destructX: 08.12.2025 06:14і до чого це сказано, коли контекст розмови був про броню та її постійне пробиття через голду? :D
Бо це важливе уточнення. Топік всі читають.
Shade
Member
Аватара пользователя
Откуда: Рівне

Сообщение

destructX: 08.12.2025 05:45 щодо голди, а який сенс грати не на фулл голді?) щоб шо?
Для вас, як і для переважної більшості, звісно, що жодного сенсу немає.) Можете собі дозволити.
А от з точки зору загального балансу гри - є. Бої по 2-4 хвилини на це як би натякають. Ціна голди перестала бути стримуючим фактором, що балансував її.
І так виходить, що все зводиться до 10-20 машин, які наразі в грі імбують, а всі решта - це загалом коробки із хп.
Ответить