World of Tanks (часть 4)

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Ответить
Автор
Сообщение
DaKaR
Member
Аватара пользователя
Откуда: Terra Incognita ака Житомир

Сообщение

Project lois и Stridsuxa забрав з 80-ти коробок. І десь 20 ще плюсом іде на наступну машину.
Думаю докупити ще :gigi:
lewerlin
Member
Аватара пользователя
Откуда: Миронівка

Сообщение

Hells Angels: 05.12.2025 23:0410к золота вдонить треба :lol:
Породиста вівчарка, з родоводом КСУ, в гривнях буде дорожче.
Hotspur
Member
Аватара пользователя

Сообщение

lewerlin: 05.12.2025 23:04Собаку поки не назавжди. Треба зібрати всі жетони, щоб нахаляву. Або донат.
так. ну за 5000 можна забрати. за 10 000 ні :gigi:

Відправлено через 30 секунд:
DaKaR: 05.12.2025 23:10Project lois и Stridsuxa забрав з 80-ти коробок.
мрак :weep:
Hells Angels
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кам'янець-Подільський

Сообщение

lewerlin: 05.12.2025 23:30Породиста вівчарка, з родоводом КСУ, в гривнях буде дорожче.
я коли прочитав про то все, то склалось враження по типу впарить і все

буде давати задачки, якісь там резерви, і чим більше граєте тим більше профіт, а коли не граєте песик сумує то профіт менше ... крч повна хрінь
DaKaR
Member
Аватара пользователя
Откуда: Terra Incognita ака Житомир

Сообщение

Hotspur: 05.12.2025 23:32
lewerlin: 05.12.2025 23:04Собаку поки не назавжди. Треба зібрати всі жетони, щоб нахаляву. Або донат.
так. ну за 5000 можна забрати. за 10 000 ні :gigi:

Відправлено через 30 секунд:
DaKaR: 05.12.2025 23:10Project lois и Stridsuxa забрав з 80-ти коробок.
мрак :weep:
Чого ж мрак. Дві машини гарантовані з і 100 коробок, я з 80 ще й з запасом забрав)))
Hotspur
Member
Аватара пользователя

Сообщение

DaKaR: 06.12.2025 00:29Чого ж мрак. Дві машини гарантовані з і 100 коробок, я з 80 ще й з запасом забрав)))
ну це поганий показник. я 6-7 витаскував з 50 ящиків
The_Rusik
Member

Сообщение

DaKaR
А сколько золота насыпали за 80 коробок?
Sanьka
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Отримав 2 товстопрема.
Е90 і стрітсуху.
Погравши на останній зрозумів що воно того варте. Тунк дуже ок. Перші 10 боїв і 2 мастера.
По суті це СТБ1 на 8лвл

10лвл без толку, вони ж не преми, а просто акційні. Крокоділдо печаль, а бтз непоганий впринципі. Але ж по суті фарм як і в звичайного прокачуваного.
The_Rusik
Member

Сообщение

Sanьka
Знал бы, что выпадет за 80 ящиков е90 и еще что-то толковое (прем до 8 уровня), то можно брать и голда будет, хочу взять пару танков, я в основном на приемах играю, типа суперпершинг чтобы льготный уровень, и на фановых танках. На 10-ках мне не заходит что-то. Есть fv40005, m48 patton и может еще что-то не помню.
Sanьka
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Я дуже хотів стрітсуху, і дуже не хотів лт і е90.
Тому по суті той танк що цікавий то отримав
І золота добротно.
Зд обвіси теж, але вони цього року якісь ніякі.
Стилі теж. Минулорічний на тт чехів дуже ок, але не отримав.

Оці лт взагалі не розумію навіщо, якщо в грі існують ультра імбові елка90 і Мантікора.
The_Rusik
Member

Сообщение

Sanьka
Я как раз хочу купить elc elen 90.
Ветка мантикоры вообще не прокачана, а француз 105-ый, то дошел до 6 уровня. Играю ма :( ло, то прокачка очень долгая у меня.
DaKaR
Member
Аватара пользователя
Откуда: Terra Incognita ака Житомир

Сообщение

The_Rusik: 06.12.2025 02:30 DaKaR
А сколько золота насыпали за 80 коробок?
Изображение
анти__бот
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кропивницький

Сообщение

я так зрозумів ту е90 всім підсовують :weep:

Відправлено через 42 секунди:
Hotspur: 06.12.2025 00:43ну це поганий показник. я 6-7 витаскував з 50 ящиків
два норм танки і 4 малих?
DaKaR
Member
Аватара пользователя
Откуда: Terra Incognita ака Житомир

Сообщение

анти__бот: 06.12.2025 12:59 я так зрозумів ту е90 всім підсовують :weep:

Відправлено через 42 секунди:
Hotspur: 06.12.2025 00:43ну це поганий показник. я 6-7 витаскував з 50 ящиків
два норм танки і 4 малих?
я хочу e90 :(
анти__бот
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кропивницький

Сообщение

DaKaR
а шо в ній гарного?
DaKaR
Member
Аватара пользователя
Откуда: Terra Incognita ака Житомир

Сообщение

анти__бот: 06.12.2025 13:27 DaKaR
а шо в ній гарного?
Броня, пушка
Hotspur
Member
Аватара пользователя

Сообщение

анти__бот: 06.12.2025 12:59два норм танки і 4 малих?
всі великі
Pathfinder
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кожне покоління геймерів повинно отримати свого чекалкера

Сообщение

анти__бот: 06.12.2025 12:59 я так зрозумів ту е90 всім підсовують :weep:
Це точно, а рандомі їх навалом вже.

Шось ця халява портить все. Маус якись не Маус а картонка. Ніхто не париться голдой під кутами навильот. :weep:
DaKaR
Member
Аватара пользователя
Откуда: Terra Incognita ака Житомир

Сообщение

Pathfinder: 06.12.2025 14:53Шось ця халява портить все. Маус якись не Маус а картонка. Ніхто не париться голдой під кутами навильот.
І я також :laugh:
Тут проблема, що бої ідуть 10-11 рівень.
Я маю думку, що танки не балансились для таких боїв.
Shade
Member
Аватара пользователя
Откуда: Рівне

Сообщение

Голда літає у 9 випадках з 10. Взагалі по хорошому її треба ребалансити, наприклад порізати їй шкоду. Тоді може і турбобої не відбувалися би так часто.
Ответить