Статистика Steam за листопад: зростання популярності GeForce RTX 50, процесорів AMD та Windows 11

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
Sanьka
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Предлагаю обсудить Статистика Steam за листопад: зростання популярності GeForce RTX 50, процесорів AMD та Windows 11
AMD зросла до 43,56%, тоді як показник Intel опустився до 56,44%
Я взагалі не пам'ятаю таких високих відсотків у АМД, такого не було навіть в часи К8.
Райзен дає жару, Ліза молодець :up:
Ну і окремо треба дякувати Келлеру :pray:

З.і. і як би то не було в цьому є "заслуга" Інтел, бо вони останнім часом випускають м'яко кажучи .... :-/
Последний раз редактировалось Sanьka 02.12.2025 14:46, всего редактировалось 1 раз.
Геральт
Member
Аватара пользователя
Откуда: з Рівії

Сообщение

Згідно з даними Jon Peddie Research, ринкова частка «зелених» відеокарт на сьогодні становить понад 90%, й статистику Steam можна вважати непрямим підтвердженням цього.

Дуже і дуже непрямим )
Бо де 92 і де 74...

В інтела (карти), ще цікавіше: 1% по ринку і 8% в стімі
Enjthesilence
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Геральт: 02.12.2025 14:46 Згідно з даними Jon Peddie Research, ринкова частка «зелених» відеокарт на сьогодні становить понад 90%, й статистику Steam можна вважати непрямим підтвердженням цього.

Дуже і дуже непрямим )
Бо де 92 і де 74...

В інтела (карти), ще цікавіше: 1% по ринку і 8% в стімі
Кретин, жпр дає квартальну стату проданих дискретних карт. :eek:
Последний раз редактировалось Enjthesilence 02.12.2025 14:53, всего редактировалось 1 раз.
item2
Member
Откуда: Київ

Сообщение

Та й частка червоних карт зростає. Де? Можливо в пункті Others.
Серпень 2025: 17,32%
Жовтень 2025: 17,9%
Листопад: 18,05%

P.S. Я знаю, що це може бути просто статистична помилка, але все ж.
kairo
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

Геральт: 02.12.2025 14:46Дуже і дуже непрямим )
Бо де 92 і де 74...

В інтела (карти), ще цікавіше: 1% по ринку і 8% в стімі
Плутаєш статистику продажів дискретних карт із статистикою Сітм, де дискретки + інтеграшки.

Не кажучи вже, що продажі за квартал та загальний об'єм карт користувачів Стім, це різні речі.
Последний раз редактировалось kairo 02.12.2025 14:56, всего редактировалось 1 раз.
Геральт
Member
Аватара пользователя
Откуда: з Рівії

Сообщение

item2
Чому в others? В АМД. Others то мабуть безкомпромісна енергоефективність :)
item2
Member
Откуда: Київ

Сообщение

Enjthesilence
Треба відмітити, що Стім рахує разом з інтеграшками, тому Інтел там має значно більший відсоток.
Enjthesilence
Member
Аватара пользователя

Сообщение

item2: 02.12.2025 14:55 Enjthesilence
Треба відмітити, що Стім рахує разом з інтеграшками, тому Інтел там має значно більший відсоток.
Я це розумію, головному фанату лізи про це напиши
Я так скажу, це повна оййййййй!. Відділ гпу амд просто відсталий, вони не можуть зробити цей «геймченджер», як умовний «райзен» і їх гпу - це завжди компроміс та калька технологій нвідії, я хочу розглядати не тільки нвідію в майбутньому, але з такими приколами, коли нвідія просто починає конкурувати з собою, амд і далі буде сидіти з тим відсотком ринку
GipeR
Member
Аватара пользователя
Откуда: Нови Сад - Сербия

Сообщение

не понятно по видеокартам, кого не спрошу у всех AMD и у многих уже 7000-9000 поколение, а по стате 3 инвалида
item2
Member
Откуда: Київ

Сообщение

GipeR: 02.12.2025 15:02 не понятно по видеокартам, кого не спрошу у всех AMD и у многих уже 7000-9000 поколение, а по стате 3 инвалида
Тому що азіати, китайці дуже полюбляють статусні речі (в тому числі NVidia) і їх дуже багато. AMD має високу долю в основному в Європі, Америці, Австралії.
Mozdev
Member

Сообщение

Тепер зрозуміло чого АМД ціни хоче підняти :gigi:
alexeygalas
Member
Аватара пользователя
Откуда: Khmelnytskyi

Сообщение

item2: 02.12.2025 15:08китайці дуже полюбляють статусні речі (в тому числі NVidia)
Точно. Не через CUDA, Nvenc, Optix та інші передові технології. Через статусність. На золотих ланцюгах на шиї носять, як репери годинники гігантські в 90х :laugh:
proos
Member
Аватара пользователя
Откуда: Одеса

Сообщение

Весело конечно это всё. Вот думаю не сливать ли свой 9700Х и брать 9800х3д пока не поздно или ждать зен6... :insane:
yurius_r
Member

Сообщение

Компанія Valve підбила підсумки листопадового опитування користувачів Steam щодо уподобань при виборі апаратного і програмного забезпечення
Це не можна назвати опитуванням. Це автоматизований збір конфігурацій
Vlaad13
Member
Аватара пользователя

Сообщение

GipeR: 02.12.2025 15:02 не понятно по видеокартам, кого не спрошу у всех AMD и у многих уже 7000-9000 поколение, а по стате 3 инвалида
У всіх моїх друзів тільки карти від зелених
Поки я працював в магазині продавцем, у мене за рік роботи - взагалі жодна людина не купила червону карту. І навіть не спитала про них.
Вложения
a2b6cb56a2f64d62835c9d14b25d87a4.jpg
den888
Member

Сообщение

proos: 02.12.2025 15:35 Весело конечно это всё. Вот думаю не сливать ли свой 9700Х и брать 9800х3д пока не поздно или ждать зен6... :insane:
була така ідея, але ні. Якщо вірити "інсайдам", в 6 поколонні чіплети будуть як у інтел, майже один крисатал, і приберуть шину infinity fabric, типу дасть буста. Ну і треба подивитися на інтелівські з додатковим кешем, а там вже робити покупку.
item2
Member
Откуда: Київ

Сообщение

alexeygalas: 02.12.2025 15:21
item2: 02.12.2025 15:08китайці дуже полюбляють статусні речі (в тому числі NVidia)
Точно. Не через CUDA, Nvenc, Optix та інші передові технології. Через статусність. На золотих ланцюгах на шиї носять, як репери годинники гігантські в 90х :laugh:
CUDA і Optix важливі для максимум 5% професіоналів. Усім іншим важливі тільки ігри. І Shadow Play чомусь дає вищий оверхед 4090 vs 9070 xt (подивіться на просадки 0.1% low). З 10 грудня з Редстоун вже не буде принципової різниці.
Вложения
Screenshot_20251130-171208.png
erkins007
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Геральт: 02.12.2025 14:46Дуже і дуже непрямим )
Бо де 92 і де 74...

В інтела (карти), ще цікавіше: 1% по ринку і 8% в стімі
В статистику Стима у меня ушла интеграшка от АМД и дискретка от зелёных.
Интереснее другое - 9000 серия ну настолько хорошо продается что даже 0.1% для входа в стату Стима спустя почти год не набрала.
GipeR: 02.12.2025 15:02не понятно по видеокартам, кого не спрошу у всех AMD и у многих уже 7000-9000 поколение, а по стате 3 инвалида
Тут АМД карты у тройки красных фанатов, остача просто за компанию им поддакивает, потому что щас модно Хуанга хейтить.
Геральт
Member
Аватара пользователя
Откуда: з Рівії

Сообщение

erkins007: 02.12.2025 15:52 Интереснее другое - 9000 серия ну настолько хорошо продается что даже 0.1% для входа в стату Стима спустя почти год не набрала.
За день набере, як тільки стім "роздуплиться", що перед ним 9000, а не "Radeon family" чи куди вони там то пхають. Дивись не перевзуйся, як з 95 ;)
І от коли набере, ми порівняємо "динаміку" 9000 і 5000. Бо виявиться, що в 9000 буде буст на беззмежність (будь-яке число ділене на нуль дасть безмежність), в той час, як в 5000 будуть якісь крихти. Ото сміху буде ;)
item2: 02.12.2025 15:51 І Shadow Play чомусь дає вищий оверхед 4090 vs 9070 xt
Там ще й G-sync, як виявилось, не працює по-людськи. Та й FSR4 бустить сильніше, ніж DLSS4. :shuffle:
Последний раз редактировалось Геральт 02.12.2025 16:01, всего редактировалось 1 раз.
alexeygalas
Member
Аватара пользователя
Откуда: Khmelnytskyi

Сообщение

item2: 02.12.2025 15:51І Shadow Play чомусь дає вищий оверхед 4090 vs 9070 xt (подивіться на просадки 0.1% low)
Якби не одне але - суттєво краща якість картинки на nvenc
Ответить