То не я.alexeygalas: ↑ 23.09.2025 16:24Хоча мабуть це чекав отой чувак, який сидить в кріслі ROG весь обліплений обмазаний РОГами. Килимок у нього, навушники, системник, лептоп, портативка, мишка, клава, монік і роутер 2 діапазонний з попереднього топіка. І він чекає чекає - і тут бабах. Той самий wifi 7
У мене просто така аватарка
Сабж, як то часто буває у ROG - оверкіл.
Нащо гемеру 8 портів?
Цікавий девайс, в форматі "змогли".
А так, не можу уявити сценарій для нього.
Дякую за огляд.