Скільки коштує fps? Обираємо кращу відеокарту для моніторів Full HD й Quad HD серед GeForce RTX 5060, GeForce RTX 5060 Ti 16GB та GeForce RTX 5070

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
Олег963
Member
Аватара пользователя
Откуда: Львів

Сообщение

Последний раз редактировалось Android 29.08.2025 15:45, всего редактировалось 1 раз.
Причина: + виправили, дяка
Ostin
Member

Сообщение

Знову обираємо для FHD)
Я в 2010 в FHD Fallout NV бігав на якійсь 8800 зеленій. Ну скільки ж можна це FHD мучити...
000000
Junior

Сообщение

5060 ти 16 це ідеальна карта для 2к з длсс+ памяті на 5 років і цикл пс6.Шо ви там тестуєте...як нуби з 90-х.ні 5070 ні 5060 ті в растрі нічого путнього в 2к не видає.Який натів ... ви з марсу чи спали 6 років в комі.
Последний раз редактировалось 000000 29.08.2025 15:43, всего редактировалось 2 раза.
yariksom
Member

Сообщение

Ostin: 29.08.2025 15:36 Знову обираємо для FHD)
Я в 2010 в FHD Fallout NV бігав на якійсь 8800 зеленій. Ну скільки ж можна це FHD мучити...
Багато кому достатньо монітора 24" і FHD.
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Ostin
інфа по стіму на лютий цього року:
спойлер
Изображение
Переповзання на 1440п досить активне, але 1080 списувати ще рано. Навіть ніхто інший як ВОЛОДЯ сидить на фулл хд. Шо вже промовисто говорить само за себе :teacher:
Mozdev
Member

Сообщение

MSI GeForce RTX 5060 Ti 16G Gaming Trio OC PCI‑E 5.0 x18 :rotate:
Хоча було б не погано мати PCI‑E 5.0 x18 :gigi:
спойлер
ov_vc_t_err.png
ДядяСаша
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Ще не вечір, скоро вийде 50** super!
Ostin
Member

Сообщение

Гугл каже, що для RTX 5070 треба 750 Вт, а тести показують, що гарний 450 буде тягнути хоч 24\7 :dontknow:
OldBoyUA
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вінниця

Сообщение

Ostin: 29.08.2025 16:03 Гугл каже, що для RTX 5070 треба 750 Вт, а тести показують, що гарний 450 буде тягнути хоч 24\7 :dontknow:
Практика каже 12 % розгін + 27 градусів на вантузі :lol:
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Ostin: 29.08.2025 16:03Гугл каже, що для RTX 5070 треба 750 Вт, а тести показують, що гарний 450 буде тягнути хоч 24\7
TPU пишуть 550вт мінімум. особисто я б прислухався до їхніх рекомендацій
https://www.techpowerup.com/review/msi- ... oc/42.html
OldBoyUA
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вінниця

Сообщение

OldBoyUA: 29.08.2025 16:05
Ostin: 29.08.2025 16:03 Гугл каже, що для RTX 5070 треба 750 Вт, а тести показують, що гарний 450 буде тягнути хоч 24\7 :dontknow:
Практика каже 12 % розгін + 27 градусів на вантузі :lol:
450 ватний блок на відяху з TDP 250 це щось цікаве :idea:
Devijack
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

5060 дуже добре пасувало би HD.
GSerjio
Junior

Сообщение

Ціни взагалі в неадекваті в табличці. Вчора взяв куму на Розетці Asus Dual 5070 за 26600, а тут ті ж гроші за 5060 16gb
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

Безглузде тестування: конкурентів немає, і все одно обирати будуть по бюджету.
OldBoyUA: 29.08.2025 16:11 450 ватний блок на відяху з TDP 250 це щось цікаве :idea:
Тут наміряли споживання 350Вт. Для хорошого БЖ проблем не буде.
Ektalion
Member
Аватара пользователя

Сообщение

leif: 29.08.2025 15:44 Переповзання на 1440п досить активне, але 1080 списувати ще рано. Навіть ніхто інший як ВОЛОДЯ сидить на фулл хд. Шо вже промовисто говорить само за себе :teacher:
Переходити на більшу роздільну здатність тільки заради того, щоб просто перейти - таке собі задоволення, якщо ти не "шопозалежний". 1080р уже досить чітка картинка, далеко не 720р.
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Ektalion
Ну, це кому як: люди різні, очі різні, вподобання різні, бюджети різні. Особисто для мене вища роздільна здатність це один з найважливіших і найпомітніших апгредів. Імхо, вже багато років 1440п це мінімум для 27" і менше, якщо відкинути змагальний мультиплеєр. Відносно нещодавно і 4к стала цілком собі ігровою роздільною здатністю (будучи до цього чисто робочим варіантом), а в ідеалі хотілось би і ще більше.

Єдиний недолік 4к це ціна конфігу який дозволить більш-менш повноцінно його використовувати. На тепер для 4к треба брати як мінімум 5080 і то це компромісно і 5090 значно доречніше.

Аналогічно і з 1440п проти 1080п — питання лише в бюджеті на ці забавки
Devijack
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

Ektalion: 29.08.2025 16:401080р уже досить чітка картинка
то мабудь коли з очами проблеми. У всіх різний зір, це пора сприймати і розуміти як факт. Комусь мильна картинка звична і повсякденна, комусь чітка картинка. Я це зрозумів коли прочитав спір людей які спорили між собою при порівнянні фото. Одні жалілись на мило, інші вказували що це зображення більш природне а занадто чітке фото це якийсь сюр. Ось така спотворена реальність. Я на 24 дюймах при фулл хд не можу працювати бо пікселі ріжуть очі. Я і в 2к їх бачу на 27 але ще якось терпляче. Можна не вигадувати про маркетинг.
Striker
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дніпро

Сообщение

В мене зараз 27" 2к в ремонті, повернувся тимчасово на Full HD 24" - це біль. :weep:
Filabatya
Member
Аватара пользователя
Откуда: Івано-Франківськ

Сообщение

32 1440р 93ррі 24 1080р 92ррі :D
Serg IX
Member
Аватара пользователя

Сообщение

yariksom: 29.08.2025 15:40
Ostin: 29.08.2025 15:36 Знову обираємо для FHD)
Я в 2010 в FHD Fallout NV бігав на якійсь 8800 зеленій. Ну скільки ж можна це FHD мучити...
Багато кому достатньо монітора 24" і FHD.
як нема жінки то й руки достатньо
Ответить