Обливион, титаны, сакред и теперь это вот
Новости
Последние статьи и обзоры
Анонсовано екшен Darksiders 4 про вершників Апокаліпсиса
-
Nehrk
Member
- Откуда: Louisville, KY
Пропоную обговорити Анонсовано екшен Darksiders 4 про вершників Апокаліпсиса
Обливион, титаны, сакред и теперь это вот
Обливион, титаны, сакред и теперь это вот
-
Scoffer
Member
Третю частину пройшов на ютубі. Чертверту мабуть пройду в шортсах 
-
MaxZema
Member
- Откуда: Чорноморськ
Грав тільки в першу. В свій час зайшло. 3тя дуже погана?
-
Dragobes
Member
- Откуда: Миколаїв
Жодної не грав, але всі є в Бібліотеці 
-
Scoffer
Member
Та не те щоб, просто майже нічим не відрізняється від перших двох, а це не ті ігри, котрі перепороходяться по сто раз.MaxZema: ↑ 03.08.2025 15:243тя дуже погана?
Відправлено через 5 хвилин 16 секунд:
Мені перша теж зайшла, та і друга в цілому теж, а потім якось пробував переграти - от не той ефект зовсім. По другому колу нудна механіка виходить. Так і забив.
-
Devijack
Member
- Откуда: Запоріжжя
Саме так, гра однієї частини. Так сяк можна пройти якусь але не всі три. Я якщо честно і першу не осилив, бо в якийсь момент набридло и вже треба було пересилювати себе щоб грати далі.Scoffer: ↑ 03.08.2025 15:33 майже нічим не відрізняється від перших двох
-
Dremjke
Member
В цьому немає нічого хорошо. Суцільні ремастери, перевидання та продовження продовжень.Nehrk: ↑ 03.08.2025 14:49Обливион, титаны, сакред и теперь это вот
-
MqM
Member
- Откуда: Україна
Але й гравці не дуже, то звертають увагу на нові тайтли варто визнати. Багатьом Асасінс Крід з тим самим значно цікавіше ніж якась нова гра навіть в тому ж жанріDremjke: ↑ 03.08.2025 18:43В цьому немає нічого хорошо. Суцільні ремастери, перевидання та продовження продовжень.Nehrk: ↑ 03.08.2025 14:49Обливион, титаны, сакред и теперь это вот
-
mult
Member
Я всі три пройшов не один раз, мені сподобалось.
Не грав тільки в генезіс, якось руки не дійшли і відгуки про керування персонажем погані.
Друга частина під кінець задушує безкінечними головоломками, але в цілому нормально.
Третя красива своїм світом, грати теж прикольно не з мечем як по класиці а батогом чи що там в неї в руках
Не грав тільки в генезіс, якось руки не дійшли і відгуки про керування персонажем погані.
Друга частина під кінець задушує безкінечними головоломками, але в цілому нормально.
Третя красива своїм світом, грати теж прикольно не з мечем як по класиці а батогом чи що там в неї в руках
-
Геральт
Member
- Откуда: з Рівії
GoW здорової людини. Почекаю.
Бо та нова гра з ймовірністю в 99% буде такою самою посередністю гейплейно тільки ще й слабенька технічно.MqM: ↑ 03.08.2025 19:16 Але й гравці не дуже, то звертають увагу на нові тайтли варто визнати. Багатьом Асасінс Крід з тим самим значно цікавіше ніж якась нова гра навіть в тому ж жанрі
-
Scoffer
Member
ДС душить не стільки головоломками як такими, скільки тим що вони повторюються рази по 3-4 підряд. Я розумію прагнення розтягнути геймплей, але під кінець ну аж коробить.mult: ↑ 03.08.2025 19:18Друга частина під кінець задушує безкінечними головоломками, але в цілому нормально.
-
MqM
Member
- Откуда: Україна
Зі старечим песимізмом щодо майбутніх ігор тоді немає чому дивуватися, що всі надіються на стару фанбазу, яка принаймні віддана, а не на хайпожерівГеральт: ↑ 03.08.2025 19:24 GoW здорової людини. Почекаю.
Бо та нова гра з ймовірністю в 99% буде такою самою посередністю гейплейно тільки ще й слабенька технічно.MqM: ↑ 03.08.2025 19:16 Але й гравці не дуже, то звертають увагу на нові тайтли варто визнати. Багатьом Асасінс Крід з тим самим значно цікавіше ніж якась нова гра навіть в тому ж жанрі
-
Lekrs
Member
В чекалочку!
-
Slavon84
Member
- Откуда: Ukraine one love 🇺🇦🫡
Першу частину пройшов де тільки можна було, Xbox 360, PS3, Xbox One притому на стільки заклинило, що рубанув з плеча на апокаліпсисі
Коли вийшла третя частина, я вже не грав в ігри, тому свого часу пропустив, але в стімі вже куплена. Дуже радий що цей всесвіт все ще живий.
- спойлер
Коли вийшла третя частина, я вже не грав в ігри, тому свого часу пропустив, але в стімі вже куплена. Дуже радий що цей всесвіт все ще живий.
-
Keyser Soze
Member
- спойлер
-
Hagen
Junior
Як вона може майже нічим не відрізнятись від перших двох, якщо перші дві між собою суттєво так відрізняються?) Перша була шикарна своїми головоломками, а ось друга уже була сильно менше про них а більше про грінд (там щей зброя різних рідкостей як в діаблі сипалась).Scoffer: ↑ 03.08.2025 15:33Та не те щоб, просто майже нічим не відрізняється від перших двох, а це не ті ігри, котрі перепороходяться по сто раз.MaxZema: ↑ 03.08.2025 15:243тя дуже погана?
Відправлено через 5 хвилин 16 секунд:
Мені перша теж зайшла, та і друга в цілому теж, а потім якось пробував переграти - от не той ефект зовсім. По другому колу нудна механіка виходить. Так і забив.
Моє імхо як шанувальника серії хто пройшов усі - то 3тя все ж таки ближча до 1шої ніж до другої (1ша мені більше подобається, особливо головоломки в башті останнього акту це було чудово).
І доречі для тих хто не вкурсі - 3 частини сюжетно ідуть +- паралельно в хронології сюжету, тобто це не сиквели чи приквели а частини загального сюжету. Раніше ходили чутки що 4та буде про те чим в цей час займався Розбрат ака Раздор ака Страйф, а уже потенційна 5та мала б бути якраз таки уже продовженням де були б всі 4ро. Але мабуть плани змінились і Розбрату лишили лише спінофф(
-
proos
Member
- Откуда: Одеса
Keyser Soze
Комунсайдерс
Первую часть прошёл, вторая задушила порталами своими, дропнул.
Посмотрим что тут сделают.
Комунсайдерс
Первую часть прошёл, вторая задушила порталами своими, дропнул.
Посмотрим что тут сделают.
-
LordTornado
Member
- Откуда: Одесса
Первая часть - лучшая. Вторая тоже неплохая, хоть и немного испорчена гриндом. Третью начал, но хватило меня на полтора акта - очень нудная и сюжет тупой.MaxZema: ↑ 03.08.2025 15:24 Грав тільки в першу. В свій час зайшло. 3тя дуже погана?
-
mult
Member
MaxZema
Треба самому пробувать, погана третя частина чи ні.
Вона зараз в стімі за 125 гривень делюкс версія.
Ну або торент.
Бо скільки людей, стільки і думок, все дуже субєктивно
В стімі наприклад рейтинги за весь час в основному позитивні, за останній час дуже позитивні.
Як і люба гра, комусь заходить, комусь ні.
Треба самому пробувать, погана третя частина чи ні.
Вона зараз в стімі за 125 гривень делюкс версія.
Ну або торент.
Бо скільки людей, стільки і думок, все дуже субєктивно
В стімі наприклад рейтинги за весь час в основному позитивні, за останній час дуже позитивні.
Як і люба гра, комусь заходить, комусь ні.
-
waryag
Member
- Откуда: Суми
Великий дорогий опенворлд це не зовсім той жанр, де молодим студіям легко нав'язувати конкуренцію.MqM: ↑ 03.08.2025 19:16Але й гравці не дуже, то звертають увагу на нові тайтли варто визнати. Багатьом Асасінс Крід з тим самим значно цікавіше ніж якась нова гра навіть в тому ж жанрі
Але й там асасіни занадто часто програють новішим ІР від серйозних студій. З великими проектами накшалт кіберпанку чи опенворлдів від соні, вони просто неконкурентні.
Не знаю, чи програв шедовс другій частині ККД або ремастеру обли в абсолютних цифрах, але з оглядом на кількість затрачених ресурсів і вихлоп це десь між провалом і сумнівним успіхом.