Вибір роутера

Локальные сети и Интернет
Ответить
Автор
Сообщение
AlexKuzovkov
Member

Сообщение

Gold_Star: 03.07.2025 13:59 Саме тому хочу особисто від власника даної продукції почути, чим же він кращий за юніфай, окрім ціни... :yes:
У мене мікрот і рукус. Я вже писав. А, знов забув. Ти ж не читаєш :)


І по темі. Як для домашнього використання:
1. Портів більше. 5*2,5Гб + 4*1Гб.
2. Живлення 12В замість 220В
3. 4 x 4 MIMO замість 2 х 2.

Ну і ціна :))
Gold_Star
Member

Сообщение

Ortyomko: 03.07.2025 14:16але шкода що питання ціни це не вирішує
Власне тому і питаюсь пана AlexKuzovkov чи реально топові Ruijie є альтернативою юніфаям за доступнішою ціною :beer: Може там теж є обширна і гнучка адмінпанель:
спойлер
vdemeshko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Royter: 03.07.2025 12:45
vdemeshko: 03.07.2025 12:32 Royter
ну если нужен NSS, то самую свежую за 03.07 по ссылке на репо Аугистино Лоренцо в ассетах там есть уже под MX4300 (со всеми свежими патчами Cosmio) - openwrt-qualcommax-ipq807x-linksys_mx4300-squashfs-sysupgrade.bin
А как запустить интернет если после прошивки не пашет и wan disable.
Тода предидущую за май попробуй.. но в теме по NSS для Qualcomm на форуме OpenWRT лучше читать отзывы за билды. Тут есть кто ставил вроде с того репо на MX4300 и вроде все ок, но билд майский был вроде. У меня как основной роутер Linksys E8450 и там ситуация проще так как могу быть на основной ветке OpenWRT и не нужны специальные билды.

Pathfinder
У тебя какой билд стоит на MX4300 ?
Последний раз редактировалось vdemeshko 03.07.2025 14:31, всего редактировалось 3 раза.
Gold_Star
Member

Сообщение

AlexKuzovkov: 03.07.2025 14:17Як для домашнього використання:
1. Портів більше. 5*2,5Гб + 4*1Гб.
2. Живлення 12В замість 220В
3. 4 x 4 MIMO замість 2 х 2
Хм, так виходить що краще взяти Флінт 2, який усе це має іноді за ціною вдвічі нижчою за наведену вами модель Ruijie...
AlexKuzovkov: 03.07.2025 14:17У мене мікрот і рукус. Я вже писав. А, знов забув. Ти ж не читаєш
Ну по вашій дискусії з vdemeshko склалось враження, що ви з Ruijie як мінімум на ти :)
Ortyomko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дніпро

Сообщение

Gold_Star: 03.07.2025 14:27 Хм, так виходить що краще взяти Флінт 2, який усе це має іноді за ціною вдвічі нижчою за наведену вами модель Ruijie...
там наче тільки два порта 2.5гбіт, і вай фай 6 тільки.
Але скоро буде флінт 3, і він вже виглядає не гірше що Ruijie що убіка.
vdemeshko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Ortyomko: 03.07.2025 14:31
Gold_Star: 03.07.2025 14:27 Хм, так виходить що краще взяти Флінт 2, який усе це має іноді за ціною вдвічі нижчою за наведену вами модель Ruijie...
там наче тільки два порта 2.5гбіт, і вай фай 6 тільки.
Але скоро буде флінт 3, і він вже виглядає не гірше що Ruijie що убіка.
Он на Qualcomm , по CPU слабее чем Flint 2 примерно на 30% по вычислительной мощности. Перспектива поддержки Open source пока крайне туманная , впрочем как и будет от поддержка всех фич аля NSS тоже не ясно. Ну и шо значит будет - уже продается и есть купивше его. С WiFi7 на MTK наверно будет Flint 4 через пару лет :) ну и OpenWRT Two , который делает Gl.iNet.
Royter
Member

Сообщение

vdemeshko: 03.07.2025 14:23
Royter: 03.07.2025 12:45

А как запустить интернет если после прошивки не пашет и wan disable.
Тода предидущую за май попробуй.. но в теме по NSS для Qualcomm на форуме OpenWRT лучше читать отзывы за билды. Тут есть кто ставил вроде с того репо на MX4300 и вроде все ок, но билд майский был вроде. У меня как основной роутер Linksys E8450 и там ситуация проще так как могу быть на основной ветке OpenWRT и не нужны специальные билды.
И он лучше Linksys E8450 чем linksys mx4300?
Gold_Star
Member

Сообщение

vdemeshko: 03.07.2025 14:34Перспектива поддержки Open source пока крайне туманная
Або буде як з Xiaomi AX9000
vdemeshko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Royter: 03.07.2025 14:39
vdemeshko: 03.07.2025 14:23

Тода предидущую за май попробуй.. но в теме по NSS для Qualcomm на форуме OpenWRT лучше читать отзывы за билды. Тут есть кто ставил вроде с того репо на MX4300 и вроде все ок, но билд майский был вроде. У меня как основной роутер Linksys E8450 и там ситуация проще так как могу быть на основной ветке OpenWRT и не нужны специальные билды.
И он лучше Linksys E8450 чем linksys mx4300?
да не сказал бы что лучше.. 2 ядра против 4 ядер.. 512мб оперативки против 2Гб.. 128мб флеш против 1Гб... он удобней за счет полной поддержки всех аппаратных фич в официальных стабильных релизах , так как на MTK. Если не нужен NSS то и на MX4300 то же можно на стабильных релизах без патчей сидеть. У него полная поддержка с 24.10.0
AlexKuzovkov
Member

Сообщение

Gold_Star: 03.07.2025 14:27
AlexKuzovkov: 03.07.2025 14:17Як для домашнього використання:
1. Портів більше. 5*2,5Гб + 4*1Гб.
2. Живлення 12В замість 220В
3. 4 x 4 MIMO замість 2 х 2
Хм, так виходить що краще взяти Флінт 2, який усе це має іноді за ціною вдвічі нижчою за наведену вами модель Ruijie...
Тобто по Убік'юті вже немає питань. Ок.

Може краще і флінт 2. Якщо вистачає 2х портів 2.5Гб. І 7вайфай не потрібен.
Ortyomko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дніпро

Сообщение

vdemeshko: 03.07.2025 14:34
Ortyomko: 03.07.2025 14:31

там наче тільки два порта 2.5гбіт, і вай фай 6 тільки.
Але скоро буде флінт 3, і він вже виглядає не гірше що Ruijie що убіка.
Он на Qualcomm , по CPU слабее чем Flint 2 примерно на 30% по вычислительной мощности. Перспектива поддержки Open source пока крайне туманная , впрочем как и будет от поддержка всех фич аля NSS тоже не ясно. Ну и шо значит будет - уже продается и есть купивше его. С WiFi7 на MTK наверно будет Flint 4 через пару лет :) ну и OpenWRT Two , который делает Gl.iNet.
дякую, не дуже варився у цій темі :beer:
півроку тому на ібей на аукціоні виграв по файній ціні RT-AXE7800, тож багато питань надовго вперед по роутерам для себе закрив.
Gold_Star
Member

Сообщение

AlexKuzovkov: 03.07.2025 14:50Тобто по Убік'юті вже немає питань. Ок.
Бачу що ви його не побачили, бо відповіли тільки на останній реплай. Не губіться, будь-ласка :)
Gold_Star: 03.07.2025 14:21Власне тому і питаюсь пана AlexKuzovkov чи реально топові Ruijie є альтернативою юніфаям за доступнішою ціною Може там теж є обширна і гнучка адмінпанель
Я, надіюсь, ви знаєте що домашні юніфаї не беруть заради великої кількості відсипаних портів
Ortyomko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дніпро

Сообщение

Gold_Star: 03.07.2025 14:40
vdemeshko: 03.07.2025 14:34Перспектива поддержки Open source пока крайне туманная
Або буде як з Xiaomi AX9000
а як з ним?
Gold_Star
Member

Сообщение

Ortyomko: 03.07.2025 15:35
Gold_Star: 03.07.2025 14:40
Або буде як з Xiaomi AX9000
а як з ним?
Працює на Квалкомі з бекпортованим спільнотою драйвером в опенврт
vdemeshko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Gold_Star: 03.07.2025 15:41
Ortyomko: 03.07.2025 15:35

а як з ним?
Працює на Квалкомі з бекпортованим спільнотою драйвером в опенврт
там не все радиомодули работают вроде если не ошибась.. для чего то не запилили поддержку там есть в чипсете радио + внешние и вот что то там с ними нюансы..
Tesseract
Member

Сообщение

Royter: 03.07.2025 12:19
strang: 03.07.2025 12:14
mx4300
OpenWrt 24.10.2
спойлер
mwan.png
Толку мне с этой картинки?
Вот скрин то что пишет не ставит.
спойлер
Изображение
ставил по ссылку ниже Openwrt
https://github.com/arix00/openwrt-mx4300/releases
Треба було скачати kmods.tar.gz, розархівувати в папку /www на роутері, і потім прописати localhost як джерело пакетів. Якщо немає бажання з цим усім возитися, то можна просто перейти на офіційну збірку без NSS.
Pathfinder
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кожне покоління геймерів повинно отримати свого чекалкера

Сообщение

vdemeshko: 03.07.2025 14:23 Pathfinder
У тебя какой билд стоит на MX4300 ?
ЕЕЕ а не памятаю. Наче той шо 04.06
Ra1n
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харкiв

Сообщение

Ruijie will provide security updates for the RG-EW7200BE PRO in Singapore until September 15, 2027

Китай такий Китай, два роки - і на смітник. :)
Китайське хмарне керування без оновлень безпеки - що може піти не так?
AFU_power
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

Royter: 03.07.2025 12:19
strang: 03.07.2025 12:14
mx4300
OpenWrt 24.10.2
спойлер
mwan.png
Толку мне с этой картинки?
Вот скрин то что пишет не ставит.
спойлер
Изображение
ставил по ссылку ниже Openwrt
https://github.com/arix00/openwrt-mx4300/releases
Проблеми з провайдером, або з фаєрволом самого опенврт, ставити тільки вручну попакетно чи ковиряти фаєрвол.
vdemeshko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Royter: 03.07.2025 12:30
vdemeshko: 03.07.2025 12:28 strang
дык уже протух снепшот и пакеты с ним )) он наверно с NSS патчем хотел - в официальном же без него...
какую версию ставить?
еще за эту версию пришут как рекомендованную...
https://github.com/jmandawg/openwrt-ipq/releases
в сборках лорензо может без патча на юсб быть и тд...
Ответить