Пропоную обговорити ASUS анонсувала GeForce RTX 5080 у модифікації Noctua Edition
Скоріш за все карта буде мати неадекватну ціну. Тим більше, що і звичайні версії досить тихі, а із андервольтом так взагалі.
Новости
Последние статьи и обзоры
ASUS анонсувала GeForce RTX 5080 у модифікації Noctua Edition
-
kairo
Member
- Откуда: Україна
-
radeon5870
Member
Шановний автор статті.
Будь ласка навчіться налаштовувати Баланс Білого у вашій камері.
Лише тоді читачі зможуть зрозуміти, який колір має залізо, про яке ви так цікаво розповідаєте ...
Будь ласка навчіться налаштовувати Баланс Білого у вашій камері.
Лише тоді читачі зможуть зрозуміти, який колір має залізо, про яке ви так цікаво розповідаєте ...
-
FarCry
Member
radeon5870
Дуже товсто, спробуйте тонше.
Дуже товсто, спробуйте тонше.
-
Мерзавчик
Member
Той самий випадок, коли накидувати на вентилятор не потрібно...)
-
Afit
Member
- Откуда: Запоріжжя
А что это за вертухи такие? В продаже я такой формы крыльчатки видел только 140мм 
-
Ortyomko
Member
- Откуда: Дніпро
Afit: ↑ 19.05.2025 16:47 А что это за вертухи такие? В продаже я такой формы крыльчатки видел только 140мм![]()
ASUS GeForce RTX 5080 Noctua Edition отримала чотирьохслотовий повітряний кулер із трьома 120-мм вентиляторами Noctua NF-A12x25 G2
-
Afit
Member
- Откуда: Запоріжжя
их нет отдельно пока в продажеOrtyomko: ↑ 19.05.2025 16:51Afit: ↑ 19.05.2025 16:47 А что это за вертухи такие? В продаже я такой формы крыльчатки видел только 140мм
ASUS GeForce RTX 5080 Noctua Edition отримала чотирьохслотовий повітряний кулер із трьома 120-мм вентиляторами Noctua NF-A12x25 G2
-
Enjthesilence
Member
Шановний автор статті.
Будь ласка навчіться налаштовувати Баланс Білого у вашій камері.
Лише тоді читачі зможуть зрозуміти, який колір має залізо, про яке ви так цікаво розповідаєте ...
Будь ласка навчіться налаштовувати Баланс Білого у вашій камері.
Лише тоді читачі зможуть зрозуміти, який колір має залізо, про яке ви так цікаво розповідаєте ...
-
Звезда S0-2
Member
От ноктюа там только вентиляторы.
-
f24gun69
Member
Да ладно ? А я думал, что и чип и банки памяти... не буду покупатьЗвезда S0-2: ↑ 19.05.2025 17:32 От ноктюа там только вентиляторы.
-
Звезда S0-2
Member
Ноктюа славится не только вентиляторами. Радиатор могли бы уже смастерить, всё-таки не первая их колаборация по видюхам.f24gun69: ↑ 19.05.2025 18:35Да ладно ? А я думал, что и чип и банки памяти... не буду покупатьЗвезда S0-2: ↑ 19.05.2025 17:32 От ноктюа там только вентиляторы.![]()
-
DneprShark
Member
- Откуда: Киев
Кайфовая
Владел такой двухвентиляторной 3080 - сочетание низких температур и тишины было шикарным
-
Тихий Зверь
Member
- Откуда: Киев.
Чи то фото такі, але і дизайн не такий прикольний, як у 3000 і 4000 серії. Крильчатка, як бумерагн і поєднання кольорів без смаку. Щось вони в штангу зарядили. 
-
Voozy
Member
- Откуда: Киев
Как обычно в этом коллабе - тишина кулеров Ноктуа нивелируется фирменным писком дросселей Асус.
-
Vladys77
Member
Звісно все красиво, але 5080 і без Noctua коштує як жигулі чи таврія в прийнятному стані.
А з Noctua ще на третину ціну накрутять.
Та і мені пофіг на ту тишу, аби карта не грілась. Бо ці виробники звісно молодці, оберти вентиляторів ставлять на мінімум, все супер тихо, а на карті на хотспоті під 90 градусів.
Відправлено через 3 хвилини 42 секунди:
Noctua звісно класні, хотів собі корпусних докупити. Але по ціні 2 Noctua купив 6 Arctic з контролером вентилятора.
І все чудово, як не треба сильно крутитись, так супер тихі, а як буде пекельна спека, то видують що завгодно.
А з Noctua ще на третину ціну накрутять.
Та і мені пофіг на ту тишу, аби карта не грілась. Бо ці виробники звісно молодці, оберти вентиляторів ставлять на мінімум, все супер тихо, а на карті на хотспоті під 90 градусів.
Відправлено через 3 хвилини 42 секунди:
Noctua звісно класні, хотів собі корпусних докупити. Але по ціні 2 Noctua купив 6 Arctic з контролером вентилятора.
І все чудово, як не треба сильно крутитись, так супер тихі, а як буде пекельна спека, то видують що завгодно.