Вибір роутера

Локальные сети и Интернет
Ответить
Автор
Сообщение
AW
Junior

Сообщение

artko: 04.05.2025 10:43майже нічого. вам слушно запропонували вище - дотягти кабель. це найкраще рішення.
Зрозуміло, значить буду так і робити.

PS: i все ж чисто заради цікавості - чи правда (навіть в теорії) що на дальність сигналу можуть впливати регіон та частота (20 або 40)?
artko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Dnipro

Сообщение

AW: 04.05.2025 19:14 PS: i все ж чисто заради цікавості - чи правда (навіть в теорії) що на дальність сигналу можуть впливати регіон та частота (20 або 40)?
ширина на диапазоні - точно. бо чим вужче смуга - тим більше вірогідність, що завад буде меньша кількисть та приймачу буде простіше відокремити корисний сигнал від завад
свого часу звичайний побутовий роутер, з направленою антеною та підтюненими параметрами передавання - 3км в мене брав, 10мбіт витягав в обидві сторони.
neo89skynet
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

crumd: 04.05.2025 16:53Недорогие wr841n и c6u.. За три года войны - сотни аварийных и веерных отключений. Нигде ничего не зныкло.
А я маю інший досвід, 740/741/841/archer(и) (ревізії не пам'ятаю вже) постійні скарги скидання налаштувань роутерів у абонентів, причому масово не поодинокі випадки. Так само роутери інших брендів іноді страждали цим (типу d-link dir300/615 але дуже рідко та давно), інші перераховувати не буду бо там поодинокі та рідкісні випадки, а "туполінки" прям масово і до цього дня!
А підтримка як завжди... оновіть прошивку або несіть у СЦ... :facepalm:
Bruno Banani
Member
Откуда: Никарагуа

Сообщение

MW124: 04.05.2025 18:57 на офтопили капець, по факту переїзд вийшов швидший і не заходив.

Отже, зараз підведено 100мб, буде заведена оптика з 1 гб.
Стіни бетон. майже всі споживачі будуть по віфі, по мережі буде 2-3.

WaRMacTep
поставив і забув.

Бюджет до 3000 грн, так як обєкт тимчасовий. Бачив на лох.уа бе6500 за 2700 - дивлюсь на нього.
Альтернатива?
Даже за трешку нет альтернатив be6500, отличный аппарат, очень сильное покрытие у него.
WaRMacTep
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кременчук

Сообщение

Bruno Banani
по сяомі нічого не знаю працював з мікротіками, кінетіками, асусами, тплінками.
по тп лінкам, я налаштовував в основному коли були проблеми, як до цого вони працювали не знаю, як у інших теж але в тих що колупав чи вайфайка відпадала регулярно, чи дохли при закачці торента або різали швидкість, або при внесенні змін в беб морді зіміна є, а в реальності ні ... останній ax23 арчер дох ван порт та вайфай як в будці ловив при зміні на опенврт проблема кудись ділась ......
AFU_power
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

Який роутер порадите щоб витримував велику кількість конектів? Крім мікротіка, асуса, тплінк і сяомі
Avenger80
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харьков

Сообщение

А кто может протестировать реальную скорость записи и чтения по USB на Asus AX4200?
спойлер
Что это за бред в видео?
Holdyfolds
Member

Сообщение

AFU_power: 05.05.2025 21:23 Який роутер порадите щоб витримував велику кількість конектів? Крім мікротіка, асуса, тплінк і сяомі
Cudy WR3000/WR3000E/WR3000S. Залізо на SoC Filogic 820. Прошивка базується на OpenWRT, але без прямого доступу до нього, як в GL.iNet. Можна за бажанням прошити на чистий OpenWRT. У знайомого WR3000 на оригінальній прошивці, купував за моєю рекомендацію, нуль проблем.

Уточніть краще на яку кількість клієнтів розраховуєте. Бо для кого 20 багато, то для іншого буде мало.
AFU_power
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

Holdyfolds: 05.05.2025 21:53
AFU_power: 05.05.2025 21:23 Який роутер порадите щоб витримував велику кількість конектів? Крім мікротіка, асуса, тплінк і сяомі
Cudy WR3000/WR3000E/WR3000S. Залізо на SoC Filogic 820. Прошивка базується на OpenWRT, але без прямого доступу до нього, як в GL.iNet. Можна за бажанням прошити на чистий OpenWRT. У знайомого WR3000 на оригінальній прошивці, купував за моєю рекомендацію, нуль проблем.

Уточніть краще на яку кількість клієнтів розраховуєте. Бо для кого 20 багато, то для іншого буде мало.
Клієнтів мало, близько 5, а от з'єднань через роутер буде відкрито багато.

Відправлено через 1 хвилину 13 секунд:
Хороший роутер, але мало оперативи, можливо не вистачить
Holdyfolds
Member

Сообщение

AFU_power: 05.05.2025 21:57
Holdyfolds: 05.05.2025 21:53

Cudy WR3000/WR3000E/WR3000S. Залізо на SoC Filogic 820. Прошивка базується на OpenWRT, але без прямого доступу до нього, як в GL.iNet. Можна за бажанням прошити на чистий OpenWRT. У знайомого WR3000 на оригінальній прошивці, купував за моєю рекомендацію, нуль проблем.

Уточніть краще на яку кількість клієнтів розраховуєте. Бо для кого 20 багато, то для іншого буде мало.
Клієнтів мало, близько 5, а от з'єднань через роутер буде відкрито багато.

Відправлено через 1 хвилину 13 секунд:
Хороший роутер, але мало оперативи, можливо не вистачить
Зрозумів, ви за відкриті з'єднання говорите) Тоді можу порекомендувати GL-MT6000 (Flint 2) з аліку за 100-120 баксів (як пощастить з ціною, бо треба ловити). 1GB RAM та Filogic 830 вистачить. Але якщо і цього буде замало, треба задуматися за x86 роутер на якомусь економному процесорі.
artko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Dnipro

Сообщение

AFU_power: 05.05.2025 21:57 Клієнтів мало, близько 5, а от з'єднань через роутер буде відкрито багато.

Відправлено через 1 хвилину 13 секунд:
Хороший роутер, але мало оперативи, можливо не вистачить
пошукати може де залишився Linksys mx4300? 2gb ram має в наявності.
AFU_power
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

Holdyfolds: 05.05.2025 22:01
AFU_power: 05.05.2025 21:57
Клієнтів мало, близько 5, а от з'єднань через роутер буде відкрито багато.

Відправлено через 1 хвилину 13 секунд:

Хороший роутер, але мало оперативи, можливо не вистачить
Зрозумів, ви за відкриті з'єднання говорите) Тоді можу порекомендувати GL-MT6000 (Flint 2) з аліку за 100-120 баксів (як пощастить з ціною, бо треба ловити). 1GB RAM та Filogic 830 вистачить. Але якщо і цього буде замало, треба задуматися за x86 роутер на якомусь економному процесорі.
Я задумався і поки знайшов більш менш адекватний варіант за свої гроші це Ubiquity gateway ultra, 3gb рами має бути за очі, може ще вистачить на VPN

Відправлено через 1 хвилину 53 секунди:
Виглядає як класний варік для вайргард, цікаво що у нього з опенвпн.
Теж топ, але малувато інфи що у нього в сток прошиві, скоріше кастомів немає бо проц квалком
artko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Dnipro

Сообщение

AFU_power: 05.05.2025 22:05 Теж топ, але малувато інфи що у нього в сток прошиві, скоріше кастомів немає бо проц квалком
на нього офіційно є підтримка openwrt 24.10
Bruno Banani
Member
Откуда: Никарагуа

Сообщение

AFU_power: 05.05.2025 21:23 Який роутер порадите щоб витримував велику кількість конектів? Крім мікротіка, асуса, тплінк і сяомі
Linksys MX4300 на olx, 2500 грн.
strang
Member
Аватара пользователя

Сообщение

artko: 05.05.2025 22:03пошукати може де залишився Linksys mx4300? 2gb ram має в наявності.
ту на форумі продають 2200грн

зараз
Active Connections 4855/32768(14%)
але бачив 6000+
Avenger80
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харьков

Сообщение

Bruno Banani: 05.05.2025 22:06Linksys MX4300 на olx, 2500 грн.
А был меньше 2000грн, если не ошибаюсь. :(
AFU_power
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

strang: 05.05.2025 22:07
artko: 05.05.2025 22:03пошукати може де залишився Linksys mx4300? 2gb ram має в наявності.
ту на форумі продають 2200грн

зараз
Active Connections 4855/32768(14%)
але бачив 6000+
Виглядає непогано, в мене обсяг приблизно 7500 конектів з сервака+ті хто в домашній мережі
artko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Dnipro

Сообщение

AFU_power: 05.05.2025 22:09 Виглядає непогано, в мене обсяг приблизно 7500 конектів з сервака+ті хто в домашній мережі
якщо вже є сервак, чому б просто не закинути туди віртуалку з опенврт і хай обслуговує?
AFU_power
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

artko: 05.05.2025 22:15
AFU_power: 05.05.2025 22:09 Виглядає непогано, в мене обсяг приблизно 7500 конектів з сервака+ті хто в домашній мережі
якщо вже є сервак, чому б просто не закинути туди віртуалку з опенврт і хай обслуговує?
Я розкидаю, в мене окремо зараз, впн і проксі на тонкому клієнті з Інтел атом, чисто потрапити додому, сервак окремо тримає сервіси в докері+пакетні на убунту. Роутеру треба тільки обслужити конекти, ну і проблема що в сервак не тикнеш ще одну мережеву
Bruno Banani
Member
Откуда: Никарагуа

Сообщение

Avenger80: 05.05.2025 22:08
Bruno Banani: 05.05.2025 22:06Linksys MX4300 на olx, 2500 грн.
А был меньше 2000грн, если не ошибаюсь. :(
В январе ещё был по 1700-1800. Их на олх осталось 2 шт - 2200 и 2500, отсюда и цена выше.
Ответить