Системы воздушного охлаждения + FAQ. Выбор, обсуждение

Все связанное с охлаждением и шумопонижением
Ответить
Автор
Сообщение
poulk
Advanced Member
Аватара пользователя
Откуда: Тернополь

Сообщение

Данная ветка посвящена выбору а так же обсуждению различных вопросов связанных с системами воздушного охлаждения.

Прежде чем задать свой вопрос, стоит ознакомиться с FAQ.

Изображение

Похожие темы:
Вентиляторы + FAQ. Выбор, обсуждение
СВО (вода) вопросы, проблемы и их решения, советы

Игнорирование правил конференции наказывается
Написать отзыв/жалобу/пожелание по действиям куратора можно в теме: Кураторы тем
Последний раз редактировалось EvGaS 10.11.2011 13:51, всего редактировалось 38 раз.
oversteve
Member
Откуда: Ukraine

Сообщение

Piter Cantrope: 07.10.2024 21:31 Ну Thermalright звичайно пожартували. Поклали до кулера величезний шприц, але паста в ньому була аж в самому кінці, не знаю скільки але дуже мінімально. Вистачило буквально 3 рази намастити) Шприц величезний, для порівняння хард 2.5
Поки що це єдине, на чому вони зекономили, як бачу. Бо сам кулер класнючий, звичайно ж.
спойлер
WhatsApp Image 2024-10-07 at 21.16.07_419ecb71.jpg
це стандартна тема у 99% виробників
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Piter Cantrope: 07.10.2024 21:31 Ну Thermalright звичайно пожартували. Поклали до кулера великий шприц, але паста в ньому була аж в самому кінці, не знаю скільки але дуже мінімально. Вистачило буквально 3 рази намастити) Шприц величезний, для порівняння хард 2.5
Поки що це єдине, на чому вони зекономили, як бачу. Бо сам кулер класнючий, звичайно ж.
спойлер
WhatsApp Image 2024-10-07 at 21.16.07_419ecb71.jpg
Їхня паста досить дивна. В макс навантаженні по ефективності на рівні МХ5, але в простої в мене були стабільно вищі температури.
Є, правда, нюанс, що можливо коли я мазан тф7 - був трохи нерівномірний прижим і це сказалось на температурі :shuffle:

Хотів сфотакити обидва тюбики поряд, але незміг знайти свій від старого СМа, зберігав суто на поржати, тому от з рандомного відео на ютубі. Так щоб не збрехати - він десь 3-4см завдовжки :D
спойлер
Изображение
Ответить