Выбор корпуса для ПК + FAQ

Корпуса и источники питания
Ответить
Автор
Сообщение
siruf
Advanced Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Данная тема предназначена для выбора и обсуждения конкретных моделей компьютерных корпусов.

Похожие темы, которые могут Вам помочь:
спойлер
Моддинг
Выбор БП
Вентилятор в БП. Выбор обсуждение

Вентиляторы + FAQ. Выбор, обсуждение
Системы воздушного охлаждения + FAQ. Выбор, обсуждение
Системы водяного охлаждения. Выбор и обсуждение. ЧаВо.
Панели управления и регуляторы (aka реобас) + FAQ
Прежде чем задать свой вопрос в теме, пожалуйста, ознакомьтесь с FAQ

Изображение

Если Вам лень читать FAQ, но Вы желаете задать вопрос по выбору корпуса, пожалуйста, укажите в вопросе:

1. Конфигурацию системы
2. Сумму денег на покупку корпуса
3. Ваш приоритет: А) максимально возможное охлаждение всех компонентов или Б) минимальный уровень шума от всей системы в целом.


Написать отзыв/жалобу/пожелание по действиям куратора можно в теме: Кураторы тем

Игнорирование правил конференции наказывается
Последний раз редактировалось siruf 28.08.2012 16:34, всего редактировалось 9 раз.
The_Rusik
Member
Откуда: UA

Сообщение

oversteve
Потому что тонкий радиатор дешевле в производстве. Они просто экономят.
Но считать это стандартом - смешно.
Есть же ещё толще радиаторы.
Я вообще не вижу проблем, сделать отступ от платы на 1см больше и так же сместить вбок крепление радиатора, чтобы не мешал плате. А не по центру для красоты решетку лепить.
Untegental
Member
Откуда: Харьков

Сообщение

luckygamerks: 19.09.2024 22:51
думки були купити воду с перспетивами на майбутні процесори, зараз буде стояти не дуже горячий.
Навряд майбутні проци будуть гарячіші ніж поточні, 9 покоління амд вже значно холодніше за 7. Воно не може зростати безкінечно так як це = енерговитраті. Тому не варто думати про далеке майбутнє, там ще багато чого зміниться, 420 це хіба для шалених оверклокерів, та користувачів 14900к або що там ще більш прожерливе є. А для того ж 14700\7900 - і 280 вистачає, може місцями з невеликими обмеженнями
oversteve
Member
Откуда: Ukraine

Сообщение

The_Rusik: 20.09.2024 11:08 Но считать это стандартом - смешно.
стандартом зазвичай рахують те, що більшість випускає, а не те, що вам хочеться
luckygamerks
Member

Сообщение

Avenger80: 20.09.2024 09:57 The_Rusik
Ок, хорошо, это ваш конкретно частный случай по толщине. Какое он отношение имеет к тому, что ранее человек удивлялся, что ему не станет 420-я вода в корпус по длине, в котором заранее она и не предусмотрена по габаритам (длине)? Причем тут я к вашему фризеру сейчас?
Я вибачаюся, але якщо ви читали далі мій пост то я уточнював: "І я більше засмутився не те що в нього не влазить 420 водянка, а те що з верху максимум 240 влазить судячи з інформації виробнирка, а 240 це навіть не 280, а ми знаємо що 240 це взагалі треш."

Як би у верх ставала хоча б 280-ка, я вже не кажу про 360, то не було б так сумно. Не думаю, що 280 це прям шалений стандарт.

Отправлено спустя 2 минуты 54 секунды:
GreenMile: 20.09.2024 10:37
luckygamerks: 19.09.2024 18:00 Буквально чи то у кінці 2021 чи на початку 2022 купив корпус дитині MSI MPG GUNGNIR 110M. Зараз дійшли руки, зібрати в цьому корпус, щось більш менш нормальне. Сьогодні глядів на водянку Arctic Liquid Freezer III 420 (ACFRE00137A), вирішив глянути куди її можна запихнути і був дуже здивований, що судячи зі спеціфікацій виробника там можна поставити на верх максимум 240 водянку, а на на передню панель максимум 360. Я так розумію згідно специфікацій виробника це реальний максимум для цього корпусу?
Так шо так, у ваш не влізе ніяк, беріть 360-й, але попередньо подивіться розміри бо може ще у відеокарту впреться.
ото ж саме тому і засмучений обмеженнями у 240 з верху, бо с переду є свої ньанси (встановлені кулери, обмеження для карти, може ще щось)
Hells Angels
Member
Аватара пользователя

Сообщение

luckygamerks: 20.09.2024 12:57а ми знаємо що 240 це взагалі треш
тут люди ставлять 240 на 7800x3d та 13700 і не паряться, 420 вода не панацея взагалі. :laugh:
Avenger80
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харьков

Сообщение

luckygamerks
Да, я внимательно читал пост и обратил на это внимание, но... у меня тоже 240 сверху максимум в корпусе и это не является тоже катастрофой. К примеру, мой корпус не так давно был довольно популярный и особо никто не ставил в упрёк, что нельзя поставить 420 вперёд или 280-360-420 наверх. И там можно вместить довольно производительную и горячую сборку, не смотря на вот такие хотелки с огромными водянками. Просто почему вы расстроены этому фактору, а тем более даже не имея такого уровня железа мощного, типа на будущее на 100 лет вперёд... ну как-то непонятно. :)
Ваша логика тогда такая - куплю водянку на вырост на десятилетия вперёд, но по этой логике нужно и корпус тогда купить сейчас - шкаф-конструктор достаточно больших размеров, чтоб тоже вмещал всё будущее железо разных вариаций.
Untegental
Member
Откуда: Харьков

Сообщение

Avenger80
luckygamerks
Через 100 років, та які там, вже думаю через 5-10 буде АМ** та LGA**** з іншим монтажем кріплення на сокет, або що навіть скоріше, всі перейдемо на ARM зі помітно меншими енерговитратами.
Последний раз редактировалось Untegental 20.09.2024 13:55, всего редактировалось 1 раз.
Avenger80
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харьков

Сообщение

Untegental
Вот и я о том же... :beer:
GreenMile
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

luckygamerks: 20.09.2024 12:57 ото ж саме тому і засмучений обмеженнями у 240 з верху, бо с переду є свої ньанси (встановлені кулери, обмеження для карти, може ще щось)
Так , а проц у вас який? У мене на 7800х3д стоїть як раз 240 зверху і її забагато для нього, там головне теплообінник на помпі нормальний і все, бо тепла там майже не виділється, шо там тих 60Вт. Оберти вентиляторів радіатора на температуру цього проца не впливають взагалі :)
Avenger80
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харьков

Сообщение

GreenMile
Человек хочет купить водянку на будущее, для будущих процессоров на вырост, чтоб купить на 10-15 лет вперёд и не париться, что не хватит для будущего проца через n-поколений, как я понял.
0kie
Member

Сообщение

oversteve: 20.09.2024 11:00що з них вважати стандартом?
То, что эффективное. На данный момент времени. 10 лет назад хватало тонкого - не вопрос, делали. Сейчас железо всё раскалённое и если вместо огромной 360-й воды хватает слегка увеличенной по толщине 280-й, то надо и для 360-й делать такую поправку на толщину, чтобы избежать приобретения 420-й. Это новый стандарт, отвечающий современным требованиям и то, что остальные "10 контор" живут прошлым - это их проблемы. Некоторые бренды по выпуску корпусов (тот же Jonsbo) уже идит в ногу со временем, делая корпуса под Арктик. С нюансами как в моём случае, но тем не менее.
Melki
Member
Откуда: Мелитополь (Украина)

Сообщение

luckygamerks: 20.09.2024 12:57240 це взагалі треш
что тебе в 240 не нравится?
180 Вт тепла оно хорошо рассеивает, а у некоторых еще и видеокарта в контуре
Untegental
Member
Откуда: Харьков

Сообщение

Melki
Не знаю що відповість він, а взагалі якщо розглядати воду як наступну більш ефективну ланку охолодження після повітря, то 240 і все що менше поступається аналогічним по ціні повітряним кулькам. Але якщо вибір води через інші фактори тоді з 240 все ок.

0kie
Та не буде цього, ми вже в піку поточних проців, вже тупо стагнація з +3-5% на поколінні, вони вже не можуть зростати по тдп на массмаркет продукті, далі тільки або ще менший техпроцесс, відповідно холодніший, або тотальний свап на АRМ де ще менші вимоги до охолодження.

Але це вже якийсь офтоп
oversteve
Member
Откуда: Ukraine

Сообщение

0kie: 20.09.2024 15:01
oversteve: 20.09.2024 11:00що з них вважати стандартом?
То, что эффективное. На данный момент времени. 10 лет назад хватало тонкого - не вопрос, делали. Сейчас железо всё раскалённое и если вместо огромной 360-й воды хватает слегка увеличенной по толщине 280-й, то надо и для 360-й делать такую поправку на толщину, чтобы избежать приобретения 420-й. Это новый стандарт, отвечающий современным требованиям и то, что остальные "10 контор" живут прошлым - это их проблемы. Некоторые бренды по выпуску корпусов (тот же Jonsbo) уже идит в ногу со временем, делая корпуса под Арктик. С нюансами как в моём случае, но тем не менее.
питання не в самій сумісності, багато куди товсті радіатори можна попхати, питання суто в тому, що є стандартом і якщо є бажання попхати товстіший радіатор, то треба це питання додатково вивчати перед покупкою, а не постфактум

п.с. от зараз фантекс вже деякий час робить 30мм вентилятори, які наказують усі інші 25мм, то тепер це стандартом вважати :think:
0kie
Member

Сообщение

oversteve: 20.09.2024 15:56зараз фантекс вже деякий час робить 30мм вентилятори, які наказують усі інші 25мм, то тепер це стандартом вважати
Конечно. Себе в комп купил две реверсивные 140-ки от Фантекса и они там себя отлично чувствуют. Равно как и 280-я вода от Арктика.
viewtopic.php?p=3850471#p3850471
Честь и хвала Jonsbo за создание современного корпуса D41, в котором свободно размещаются все новые стандарты. :)
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Untegental: 13.09.2024 21:25 Питання відпало, вдалось знайти рожевий nr200 і для власниці вибір відпав миттєво :D

Але собі я пізніше таки спробую купити енкейс м2 срібний
Якщо цікаво : доставка міст експресом з Китаю (таобао) вийшла ~31$. Це корпус 2.77кг (гост с1), 3 пропелера-слімки термалрайт (купляв окремо, майже 0.6кг), рейзор (також купляв окремо, 100 грам). Це також включає покращену упаковку та кур'єрську доставку. З США було дешевше за приблизно ту ж вагу, з іншої сторони - з США також ближче ніж з Китаю :)
Untegental
Member
Откуда: Харьков

Сообщение

daesz: 20.09.2024 16:10
Якщо цікаво : доставка міст експресом з Китаю (таобао) вийшла ~31$. Це корпус 2.77кг (гост с1), 3 пропелера-слімки термалрайт (купляв окремо, майже 0.6кг), рейзор (також купляв окремо, 100 грам). Це також включає покращену упаковку та кур'єрську доставку. З США було дешевше за приблизно ту ж вагу, з іншої сторони - з США також ближче ніж з Китаю :)
Дякую, може колись і знадобиться, але поки наче питання не стоїть. Хіба тільки cпробувати пізніш через міст купувати той самий енкейс з китаю, али вони наче таких послуг не надають, принаймні на сайті сходу не знайшов.

Отправлено спустя 8 минут 38 секунд:
Хоча зараз зайшов глянути, у з'явились в наявності чорні енкейси по передплаті. І доставку в укр пише 2600грн, фінальна ціна 10 майже за м2, ну таке, подумаю десь навесні коли буду перебирати комп з rtx5000
Melki
Member
Откуда: Мелитополь (Украина)

Сообщение

Untegental: 20.09.2024 15:46якщо розглядати воду як наступну більш ефективну ланку охолодження після повітря
только в части масштабирования, и всё
Untegental: 20.09.2024 15:46поступається аналогічним по ціні повітряним кулькам
не люблю сравнения по цене, потому что цена это маркетинг, себестоимость часто не коррелируется с ценой
у меня вода сейчас 1в1 ЕК, только дешевле минимум вдвое, потому что без маркетинга

Отправлено спустя 29 секунд:
oversteve: 20.09.2024 15:56фантекс вже деякий час робить 30мм вентилятори
тоже крутились на языке
Untegental
Member
Откуда: Харьков

Сообщение

Melki
Любити не любити, ваше право, маркетинг це так, але ціна один з головних параметрів який впливає на вибір для більшості користувачів.
Та і я писав що "Але якщо вибір води через інші фактори тоді з 240 все ок."
І гадки не маю що таке ЕК
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Untegental: 20.09.2024 21:52 Melki
Любити не любити, ваше право, маркетинг це так, але ціна один з головних параметрів який впливає на вибір для більшості користувачів.
Та і я писав що "Але якщо вибір води через інші фактори тоді з 240 все ок."
І гадки не маю що таке ЕК
ek https://www.ekwb.com/solutions/all-in-one/
В арктика хороша вода, але deepcool'овська серія ls нічим не гірша, а по ціні має паритет і нормальної товщини радіатор, тобто полізе будь-куди.
Ответить