Порадьте будь ласка VPN

Локальные сети и Интернет
Автор
Сообщение
Krovatka
Member
Аватара пользователя
Откуда: Днепр

Сообщение

Его же можно купить за 60 долларов, бессрочную лицензию и не надо палить дию. Скорость не режет, через wireguard и гигабит прокачивает. Давно пользуюсь, на роутере гостевые открытые сети завернуты в него, аптайм месяцами, не было разрыва (с) :gigi:
0kie
Member

Сообщение

Krovatka
Халява кончится, если выживу, то обязательно куплю. Сейчас я бомж и практически без работы, поэтому бесплатная версия больше подходит.
0F
Member

Сообщение

Дивно, що Proton ніхто не згадав.
sdbndfgn
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Engineer_1988
так вирішили ідентифікувати українців. я ж говорю, не анонімний, але працює. для "білих" речей - норм.
Dante_Salyeri
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Дякую всім за поради, почав пробувати.
Перший який спробував це Clearvpn від Macpaw. Непогано, можна качати торенти та вибирати локації. Також поділіться, будь ласка, досвідом, у Clearvpn українцям можна отримати безоплатний преміум авторизувавшись в Дії. Питання хтось це робив? Бо якось зізнаюся трохи стрьомно надавати персональні дані такого плану, хоча виробник і здається надійним.
Наступним хочу спробувати Proton.
Зіткнувся з наступною важливою проблемою, а саме, хотів поганяти в батлу, а мене всюди кікають, бо використовую vpn! Та капець! Може є якісь шляхи це обійти? З провайдера до якого зараз підкопчений пограти не можу, з vpn теж(
S
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Dante_Salyeri: 11.09.2024 22:29Зіткнувся з наступною важливою проблемою, а саме, хотів поганяти в батлу, а мене всюди кікають, бо використовую vpn! Та капець! Може є якісь шляхи це обійти? З провайдера до якого зараз підкопчений пограти не можу, з vpn теж(
Собственный VPN сервер на хостинге, как вам рекомендовали выше. Поскольку IPшники публичных VPNов давно засраны всякого рода читерами и мамкиными кулхацкерами.
Dante_Salyeri
Member
Аватара пользователя

Сообщение

S
Дякую за пораду. Я бачив ті поради в постах, але не розумію як це зробити(
S
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Dante_Salyeri: 12.09.2024 00:04 Дякую за пораду. Я бачив ті поради в постах, але не розумію як це зробити(
Идете на любой недорогой хостинг например Vultr или Digital Ocean арендуете там VPS в той стране где хотите что бы был IPшник. Смотрите на лимит по трафику, который входит в пакет ежемесячно хватит или нет. На этот VPS ставите например OpenVPN сервер и создаете пользователя. В интернете смотрите как это сделать самостоятельно либо нанимаете админа локально или удаленно. Дома на компе ставите OpenVPN клиент и коннектитесь к своему серверу. Когда клиент активен все будет идти через ваш сервер. Альтернативы OpenVPN выше вам писали.
0kie
Member

Сообщение

Dante_Salyeri: 10.09.2024 23:28у сервіса vpn був клієнт не тільки під віндовс але і під андроїд.
Читал меня по диагонали? Я ж говорил, что vpn unlimited работает под Виндой, Андроидом, на роутере можно указать параметры и на Айфонах есть клиент. 5 устройств на один аккаунт. В играх типа Батлы не кикает, задержки пинга минимальные. Есть в списке стран возможность использовать торрент. Регайся через Дию и пользуйся бесплатно до конца войны.
Ray2000gt
Advanced Member
Откуда: Киев

Сообщение

Якщо укр ІР не принципово, то можна скористатися БЕЗКОШТОВНИМ варіантом аренди VPS у Oracle Cloud Infrastructure. А на ній вже розгорнути свій VPN.
Я вже 4-й рік користуюсь, працює надійно. :up:
Раніше користувався для доступу до заблокованих сайтів. Зараз, коли в Європі, користуюсь для торрентів.
Швидкість не ріже, качає 100Мбіт без проблем. Наче є якесь обмеження по трафіку, але глянув стату, викачую десь по 100-200ГБ на міс, все ок.
Варіант зі своїм сервером вважаю кращим за публічні сервіси. В них дійсно з@ср@ні ІР, тому постійні первірки, там, де ніколи їх би не бачив.
P.S. Ще як варіант для укр ІР. Якщо є квартира/родичі на нашій території, то поставити роутер (наприклад Asus/Keenetic) налаштувати його в якості VPN-сервера (L2TP/Ipsec/Wireguard) і підключатися до нього за потреби. Теж робочий варіант.
Обидва варіанти не вимагають поглиблених знать.
sdbndfgn
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Ray2000gt
Advanced Member
Откуда: Киев

Сообщение


Судячи з назви - так.
Там можуть дві складності. 1. Зайти на інстанс по SSH (вхід тільки по ключу без паролю) і 2. Відкрити необхідний порт (трохи плутаний інтерфейс).
sdbndfgn
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Ray2000gt
дякую.
Ответить