Падіння фондових ринків призвело до обвалу криптовалют

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Avenger80
Я тобі по секрету скажу, що середня зарплата не співпадає з зарплатою більшості приблизно ніколи. Крива розподілу зарплат не така. І, як правило, чим багатше країна, тим більше не співпадає. Пам'ятай це коли дивишся середні зарплати по іншим країнам також.
AssayMAS
Member
Откуда: ][аркiв

Сообщение

Avenger80: 06.08.2024 10:5950 дол. - затычка в прямом смысле, 100-150 долларов - народная игровая карта (низкий бюджет), 200-300 долларов - средний бюджет. 350-500 долларов - уже топовые видеокарты.
раньше "блин" на заводе стоило сделать 2000$ - сча в зависимости от тех процесса 20 000+$, а хай енд тех процесс вне общей очереди так вааще под 100 000$. Точные цифры из какого-то исследования: 90nM реальных в 2004 стоил 2000$, а "3нМ" маркетинговые в 2022 стоил 20 000$.
И что важно в 2004 80% карт это отбраковка от старших чипов и в природе было 20% хай енд карт и 80% миддл и лоу из за "брака". А сейчас брака 5% то есть делают хай енд чип аля "RTX6090" и лишь 5% урезают до "RTX5070". И имеем что "дефицит" карт во всех нишах.
Вот в 2004 карты продавались просто в пакетике, а сча даже у gt710 gt730 gt1030 ... коробка большая и дорогая.
Earanak
Member
Аватара пользователя
Откуда: Украина

Сообщение

Никогда интересно не было какая там у нас средняя зарплата по стране. Какое мне до этого дело должно быть :dontknow:
Я то и свою зарплату не смогу прикинуть, это надо года за два брать и усреднять, слишком уж рандомная ))
Alligator
Member
Аватара пользователя
Откуда: Миколаїв

Сообщение

7mindfields: 06.08.2024 16:44
fantomrulezz: 06.08.2024 13:02 З середньої ЗП в 20 000 грн виходить
Далі можна не читати, максимально відірваний від реальності приклад
За підсумками першого кварталу цього року середня заробітна плата в Україні збільшилася на 22,5% до показника минулого року і становить 18 903 грн, інформує Держстат.

Відправлено через 58 секунд:
Scoffer: 06.08.2024 17:37 Avenger80
Я тобі по секрету скажу, що середня зарплата не співпадає з зарплатою більшості приблизно ніколи. Крива розподілу зарплат не така. І, як правило, чим багатше країна, тим більше не співпадає. Пам'ятай це коли дивишся середні зарплати по іншим країнам також.
Ну для більшості придумали медійну. :shuffle:
zmax
Member
Аватара пользователя
Откуда: Zp

Сообщение

fantomrulezz: 06.08.2024 16:57Українці можуть легально офіційно інвестувати через іноземних (наприклад Interactive Brokers) чи українських брокерів.
Так небуває. Нюанси та підводне каміння є завжди. З того, що я думаю,- покупка через брокера, це повна залежність від брокера. Тобто фактично, акції куплені брокерською конторою не твої, а належать брокерській конторі. Тому українські зразу відпадають. Так само і з інвестиціями, щось мені підказує, що продивившись пару відео на ютуб, навчитися правильно інвестувати пересічному нереально.
Scoffer: 06.08.2024 17:11Ти плутаєш середню зарплату з зарплатою не тільки лише кожного. Середня на те і середня шоб хтось отримував менше, хтось більше, а разом їли голубці
Злі язики кажуть , що середня з\п використовується як показник лише в особих странах. А в більш цивілізованих використовують медіанну. Щоб один Безос не врівноважив декілька сотен тисяч звичайних роботяг. Але тут є непрємний нюанс, якщо в нашій страні порахувати медіанну, виявиться що цифра значно не така красива, як 20+к грн. Я якость, цікавості заради зайшов на ворк.юа, подивитись середні з\п в своєму регіоні. Зарплат в 20к там не було, і в 15 не було, а ось до 10к було 9 з 10 об'яв. Було це вже давно, але середня з\п вже тоді була 16 чи 17 по регіону і під 20 в Києві.
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

zmax: 08.08.2024 11:53А в більш цивілізованих використовують медіанну.
Всюди в держ пишуть середню бо вона більше, а всім хочеться показатись крутіше. Я колись заради цікавості шукав медіану по штатам по сегментам ринку, те ще завдання, оф нічого і не знайшов, тільки сторонні оцінки.

А щодо нашої країни, то у нас оф середня сильно занижена відносно реальності через великий тіньовий ринок зарплат.
7mindfields
Member
Аватара пользователя

Сообщение

zmax: 08.08.2024 11:53 Але тут є непрємний нюанс, якщо в нашій страні порахувати медіанну, виявиться що цифра значно не така красива, як 20+к грн. Я якость, цікавості заради зайшов на ворк.юа, подивитись середні з\п в своєму регіоні. Зарплат в 20к там не було, і в 15 не було, а ось до 10к було 9 з 10 об'яв. Було це вже давно, але середня з\п вже тоді була 16 чи 17 по регіону і під 20 в Києві.
Ти це тому фантазеру з «інвестиційними портфелями» розкажи, який робить розрахунки в вакуумі, у нього не існує з/п менше 20к :lol:
fantomrulezz
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дніпро

Сообщение

zmax: 08.08.2024 11:53Так небуває. Нюанси та підводне каміння є завжди. З того, що я думаю,- покупка через брокера, це повна залежність від брокера. Тобто фактично, акції куплені брокерською конторою не твої, а належать брокерській конторі. Тому українські зразу відпадають. Так само і з інвестиціями, щось мені підказує, що продивившись пару відео на ютуб, навчитися правильно інвестувати пересічному нереально.
Відповів вже детально в іншій темі.
Українські брокери - так, це ризик.
Interactive Brokers - ні, це надзвичайно безпечна установа.
Неможливо швидко навчитись трейдингу. Тому і не треба торгувати.
Я за пасивне індексне інвестування.
Підібрати пару ETF широкого ринку, які слідують індексам (наприклад SP500) - це не важко і не довго.
Після визначення очікуваної структури портфелю подальше інвестування це банальна рутинна операція, як за комуналку заплатити.

Отправлено спустя 7 минут 53 секунды:
7mindfields: 08.08.2024 12:11не існує з/п менше 20к
Казковий персонаж :facepalm:
Изображение
Ну в принципі якщо для тебе немає різниці між моїм твердженням про "середня офіційна ЗП в Україні 20к по даним держ.стату" і "не існує з/п менше 20к", то все з тобою ясно.
Поняття "мінімальне" і "середнє значення" вивчають в 5 класі середньої школи.
Якщо ти не зміг закінчити навіть 5 класів середньої школи, то зрозуміло, чому не можеш навчитись хоч якось заробляти.
Це ж навіть в макдональдс не візьмуть, там треба вміти здачу рахувати.
Ну що ж, двірники суспільству також потрібні.
Будеш по вечорах інвестувати в фанфирик на трьох :lol:
7mindfields
Member
Аватара пользователя

Сообщение

fantomrulezz: 08.08.2024 13:17
7mindfields: 08.08.2024 12:11не існує з/п менше 20к
Казковий персонаж :facepalm:
Изображение
Ну в принципі якщо для тебе немає різниці між моїм твердженням про "середня офіційна ЗП в Україні 20к по даним держ.стату" і "не існує з/п менше 20к", то все з тобою ясно.
Поняття "мінімальне" і "середнє значення" вивчають в 5 класі середньої школи.
Якщо ти не зміг закінчити навіть 5 класів середньої школи, то зрозуміло, чому не можеш навчитись хоч якось заробляти.
Це ж навіть в макдональдс не візьмуть, там треба вміти здачу рахувати.
Ну що ж, двірники суспільству також потрібні.
Будеш по вечорах інвестувати в фанфирик на трьох :lol:
знову забув прийняти пігулки від прогресуючої деменції? Твій пук про портфелі нічого не вартий, бо розрахунки ти робиш на основі середнього значення з/п, яке не є відображенням реальної картини (наприклад реальні з/п на виробництві), інвестуй замість портфелів у критичне мислення, бо так і залишишся клоуном зі своїми портфельними тейками
fantomrulezz
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дніпро

Сообщение

7mindfields
Хотів би побажати тобі закінчити все-таки школу, вивчити хоча б ази аріфметики, може тоді вакансії з середнього квартиля нормального розподілу по ЗП стали б тобі трошки ближче.
Але ж ти обереш замість цього навернути бояри і ругати буржуїв, Шаріков
Ответить