Выбор смартфона / коммуникатора

Смартфоны, планшеты, другие мобильные устройства и телекоммуникации
Ответить
Автор
Сообщение
JKrl
Member

Сообщение

Якщо трошки росширити прайс, Samsung s21 fe на олх за 10500 та меньше буває.
sselesnes
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

S21 заміна дісплея AMOLED 8000-10000 грн
M33 заміна дісплея IPS 1500-2000 грн
:gigi:
YumaX
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вараш

Сообщение

kolesnukm: 11.06.2024 11:05все залежить від ціни, якщо взяти його на ebay чи amazon із доставкою за 800
Питання було про якісну qi не за всі гроші світу, mi stand чудовий, перевірений варіант, головне потужніший і дешевший за обраний піксель, якщо ставити на ніч, то поф, але якщо в час грає роль то mi, однозначно.
JKrl
Member

Сообщение

YumaX: 12.06.2024 17:01
kolesnukm: 11.06.2024 11:05все залежить від ціни, якщо взяти його на ebay чи amazon із доставкою за 800
Питання було про якісну qi не за всі гроші світу, mi stand чудовий, перевірений варіант, головне потужніший і дешевший за обраний піксель, якщо ставити на ніч, то поф, але якщо в час грає роль то mi, однозначно.
в мене спеціфіка задачи - докстанція на роботі, бо мені треба часто відходити по справам від компа, а тикати кабелем таке собі.

алсо, щось сортував фотки і наткнувся на один і той же київській краєвід зі сяомі і пікселя.
сяомі
спойлер
Изображение
піксель
спойлер
Изображение
kolesnukm
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

YumaX: 12.06.2024 17:01
kolesnukm: 11.06.2024 11:05все залежить від ціни, якщо взяти його на ebay чи amazon із доставкою за 800
Питання було про якісну qi не за всі гроші світу, mi stand чудовий, перевірений варіант, головне потужніший і дешевший за обраний піксель, якщо ставити на ніч, то поф, але якщо в час грає роль то mi, однозначно.
Так піксель теж не поганий і перевірений варіант, якщо не вмре))), в мене із жодним із пікселів не було з ним проблем. Ну і мі стенд не дуже і дешевий виходить якщо докупити нормальний блок зарядки, він прикольний якщо телефон підтримує дійсну швидку нормальну зарядку а якщо роль грає час то простіше вже і кабелем )
7mindfields
Member
Аватара пользователя

Сообщение

JKrl: 12.06.2024 16:11 Якщо трошки росширити прайс, Samsung s21 fe на олх за 10500 та меньше буває.
Тільки ips
DimaNeroda: 12.06.2024 15:47
7mindfields: 12.06.2024 12:35 Не хоче айфон, тому що «це не андроїд», незважаючи на базовий юзкейс по типу месенджери, перегляд ютубу, декілька слабких ігор
З таким юзкейсом Galaxy M33 5G ще подивіться. Усі параметри підходять, які ви на попередній сторінці зазначили.
Ексіноси одразу ні :D
akr
Member

Сообщение

Купив після 6-го пікселя Poco x6 pro
Не гріїться, зв'язок ловить, богато потужності, швидка зарядка, ldac, тонкі рамки, чехол, блок, плівка - купуєш і не болить голова, все в комлекті
Але немає беспровода і тактильно програє пікселю
На піксель, через зв'язок, більше не повернусь
sonhador93
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Добрый день. Посоветуйте какой б/у телефон взять на замену oneplus 5t? Интересует камера. Iphone 13 за 15000 грн можно купить или смотреть на 12? Есть ли отличия в камере? Или присмотреться к китаю?
sselesnes
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

akr proximity / датчик наближення віртуальний - як відчуття?
JKrl
Member

Сообщение

sonhador93: 14.06.2024 09:28 Добрый день. Посоветуйте какой б/у телефон взять на замену oneplus 5t? Интересует камера. Iphone 13 за 15000 грн можно купить или смотреть на 12? Есть ли отличия в камере? Или присмотреться к китаю?
у айфонов нормальная камера, по современным меркам, с 15 начинается. разницы между 12 и 14 никакой.
S22+ за 15-16к с олх фоткает заметно лучше (если нет специальных требований, например снимать детей в темноте).
пиксель 7 про фоткает отлично, есть 5х, но как телефон такое себе. тоже можно найти за 15 и меньше.
akr
Member

Сообщение

sselesnes
Поганенько
Часто працює як треба, іноді взагалі не відпрацьовує
sselesnes
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

akr знайомий мучиться з якимось Xiaomi. Ось перепитав - може вони вже покращили алгоритми.
JKrl
Member

Сообщение

sselesnes: 14.06.2024 20:09 akr знайомий мучиться з якимось Xiaomi. Ось перепитав - може вони вже покращили алгоритми.
це біда з усіма сяомі після 2021 року. навіть с ультрами.
Filabatya
Member
Аватара пользователя
Откуда: Івано-Франківськ

Сообщение

JKrl
в прошкав вона раніше починається :gigi:
Deadpool
Member
Аватара пользователя

Сообщение

sselesnes: 14.06.2024 11:04датчик наближення віртуальний - як відчуття?
воно майже в кожній моделі має косяки з датчиком.

----
до слова про датчик отой гадоссний.
на днях розібрав мі11_лайт _5г, зняв дисплейний модуль і заглянув за нього, шкода я фотки не зробив, моє упущення.
короче я поняв якого біса в випадку 11лайт датчик починає глючити.

там же за дисплеєм іде отой датчик, в модулі навіть спец виріз, так ось через щілину динаміка, виявилось, просто дофігаща пилюки набивається з часом, і вона, незважаючи на невеликий бортик, потрапляє на сенсор і відкриту частину дисплея, всіляко налипаючи. відповідно роблю припущення, що звідти і ще додатково ноги теж ростуть, чого воно починає глюкавить, бо просто забруднюється, а щоби почистити це треба розбирати пів смартфона, і відклеювати від рамки модуль дисплея.

П.С. розбирав по причині що присів під стола, поліз пк ковиряти, коли виліз дістав телефона а на дисплеї полоси вертикальні, гаплик короче, розбирав дивитись шо там і як, наразі замовив дисплей і акум, заодно заміню. бо акум тримає менше за древнього 6s+
DuckRider
Member
Аватара пользователя

Сообщение

JKrl: 12.06.2024 21:00
YumaX: 12.06.2024 17:01
Питання було про якісну qi не за всі гроші світу, mi stand чудовий, перевірений варіант, головне потужніший і дешевший за обраний піксель, якщо ставити на ніч, то поф, але якщо в час грає роль то mi, однозначно.
в мене спеціфіка задачи - докстанція на роботі, бо мені треба часто відходити по справам від компа, а тикати кабелем таке собі.

алсо, щось сортував фотки і наткнувся на один і той же київській краєвід зі сяомі і пікселя.
сяомі
спойлер
Изображение
піксель
спойлер
Изображение
Стандартий пікселівський фільтр. Наляпати дурнуватих темних плям тем де їх нема.
sselesnes
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

Попередньо Xiaomi список з фізичними датчиками наближення proximity (вибірково перевірив з 4pda відгуки)
AlteaXL
Member
Аватара пользователя
Откуда: Cherkassy region

Сообщение

sselesnes: 15.06.2024 08:52 Попередньо Xiaomi список з фізичними датчиками наближення proximity (вибірково перевірив з 4pda відгуки)
маю Poco x6 (який є в списку), датчик віртуальний (один раз коли говорив лежачи не спрацював, більше нарікань не маю)
stereo
Junior
Откуда: Днепр

Сообщение

У кого какая статистика по просадке акума в айфонах? Я смотрю за пол года теряет 4-5% или это нормально считается что через 2 года уже надо менять ее?)
7mindfields
Member
Аватара пользователя

Сообщение

stereo: 15.06.2024 11:47 У кого какая статистика по просадке акума в айфонах? Я смотрю за пол года теряет 4-5% или это нормально считается что через 2 года уже надо менять ее?)
iPhone 11 - з 94% до 82% за два з половиною роки, але я заряджаю тільки комплектними 1А блочком і кабелем від iPhone se2016
Ответить