Выбор смартфона / коммуникатора

Смартфоны, планшеты, другие мобильные устройства и телекоммуникации
Ответить
Автор
Сообщение
unlnu
Member
Аватара пользователя

Сообщение

7mindfields: 13.05.2024 00:21Все вже давно розписано, за ці гроші купа пікселів/колишніх флагманів від самсунга, але всеодно тягне купити поко/мото за 14-16к, головне з гарантією
Чому ж тоді пошук на хотлайні відсіяв пікселі/колишні флагмани від самсунга при виборі п'яти параметрів - 8/256, nfc, esim, бездротової і швидкої зарядки, що для мене було в пріоритеті?!

Не полінився, щодно глянув ще раз і окрім китайських ноунеймів на кшталт DOOGEE, Ulefone, Infinix, Blackview, таки знайшовся Samsung, правда, Galaxy Note 10 SM-N970U1 8/256GB Black, модель 2019 року! Чи був він флагманом мені не цікаво то з'ясовувати - я не прихильник старих моделей, я обираю сучасні!
Хоча спочатку, правда кажучи, була думка вибрати якийсь старий айфон чи самсунг...

Подивився, а що ж в ньому такого феноменального - може процесор Snapdragon 855, акумулятор 3500 і дисплей 6,3(це мабуть ваш улюблений розмір) чи стилус, який йде в комплекті?
Так, він дійсно може 4к@60, але ж камери не 50, а 16 (f / 2.2, ультраширококутний) + 12 (f / 1.5-f / 2.4, ширококутний) + 12 (f / 2.1, телеоб'єктив)

Йдемо далі по списку пропозицій - після moto edge 40 далі вже пропонуються Nothing Phone (1) 8/256GB, Xiaomi 11 і 12 8/256GB, але всі вони знов ж таки мають старі процесори Snapdragon. Ще трохи далі йдуть OPPO Find X5 і Google Pixel 6 і 7 8/256GB, але вже поза рамками мого бюджету.

Так що роблю висновок, що ви граєте роль ще одного псевдоексперта і нагадуєте мені такого ж з розділу вибору блоків живлення, що все гівно, лише чіфтек сила!
Не сприймайте це як особисту образу, але кожен з нас має право на свою думку! І коли троє незнайомих людей пишуть що moto edge 40 дійсно крута модель на свої гроші, а один розказує, що це гівно, то кожен зробить свій висновок - на тому і розійдемось!

Як зберетесь оновити смартфон, то не полініться про це написати тут, щоб ми дізнавшись, пускали слину і пораділи за вас!

П.С. Прошу вибачення за "многа букв", прийшло натхнення.
7mindfields
Member
Аватара пользователя

Сообщение

unlnu: 13.05.2024 02:30
7mindfields: 13.05.2024 00:21Все вже давно розписано, за ці гроші купа пікселів/колишніх флагманів від самсунга, але всеодно тягне купити поко/мото за 14-16к, головне з гарантією
Чому ж тоді пошук на хотлайні відсіяв пікселі/колишні флагмани від самсунга при виборі п'яти параметрів - 8/256, nfc, esim, бездротової і швидкої зарядки, що для мене було в пріоритеті?!

Не полінився, щодно глянув ще раз і окрім китайських ноунеймів на кшталт DOOGEE, Ulefone, Infinix, Blackview, таки знайшовся Samsung, правда, Galaxy Note 10 SM-N970U1 8/256GB Black, модель 2019 року! Чи був він флагманом мені не цікаво то з'ясовувати - я не прихильник старих моделей, я обираю сучасні!
Хоча спочатку, правда кажучи, була думка вибрати якийсь старий айфон чи самсунг...

Подивився, а що ж в ньому такого феноменального - може процесор Snapdragon 855, акумулятор 3500 і дисплей 6,3(це мабуть ваш улюблений розмір) чи стилус, який йде в комплекті?
Так, він дійсно може 4к@60, але ж камери не 50, а 16 (f / 2.2, ультраширококутний) + 12 (f / 1.5-f / 2.4, ширококутний) + 12 (f / 2.1, телеоб'єктив)

Йдемо далі по списку пропозицій - після moto edge 40 далі вже пропонуються Nothing Phone (1) 8/256GB, Xiaomi 11 і 12 8/256GB, але всі вони знов ж таки мають старі процесори Snapdragon. Ще трохи далі йдуть OPPO Find X5 і Google Pixel 6 і 7 8/256GB, але вже поза рамками мого бюджету.

Так що роблю висновок, що ви граєте роль ще одного псевдоексперта і нагадуєте мені такого ж з розділу вибору блоків живлення, що все гівно, лише чіфтек сила!
Не сприймайте це як особисту образу, але кожен з нас має право на свою думку! І коли троє незнайомих людей пишуть що moto edge 40 дійсно крута модель на свої гроші, а один розказує, що це гівно, то кожен зробить свій висновок - на тому і розійдемось!

Як зберетесь оновити смартфон, то не полініться про це написати тут, щоб ми дізнавшись, пускали слину і пораділи за вас!

П.С. Прошу вибачення за "многа букв", прийшло натхнення.
Ще один поціновувач гарантії від комфі і топчику, у якого єсім не працює після оновлення андроїда (а знаючи як леново фіксить проблеми десь на рівні салямі, то сидіти тобі на 13 андроїді все життя), ідеальний клієнт для будь-якої мережі електроніки, головне що не чіфтек піксель :lol:
Donate: 12.05.2024 17:32 Взагалі в мене таке враження що тут у людей логіка йде по типу чим більше всратий смартфон тим більше його купити хочется.
Так і є, тільки тепер мем - це купити поко мото едж 40 і розповідати що то топ за свої гроші і гейм ченжер на мобільному ринку :laugh:
odessitmws
Member
Аватара пользователя
Откуда: Воля або смерть🇺🇦

Сообщение

Del
The_Rusik
Member
Откуда: UA

Сообщение

7mindfields
Повторяю третий раз. Покажи вариант лучше за эти деньги или будешь официально тут балаболом если не дашь ссылки на варианты которые лучше. А то вижу вы любитель гомна и палок. Купить где-то на ебей какой-то реф собраный из мусора и наслаждаться или б/у хлам.
1. Новый
2. Не реф
3. Не подвал
4. У нас по месту, пришел купил
5. Оплата картой (не перевод)
6. Гарантия

Пиксель это как тесла, типа всем нравится, но хромое, кривое, куча багов, что нужно сидеть разбираться.
А 99% процентам пользователей нужно чтобы из коробки все работало.
У пиклеся подмочена репутация и он отношения к надежным смартам отношения не имеет.
JKrl
Member

Сообщение

Ох уж ця надійна репутація леново. Мабуть у вас ще й ноут від МСІ?
Deadpool
Member
Аватара пользователя

Сообщение

The_Rusik: 12.05.2024 11:06 и корпус ужасный квадратный,
попрошу, є практика показала що більшості таки подобається такий квадратіш. часів 5s. і вік прекрасний, чітко в ручі сидить, а обмилки аля 6-11 навпаки скользять і не подобаються отими вигнутими фіговинами.
:dontknow:

Відправлено через 4 хвилини 3 секунди:
Artem_K: 12.05.2024 14:01Підтримка 7 років - навіщо
робочі моменти багато де є. ну і не знаю як в ваших краях, а наслідування телефонів родичам/дітям у нас прям практикується в повній мірі, їх ніхто не викидає, шось жирне ще може продають якщо прям дуже захочеться змінити і він щось коштує ще. Але зачасту йде далі доношуватись по списку)

Відправлено через 2 хвилини 6 секунд:
Donate: 12.05.2024 14:30Ось на пікселі навідь прокидання телефону при взяття в руку завжди працює бездоганно, що не скажеш про телефони які були до цього...
Ви майже продали мені пікселя щойно. :gigi: :gigi: :gigi:
Artem_K
Member
Аватара пользователя
Откуда: Все складно

Сообщение

leif: 12.05.2024 23:48а 8ку пробував?
Ні, на вітринах не зустрічалися. Там й 7-ки важко зустріти, але знайшов.
Deadpool
Member
Аватара пользователя

Сообщение

JKrl: 13.05.2024 00:28 хуавей п20\п30 про, я бі навіть не думав. Той єдиний раз коли у китайців вийшло перемогти усіх.
інколи є думки пошукати гарний екземпляр і пощупати. камера там бомбезна була. :super:
7mindfields
Member
Аватара пользователя

Сообщение

The_Rusik: 13.05.2024 08:28 Пиксель это как тесла, типа всем нравится, но хромое, кривое, куча багов, что нужно сидеть разбираться.
А 99% процентам пользователей нужно чтобы из коробки все работало.
У пиклеся подмочена репутация и он отношения к надежным смартам отношения не имеет.
Це тобі сьогодні наснилося? :laugh:
Последний раз редактировалось 7mindfields 13.05.2024 10:19, всего редактировалось 1 раз.
JKrl
Member

Сообщение

Deadpool: 13.05.2024 10:09
JKrl: 13.05.2024 00:28 хуавей п20\п30 про, я бі навіть не думав. Той єдиний раз коли у китайців вийшло перемогти усіх.
інколи є думки пошукати гарний екземпляр і пощупати. камера там бомбезна була. :super:
Батько досі юзає, як купив в 20му, так зеркалку поклав у шкаф і не доставал.
kolesnukm
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

самий кращий смартфон той який подобається і на який є кошти, а все інше то таке)
JKrl
Member

Сообщение

unlnu: 13.05.2024 02:30 Не полінився, щодно глянув ще раз і окрім китайських ноунеймів на кшталт DOOGEE, Ulefone, Infinix, Blackview, таки знайшовся Samsung, правда, Galaxy Note 10 SM-N970U1 8/256GB Black, модель 2019 року! Чи був він флагманом мені не цікаво то з'ясовувати - я не прихильник старих моделей, я обираю сучасні!
Хоча спочатку, правда кажучи, була думка вибрати якийсь старий айфон чи самсунг...
доречі, ноут 20 ультра на ібеї останнім часом подорожчав до 400+, тому що це єдиний притомний телефон з картою пам'яті.
Artem_K
Member
Аватара пользователя
Откуда: Все складно

Сообщение

JKrl: 13.05.2024 00:28Той єдиний раз коли у китайців вийшло перемогти усіх.
Не єдиний, зараз в них вийшло з Vivo X100Pro.
JKrl
Member

Сообщение

Artem_K: 13.05.2024 11:40
JKrl: 13.05.2024 00:28Той єдиний раз коли у китайців вийшло перемогти усіх.
Не єдиний, зараз в них вийшло з Vivo X100Pro.
то, що ви змогли примирити його с вотсапом і телеграмом?
чи таймлайн починили?
funtouch половина функцій просто сіра, бо мабуть забули сховати те що не змогли полагодити.
камера гарна, але по факту те само що і самсунг - в ручном режимі залізо можна розкрити, на автоматі як пощастить з кольорами. До детализації та спроможності вночі питань не має, там кращі.
так-то і хуавеі гарно знімають досі, але телефон всеж таки повинен ще функції телефона виконувати.
Последний раз редактировалось JKrl 13.05.2024 12:18, всего редактировалось 1 раз.
akr
Member

Сообщение

В мене два піксель-гаджети вже рік: 6тий та навушники buds-а
Обидва класні.
Але на обох є мінуси: телефон - це зв'язок, в 3g голосові не працюють, якщо трохи в область виїхати. Навушники - неможливість слухати їх в тихому місці, наприклад вночі. Бо постійно є якийсь шум.
Тож пікселі круті, але точно не ідеал
Доречі, може знаєте,чи краще з зв'язком на сьомому?
JKrl
Member

Сообщение

З навушниками проблем нема (бюджетні спортивні)
Зв'язок за городом не найкращий, скажемо так. стало набагато краще ніж було, але це відносно. Мікрофон (або алгоритм) рубить частоти дуже радікально, шумодав агресивний (в метро наприклад).
Якщо б для мене таке було критично, я б мабуть самсунг брав би.
akr
Member

Сообщение

JKrl
Я теж дививсь на с23, але там же той самий проц, нє? Самсунговський
Ну й він на 15е дорожче. В бюжетках немає есім та бездротової зарядки
Donate
Member
Аватара пользователя

Сообщение

unlnu: 13.05.2024 02:30 Так, він дійсно може 4к@60, але ж камери не 50, а 16 (f / 2.2, ультраширококутний) + 12 (f / 1.5-f / 2.4, ширококутний) + 12 (f / 2.1, телеоб'єктив)
Окей в мене таке питання якщо мегапікселі камери такі важливі... Чому при доступності 200 мегапіксельних модулів в топові смарти ставлять 50? :laugh:

Added in 2 minutes 27 seconds:
The_Rusik: 13.05.2024 08:28
Пиксель это как тесла, типа всем нравится, но хромое, кривое, куча багов, что нужно сидеть разбираться.
А 99% процентам пользователей нужно чтобы из коробки все работало.
У пиклеся подмочена репутация и он отношения к надежным смартам отношения не имеет.
Оце ти касмонавт... Пікселі себе позіціонують як айфони, а не як сяомі :laugh:
Ще би сидіти там в чомусь розбиратись так як налаштувань там мінімум :rotate:
Я оце представляю що би було якщо гугл робив би свою операційну систему по якості як це роблять китайці :lol: А то був би номер так як до важкого багованого коду ще був би такий же код від китайців. І там напевно використовувати ОС можливо було дійсно лише на флагманському залізі...
Але ні кастоми з чистим андроідом дають нове життя частині китайських аппаратів :rolleyes:
JKrl
Member

Сообщение

Donate: 13.05.2024 14:19
Ще би сидіти там в чомусь розбиратись так як налаштувань там мінімум :rotate:
прийшлося включити грід на камері та четверту кнопку по тапу ззаду.
але це все, всі інші налаштування - на смак, і телефон їх всі тобі показує при сетапі по черзі.
The_Rusik
Member
Откуда: UA

Сообщение

Donate
Пиксель как айфон :lol:
Хотели сказать как мейзу… те тоже на медиатеке теряли связь м в целом работали через одно место.

1 секунда поиска, там список огромный, все не буду скидывать
спойлер
61B25305-CEFA-4A44-BE55-C5F2FC5F1022.png
Ответить