Від відеокарт до штучного інтелекту: історія компанії NVIDIA

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Пропоную обговорити Від відеокарт до штучного інтелекту: історія компанії NVIDIA

Перша відяха прогоріла оскільки була несумісна приблизно ні з чим, друга ні риба ні м'ясо, і лише третя куди не йшло, але на рекламу її через 5 років після започаткування стартапу бабло ще було, не кажучи про виготовлення.
Як казав Коломойський, "я можу розказати звідки я взяв кожен свій мільйон окрім першого" :D
KimRomik
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Переглянувши латинські слова із цим сполученням літер, засновники обрали invidia («заздрість»)
ну це пояснює всю історію одним словом :laugh:
Extra
Member

Сообщение

Scoffer: 12.04.2024 15:53 друга ні риба ні м'ясо
Як раз друга (Riva 128) вже була дуже навіть нічого. Та і в статті кажуть про те саме:
Але цей пристрій виявився досить успішним, за чотири місяці було продано близько мільйона відеокарт, що врятувало Nvidia та забезпечило фінансами для подальших розробок.
Саме вона нанесла потужний удар по Вудє. І коштувала, якщо не помиляюсь, менше 60 баксів (тоді як Вуда коштувала 2-3 сотні).
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Extra
A Riva 128 і є третьою, а не другою. Перед нею були NV1 i NV2. Так, NV2 не пішла в серію, але ж час і ресурси стартапа зайняла. Riva 128 це аж 97 рік, через чотири роки після створення компанії.
Геральт
Member
Аватара пользователя
Откуда: з Рівії

Сообщение

О так, історія компанії дуже давня і цікава
NVIDIA Drivers Sacrificing Crysis Quality for Performance
Хочеш мати кращу якість? Перейменуй exe-ник гри.
А зараз ще й мило подають як перевагу :D
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Геральт
Інтел з амд точно так само роблять. А як по-твоєму має проводитись так звана "оптимізація драйвера під гру"? Ще й в день релізу, максимум через пару. Це тупо набір налаштувань, котрі переписують внутрішньоігрові шоб піпл міг все вправо крутнути.

Відправлено через 3 хвилини 20 секунд:
А з часом набір пресетів для старих ігр і відях випилюється щоб вивільнити місце для нових, і людь сприймає це як: "рятуйте, іроди відеокарту душать !!!!1" :D
Геральт
Member
Аватара пользователя
Откуда: з Рівії

Сообщение

Scoffer
Свята АМД таким не займається ;)
Бо ж всім відомо, що АМД з кожним роком стає все краще, в тому числі і в старих забавках. Як вино. ©
zaqik
Member
Аватара пользователя
Откуда: Душниличі

Сообщение

То чувство, когда у Riva TNT2 и RTX4060 одинаковая шина (не, не так: ши-ы-ы-ы-ы-ына) :gigi:

TITAN V, але вона вийшла обмеженим тиражем і мала неймовірний цінник у 3000 доларів.

Скоро столько будет стоить RTX9060, а единственный TITAN, который ты сможешь себе позволить - поллитровый, от Черниговской пивоварни :laugh:
Последний раз редактировалось zaqik 13.04.2024 12:30, всего редактировалось 1 раз.
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Геральт
АМД слоупок, і робить те ж саме, але з затримкою :lol:
n+gibat[]r
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Хорошая статья, понравилась! Из минусов у NVIDIA только отсутствие конкуренции, тогда мы бы имели конкурентные цены на них, а не "жри что дают по цене которую мы установим".
Все ещё надеюсь что AMD повторит тот же рывок, как и с процессорами, когда процессоры Ryzen покончили с десятилетней гегемонией Intel когда Intel кормили весь потребительский сегмент 2-4 ядерными процессорами с +5% увеличения производительности в каждом новом поколении.
_VM_
Member
Аватара пользователя
Откуда: Kiev

Сообщение

Дякую за круту статтю!

Треба було ще в часи 7600GT переходити на зелену сторону, а не морочити голову з купівлею ATI HIS 1800GTO, перепрошивкою її в 1800XL - а на виході все рівно мати нижчу продуктивність, ніж 7600GT ))
voldemarcik
Member
Аватара пользователя
Откуда: БандерШтат

Сообщение

Дякую за чудовий огляд :up:
Melki
Member
Откуда: Мелитополь (Украина)

Сообщение

Riva TNT2 от AOpen у меня была, даже разгонял её, потом поменял её на GeForce 2 MX 400 кажется, чтобы в NFS Underground гонять...
эх времена были, радовались, графика была которой раньше никогда не видел...
moto
Member
Откуда: Харьков-Борисполь

Сообщение

Melki: 20.04.2024 18:57 эх времена были, радовались, графика была которой раньше никогда не видел...
Поддерживаю на счет графики, к примеру первый Crysis начинал проходить на NV7300GS, заканчивал на NV8600GT, так графика там и по сей день выглядит лучше многих сегодняшних ААА проектов, и железо соответствовало той графике +/-, а сейчас одно мыло... , но только требования к железу такие что раньше с такой вычислительной мощностью можно было обсчитывать симуляцию полета спутников по орбите!
VovaII
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Де тут лайки ставить?? Третє десятиліття двадцятьпершого сторіччя йде.
avuremybe
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Scoffer: 12.04.2024 15:53Як казав Коломойський, "я можу розказати звідки я взяв кожен свій мільйон окрім першого"

Це Джон Рокфеллер казав
nochnik89
Member
Аватара пользователя
Откуда: Планета Земля

Сообщение

Melki
это потому что Вы были молодым. Я тоже вспоминаю радость от покупки 8600гт на замену радеона 9600 :rotate:
вот там реально революция была
Ответить