Огляд мікрофона HATOR Dreamcast RGB

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
Bukakanga
Member

Сообщение

Пропоную обговорити Огляд мікрофона HATOR Dreamcast RGB
график АЧХ микрофона можно где-то посмотреть? Кину камень - при обзоре даже не попробовали хоть что-то записать в разных режимах для оценки качества звука.
Dr_Earnhardt
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Наче більш менш все непогано.
"Під решіткою ховається вбудований поролоновий вітрозахист" яб це до плюсів не відносив. При постійному використанні його рано чи пізно треба чистить, а як?
KimRomik
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Dr_Earnhardt: 12.02.2024 17:40 "Під решіткою ховається вбудований поролоновий вітрозахист" яб це до плюсів не відносив. При постійному використанні його рано чи пізно треба чистить, а як?
пилесосом
Kashtan
Member
Аватара пользователя
Откуда: Яготин

Сообщение

Єдине для чого мікрофон - це якісно писати звук. Все решта - дурня. А яким чином "мікрофон для ПК ідейно споріднений із «дзеркальними» фотоапаратами"? Це абсолютно різні пристрої. Яким чином ви їх споріднили?
phobosse
Member
Аватара пользователя
Откуда: Kyiv

Сообщение

вітрозахист від usb-вентилятора, що стирчить у ноуті чи що ? )
Ortyomko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дніпро

Сообщение

Kashtan: 12.02.2024 20:35 Єдине для чого мікрофон - це якісно писати звук. Все решта - дурня. А яким чином "мікрофон для ПК ідейно споріднений із «дзеркальними» фотоапаратами"? Це абсолютно різні пристрої. Яким чином ви їх споріднили?
ідейно. тобто у сьогоденні можна обійтись без них, їм є заміни у вбудованих рішеннях, але якщо хочеться якості, то треба купувати проф.обладнання
Devijack
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запорожье

Сообщение

а нашо там тайпсі та взагалі від'ємний дріт, це так необхідно? Як і ргб. Покищо Fifine з аліекспрес виглядають привабливіше
Afit
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запорожье

Сообщение

phobosse: 12.02.2024 20:37 вітрозахист від usb-вентилятора, що стирчить у ноуті чи що ? )
Від потоку з рота :facepalm:
Donate
Member
Аватара пользователя

Сообщение

А де звук?
Пропоную робити такiж огляди iнших речей робити. Тих же вiдеокарт...
Якісне звучання.
Стосовно чого?

Той же Blue Yeti або Rode NT USB звучать гiрше чим вiн чи краще? :insane:
Devijack: 12.02.2024 22:56 а нашо там тайпсі та взагалі від'ємний дріт, це так необхідно? Як і ргб. Покищо Fifine з аліекспрес виглядають привабливіше
Щоб до телефону конектити... При запису вiдео якщо телефон ОК можна по USB законектити мiкрофон і писати з нього
Последний раз редактировалось Donate 13.02.2024 02:53, всего редактировалось 1 раз.
edd
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Співвідношення сигнал/шум: ≥64.25 дБ
шось не дуже
avuremybe
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Хто з присутніх шарить у мікрофонах?
Мені треба якийсь середнячок для стрімів.
Послухати наживо можливості немає, обираю відштовхуючись від оглядів в інтернетах.

Поки спинив свій погляд на AudioTechnica AT2040.
Шумоізоляції в квартирі немає, меблів мало, ламінат. Поточний мікрофон ловить суттєве відлуння.
Тому розглядаю активні.

Хто може що порадити?
ЛГБТ-мигалки у формі мікрофона взагалі не розглядаю.
Shpoker
Member
Откуда: Киев

Сообщение

avuremybe: 13.02.2024 08:57Шумоізоляції в квартирі немає, меблів мало, ламінат.
Брось волохатый ковер, это будет ультимативно лучше любого микрофона в борьбе с эхо, да и явно дешевле
Ortyomko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дніпро

Сообщение

avuremybe: 13.02.2024 08:57 Хто з присутніх шарить у мікрофонах?
Мені треба якийсь середнячок для стрімів.
Послухати наживо можливості немає, обираю відштовхуючись від оглядів в інтернетах.

Поки спинив свій погляд на AudioTechnica AT2040.
Шумоізоляції в квартирі немає, меблів мало, ламінат. Поточний мікрофон ловить суттєве відлуння.
Тому розглядаю активні.

Хто може що порадити?
ЛГБТ-мигалки у формі мікрофона взагалі не розглядаю.
маю АТ2020, мої глядачі дуже хвалили коли стримив. 2040 буцімто ще краща має бути, але ж під нього треба звуковуху що XLR підтримує
avuremybe
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Shpoker: 13.02.2024 09:33
avuremybe: 13.02.2024 08:57Шумоізоляції в квартирі немає, меблів мало, ламінат.

Брось волохатый ковер, это будет ультимативно лучше любого микрофона в борьбе с эхо, да и явно дешевле
Я краще за обвіс до мікрофона заплачу.
Ти не уявляєш, скільки років я воював за ліквідацію коврів))


Ortyomko: 13.02.2024 09:34маю АТ2020, мої глядачі дуже хвалили коли стримив. 2040 буцімто ще краща має бути, але ж під нього треба звуковуху що XLR підтримує
Є кабелі XLR-USB та XLR-3.5jack
Хіба цього не достатньо?
Classique
Member

Сообщение

Пантографу в наявності не було, але різьба 5/8 дюйми нагадала щось знайоме. Перевірка показала, що все саме так: велике кріплення пантографа таке ж саме, як найпопулярніша різьба дульного пристрою для західної зброї калібрів «близько 7,62 мм».
Уті-путі мамкін диванний спецназівець :lol: :lol: :lol:
Ortyomko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дніпро

Сообщение

avuremybe: 13.02.2024 09:45 Є кабелі XLR-USB та XLR-3.5jack
Хіба цього не достатньо?
XLR-USB це по суті зовнішня аудіокарта. Додаткові кошти, при незрозумілій якості. XLR-3.5 тут потрібна хороша аудіокарта, яка буде витягувати ті 600 Ом супротиву.
АТ2040+кабель XLR-USB це по суті і є АТ2020, т.я. там він вбудований. Ці виходи використовуються у професійних системах. А так, я не бачу багато сенсу, якщо чесно.
ALT-F13
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київщина

Сообщение

Classique: 13.02.2024 09:54
Пантографу в наявності не було, але різьба 5/8 дюйми нагадала щось знайоме. Перевірка показала, що все саме так: велике кріплення пантографа таке ж саме, як найпопулярніша різьба дульного пристрою для західної зброї калібрів «близько 7,62 мм».
Уті-путі мамкін диванний спецназівець :lol: :lol: :lol:
Профдеформація, коли багато хобі є. Тож коли роками бачиш навколо пристрої під 5/8, а потім попадає в руки _оце_ - важко було не спробувати і на диво воно підійшло :D

Відправлено через 21 хвилину 20 секунд:
Devijack: 12.02.2024 22:56 а нашо там тайпсі та взагалі від'ємний дріт, це так необхідно? Як і ргб. Покищо Fifine з аліекспрес виглядають привабливіше
Від'ємний дріт як мінімум зручно.

Наявність RGB на смак, декому воно ніде не потрібно, дехто без нього й не купляє компоненти.

Хоча ви прави в тому сенсі, що на цих двох компонентах теоретично можна було б зекономити собівартість, не чіпаючи "основний функціонал".

Порівнювати товари з аліекспрес і ті, що продаються тут в наявності, "не всліпу" і з нормальною гарантією вважаю дещо некоректним.

Відправлено через 3 хвилини 55 секунд:
Kashtan: 12.02.2024 20:35 Єдине для чого мікрофон - це якісно писати звук. Все решта - дурня. А яким чином "мікрофон для ПК ідейно споріднений із «дзеркальними» фотоапаратами"? Це абсолютно різні пристрої. Яким чином ви їх споріднили?
Навіть не знаю, як коментувати, щоб не сказали, що я знущаюсь над коментатором :laugh:
avuremybe
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Ortyomko: 13.02.2024 10:05
avuremybe: 13.02.2024 09:45 Є кабелі XLR-USB та XLR-3.5jack
Хіба цього не достатньо?
XLR-USB це по суті зовнішня аудіокарта. Додаткові кошти, при незрозумілій якості. XLR-3.5 тут потрібна хороша аудіокарта, яка буде витягувати ті 600 Ом супротиву.
АТ2040+кабель XLR-USB це по суті і є АТ2020, т.я. там він вбудований. Ці виходи використовуються у професійних системах. А так, я не бачу багато сенсу, якщо чесно.
Зрозумів, дякую! :beer:

А стосовно пантографа рекомендації є?
Ortyomko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дніпро

Сообщение

avuremybe: 13.02.2024 11:24
Ortyomko: 13.02.2024 10:05

XLR-USB це по суті зовнішня аудіокарта. Додаткові кошти, при незрозумілій якості. XLR-3.5 тут потрібна хороша аудіокарта, яка буде витягувати ті 600 Ом супротиву.
АТ2040+кабель XLR-USB це по суті і є АТ2020, т.я. там він вбудований. Ці виходи використовуються у професійних системах. А так, я не бачу багато сенсу, якщо чесно.
Зрозумів, дякую! :beer:

А стосовно пантографа рекомендації є?
я собі взяв якийсь на ОЛХ дешевий китайський і все норм, не дуже заморочувався над цим питанням
lewerlin
Member
Аватара пользователя
Откуда: Миронівка

Сообщение

avuremybe: 13.02.2024 11:24А стосовно пантографа рекомендації є?
Ну це кіт в мішку.
З мікрофоном(Фіфін) в комплекті йшов доволі непоганий. І нічого подібного я знайти не зміг, коли знадобився ще один для смарта(замість вебки).
Ответить