Windows 12 може вийти влітку 2024 року

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
Павло
Member
Аватара пользователя

Сообщение

unique-neon: 03.12.2023 11:47
Павло: 02.12.2023 19:43До чого тут "засрана" вінда і проблеми із залізом? Якщо проблема така ти щось запускаєш чи там згортаєш, воно зависає! Відкриваєш диспетчер завдань і там пише "програма не відповідає" ти пробуєш її закрити но не можеш бо у тебе курсор не працює! Тобто система ще реагує но зробити ти нічого не можеш!
Десятка - дуже живуча вінда. Про bsod на багато років забув, лише на новому залізі є, в чому схоже провина нового заліза, а не вінди. Навіть запоровши системні файли від оверклокінгу нормально відкочується без сторонніх інструментів. Скільки разів я її переносив то з диска на диск, то з платформи на платформу, працює хоч би що. Я її ще з 7-ки апдейтнув, не встановлював на чисто. Точно працює швидше за хп, якщо компютер не динозавр. І при зависанні окремих процесів не висне весь робочий стіл. Так що у вас там проблема чи з залізом, чи з драйверами, чи якимось специфічним софтом.
Ось і вся суть! 2023 рік а ти там шукай що у тебе не так! А пи тут зайняті мільярди рахуємо і кокс довбимо :banan:
Єдине, що змінилось за 20 років, це автоматичний пошук та встановлення драйверів. Ось в чому різниця між 10 та 11?
О згадав ще один баг! Коли пропадає інтернет то тобі на робочому столі може показувати, що підключення є… Хоча браузер сторінки не відкриває! Ось це пофіксити, що важко? Скільки потрібно обдовбаних коксом програмістів, щоб навчити вінду відразу відображати факт перерваного підключення!? :laugh:
unique-neon
Member

Сообщение

Павло: 02.12.2023 19:43До чого тут "засрана" вінда і проблеми із залізом? Якщо проблема така ти щось запускаєш чи там згортаєш, воно зависає! Відкриваєш диспетчер завдань і там пише "програма не відповідає" ти пробуєш її закрити но не можеш бо у тебе курсор не працює! Тобто система ще реагує но зробити ти нічого не можеш!
Десятка - дуже живуча вінда. Про bsod на багато років забув, лише на новому залізі є, в чому схоже провина нового заліза, а не вінди. Навіть запоровши системні файли від оверклокінгу нормально відкочується без сторонніх інструментів. Скільки разів я її переносив то з диска на диск, то з платформи на платформу, працює хоч би що. Я її ще з 7-ки апдейтнув, не встановлював на чисто. Точно працює швидше за хп, якщо компютер не динозавр. І при зависанні окремих процесів не висне весь робочий стіл. Так що у вас там проблема чи з залізом, чи з драйверами, чи якимось специфічним софтом.
mt53de6: 02.12.2023 19:42Вы немного отстали)) иксы уже начинают дропать, через года 3 в дистрибутивах будет только вяленый и прослойка для иксов, а вяленый уже сейчас в годном состоянии для повседневного использования и его активно развивают, особенно валв много вкладывается в это
Якщо так, то добре. Бо в навчальних цілях пробував зробити собі десктоп на arch, то щоб просто підняти вейланд треба було багато більше роботи проробити, а щоб сторонній софт його юзав, а не ікси, ще додаткову, та і не всі актуальні десктопні середовища підтримували його хоча б як опцію.
MqM: 02.12.2023 21:03у вас часом обнови не вимкнені? Мені часто пропонує обновитися, при чому я відмовляюся, і через деякий час знову пропозиція
Якщо tpm не потрібний, то відключіть, більше не пропонуватиме. Таким чином і вирішив проблему, коли одного разу зловив себе на думці, що міг випадково поставити нову вінду замість апдейтів. Якщо що, я не є противником нових вінд, але вони прибрали один важливий мені функціонал, який без стороннього втручання не повернути.

Відправлено через 7 хвилин 12 секунд:
Scoffer: 02.12.2023 22:30Ну неправда. Пуск постійно таскають з місця на місце, чим, особисто мене, вибішують
Я у 7-мці якось розпробував пошук одразу після win клавіши, тепер для мене всі версії пуска виглядають однаково :D

Відправлено через 30 хвилин 5 секунд:
Ой, вибачаюсь, сам не знаю, як так наспамив однакових меседжів
Crossbow
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вінниця

Сообщение

Avenger80
ХР по стабільності - не гірше ніж 7ка.
Ось ХР - 4 роки аптайму ! безперервно! - це "ноут\сервер" у товариша на роботі. Читаємо: 1346 днів аптайму ! Яка вінда так зможе?
Изображение
в мене також в часы Vista\7, був ноут для роботи на ХР SP3 - який працював як швейцарський годинник! я його не вимикав і клав в "ждучку" (сон) - на пару місяців, потім пробуджував і працював далі і все це з різними планками пам'яті. Що я робив не так?
Але нам тут Avenger80, розповідає якийсь БРЕД !

так що не треба розповідати казки про ХР і її нестабільність. Треба було юзати MSDN , а не гівнозбірки.
Avenger80
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харьков

Сообщение

Crossbow
Ну честно, вешалась XP дома и на работе, чаще, чем та же Семёрка. Всё зависит ещё от характера использования. А характер использования давайте возьмём средний - и не совсем стерильный и не мастера-самоучки, очумелые ручки, которому только и дай волю всё править в реестре. И ещё давайте брать в учёт, к примеру XP SP2 (как самое массовое использование этой системы в свой время) , SP3 было уже на поздних стадиях.
Raz85
Junior
Откуда: Київ

Сообщение

Scoffer: 02.12.2023 20:40 ...
PS: браузер brave поки ще випускається для він7, якщо комусь треба.
А де саме не підкажете?

Чи це якісь неофіційні збірки?

Бо офіційно знайшов лише таке
https://support.brave.com/hc/en-us/arti ... -and-8-8-1

де написано

"У зв'язку з тим, що корпорація Майкрософт припиняє підтримку Windows 7 і 8/8.1 10 січня 2023 року, Brave більше не підтримуватиме комп'ютери під управлінням Windows 7 і Windows 8/8.1, починаючи з випуску версії 1.47.x (Chromium 109) на початку 2023 року. Щоб користуватися Brave, вам потрібно мати комп'ютер під управлінням Windows 10 або новішої версії, щоб отримувати майбутні оновлення Brave.

Старі/застарілі версії браузера працюватимуть, але не отримуватимуть жодних оновлень. Ми наполегливо рекомендуємо користувачам використовувати найновішу версію браузера, оскільки вона містить важливі оновлення безпеки та функції, які забезпечують вашу безпеку під час роботи в Інтернеті.

Ми цінуємо ваше розуміння."
Павло
Member
Аватара пользователя

Сообщение

unique-neon: 03.12.2023 12:42
Павло: 02.12.2023 19:43До чого тут "засрана" вінда і проблеми із залізом? Якщо проблема така ти щось запускаєш чи там згортаєш, воно зависає! Відкриваєш диспетчер завдань і там пише "програма не відповідає" ти пробуєш її закрити но не можеш бо у тебе курсор не працює! Тобто система ще реагує но зробити ти нічого не можеш!
Десятка - дуже живуча вінда. Про bsod на багато років забув, лише на новому залізі є, в чому схоже провина нового заліза, а не вінди. Навіть запоровши системні файли від оверклокінгу нормально відкочується без сторонніх інструментів. Скільки разів я її переносив то з диска на диск, то з платформи на платформу, працює хоч би що. Я її ще з 7-ки апдейтнув, не встановлював на чисто. Точно працює швидше за хп, якщо компютер не динозавр. І при зависанні окремих процесів не висне весь робочий стіл. Так що у вас там проблема чи з залізом, чи з драйверами, чи якимось специфічним софтом.
mt53de6: 02.12.2023 19:42Вы немного отстали)) иксы уже начинают дропать, через года 3 в дистрибутивах будет только вяленый и прослойка для иксов, а вяленый уже сейчас в годном состоянии для повседневного использования и его активно развивают, особенно валв много вкладывается в это
Якщо так, то добре. Бо в навчальних цілях пробував зробити собі десктоп на arch, то щоб просто підняти вейланд треба було багато більше роботи проробити, а щоб сторонній софт його юзав, а не ікси, ще додаткову, та і не всі актуальні десктопні середовища підтримували його хоча б як опцію.
MqM: 02.12.2023 21:03у вас часом обнови не вимкнені? Мені часто пропонує обновитися, при чому я відмовляюся, і через деякий час знову пропозиція
Якщо tpm не потрібний, то відключіть, більше не пропонуватиме. Таким чином і вирішив проблему, коли одного разу зловив себе на думці, що міг випадково поставити нову вінду замість апдейтів. Якщо що, я не є противником нових вінд, але вони прибрали один важливий мені функціонал, який без стороннього втручання не повернути.

Відправлено через 7 хвилин 12 секунд:
Scoffer: 02.12.2023 22:30Ну неправда. Пуск постійно таскають з місця на місце, чим, особисто мене, вибішують
Я у 7-мці якось розпробував пошук одразу після win клавіши, тепер для мене всі версії пуска виглядають однаково :D

Відправлено через 30 хвилин 5 секунд:
Ой, вибачаюсь, сам не знаю, як так наспамив однакових меседжів
Я що говорив, що у мене намертво зависаєв інда? Я говорив, що вона то працює, но диспетчер не дає закрити програму бо курсор мишки то є візуально но він не працює на вікні диспетчера задач... І через це був вимушений перезавантажувати пк... Ще раз
1 вінда активна
2 у мене замість програми чорний екран
3 диспетчер відкривається показує, що програма зависла і не відповідає
4 но я не можу її закрити бо курсор мишки не працює на вікні диспетчера
Шакали із МАЙКРОСОФТА не можуть зробити так, що коли у людини чорний екран і прога зависла віндоус сам її прирізав... І це проблема якій років 20...
unique-neon
Member

Сообщение

Павло: 03.12.2023 13:28Я говорив, що вона то працює, но диспетчер не дає закрити програму бо курсор мишки то є візуально но він не працює на вікні диспетчера задач... І через це був вимушений перезавантажувати пк... Ще раз
Це і курсора стосується в диспетчері задач. На різних платформах він працювати не переставав. Ні на роботі, ні дома, ні на інтелах, ні на нв, ні на ноутах, ні на десктопах. Зараз проц від амд, теж нема такого. Всюди десятки від релізу. І процеси прибиваються без проблем.

Ну і шакали зробили так, щоб дати шанс програмі відновитись або аварійно самостійно завершитись.

Чорний екран чи вікно - то можливо відео глюкнуло під цим софтом. Спробуйте інший процес менеджер, process explorer наприклад, раз у вашій специфічіній ситуації таск менеджер відмовляється працювати.
Последний раз редактировалось unique-neon 03.12.2023 13:59, всего редактировалось 5 раз.
tablestikus
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Crossbow: 03.12.2023 12:54 Avenger80
ХР по стабільності - не гірше ніж 7ка.
Ось ХР - 4 роки аптайму ! безперервно! - це "ноут\сервер" у товариша на роботі. Читаємо: 1346 днів аптайму ! Яка вінда так зможе?
в залежності від того як використовувати +- люба вінда
S
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Raz85: 03.12.2023 13:12 А де саме не підкажете?
альтернатива https://www.palemoon.org/download.shtml
Павло
Member
Аватара пользователя

Сообщение

unique-neon: 03.12.2023 13:47
Павло: 03.12.2023 13:28Я говорив, що вона то працює, но диспетчер не дає закрити програму бо курсор мишки то є візуально но він не працює на вікні диспетчера задач... І через це був вимушений перезавантажувати пк... Ще раз
Це і курсора стосується в диспетчері задач. На різних платформах він працювати не переставав. Ні на роботі, ні дома, ні на інтелах, ні на нв, ні на ноутах, ні на десктопах. Зараз проц від амд, теж нема такого. Всюди десятки від релізу. І процеси прибиваються без проблем.

Ну і шакали зробили так, щоб дати шанс програмі відновитись або аварійно самостійно завершитись.

Чорний екран чи вікно - то можливо відео глюкнуло під цим софтом. Спробуйте інший процес менеджер, process explorer наприклад, раз у вашій специфічіній ситуації таск менеджер відмовляється працювати.
Так можна зробити просто, що у такій ситуації тобі вискакує вікно! І ти вже вибираєш, що із прогою робити! :idea:
unique-neon
Member

Сообщение

Павло: 03.12.2023 14:01Так можна зробити просто, що у такій ситуації тобі вискакує вікно! І ти вже вибираєш, що із прогою робити!
На панелі задач правий клік + close window, там попам з пропозицію зачекати, що можна проігнорувати і все-одно закрити
Або на самому вікні на хрестику, вже не пригадую
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Avenger80: 03.12.2023 13:06вешалась XP дома и на работе, чаще, чем та же Семёрка
В вісті всі драйвера винесли в юзерспейс, окрім відео. В 7 винесли і відеопідсистему. З того часу і стабільніше, перезапуск дров не призводить до блюскрінів.
Але це останній такий апдейт на стабільність, 10 ні в чому не краще.
tablestikus
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Scoffer: 03.12.2023 15:00
Avenger80: 03.12.2023 13:06вешалась XP дома и на работе, чаще, чем та же Семёрка
В вісті всі драйвера винесли в юзерспейс, окрім відео. В 7 винесли і відеопідсистему. З того часу і стабільніше, перезапуск дров не призводить до блюскрінів.
Але це останній такий апдейт на стабільність, 10 ні в чому не краще.
а як щодо 0х7b на 7ці при зміні материнки?
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

tablestikus
Материнки? Ну так став в бівісі той же режим який був. Це скоріше при клонуванні винта така помилка, сиспреп врятує всіх.
dfcz
Member

Сообщение

Перспектива перехода на Linux для меня выглядит всё реалистичнее. Когда 11-ка только релизнулась, я в основном в шутку говорил, что "если такая фигня будет и дальше, то пересяду на бубунту или минт, или что там лучше для игр", и опробовал на виртуалке немного (ключевое слово - немного, буквально пару дней повозился и удолил). Но судя по новостям и тому, куда всё движется, есть шанс что усилиями майкрософт я таки форматну диск C: и поставлю Linux основной системой, а Windows наоборот, на виртуалку.
overbloher
Member

Сообщение

Ребята, лень всех цитировать, но скажу вам следующее:
телеметрию и тотальную слежку основная масса примет без проблем, уже подготовлены. Но они не примут платную подписку на винду. А поскольку на мак у многих не хватит денег, а кого-то жаба задавит, основная масса охотно перелезет на линукс. Всякие сельские настройщики ПК массово начнут ставить неразбирающимся в компах бесплатную альтернативу. И поскольку основной массе много не надо, линукс их полностью удовлетворит. В итоге чехлить будут только те, кто зарабатывает на ПК деньги. Они уже платят за Adobe и Office 365.

Відправлено через 2 хвилини 45 секунд:
Raz85: 03.12.2023 13:12
А де саме не підкажете?

Чи це якісь неофіційні збірки?

Бо офіційно знайшов лише таке
Понятно, что он не обновляется, так и сама винда уже не поддерживается. Зато работает. Как и firefox на 7.
Некоторые щеё на ХР умудряются сидет и какой-то браузер даже нарыли (не помню как называется). А семерка ещё протянет долго с таким подходом. На сегодняшний день, на ней всё прекрасно работает.

Відправлено через 1 хвилину 40 секунд:
dfcz: 03.12.2023 16:41 Перспектива перехода на Linux для меня выглядит всё реалистичнее. Когда 11-ка только релизнулась, я в основном в шутку говорил, что "если такая фигня будет и дальше, то пересяду на бубунту или минт, или что там лучше для игр", и опробовал на виртуалке немного (ключевое слово - немного, буквально пару дней повозился и удолил). Но судя по новостям и тому, куда всё движется, есть шанс что усилиями майкрософт я таки форматну диск C: и поставлю Linux основной системой, а Windows наоборот, на виртуалку.
Я тоже накатил себе Минт на виртуалку. Всё работает. Даже немного команды изучил, хотя и без них можно обходиться.
CADR
Member
Аватара пользователя

Сообщение

overbloher: 03.12.2023 18:49 Я тоже накатил себе Минт на виртуалку. Всё работает. Даже немного команды изучил, хотя и без них можно обходиться.
Даже Nvidia settings в Mint прикольнее, чем в Windows.
SergiusTheBest
Member
Откуда: Київ

Сообщение

Павло: 03.12.2023 13:28 Шакали із МАЙКРОСОФТА не можуть зробити так, що коли у людини чорний екран і прога зависла віндоус сам її прирізав... І це проблема якій років 20...
Якщо програма не вбивається, то значить вона звернулась до якогось драйвера, а той не відповідає. Це не проблема ОС, це поганий драйвер або залізо (наприклад, вмираючий жорсткий диск).

Відправлено через 5 хвилин 7 секунд:
Scoffer: 03.12.2023 15:00 В вісті всі драйвера винесли в юзерспейс, окрім відео. В 7 винесли і відеопідсистему. З того часу і стабільніше, перезапуск дров не призводить до блюскрінів.
Це не відповідає дійсності. Більшість драйверів як були в режимі ядра, так і є. Відео драйвер складається з 2 частин: юзер і ядро (це ще з Windows 2000). Є окремі драйвера в юзері, в основному це те, що підключено по usb (мобільні телефони, принтери, клавіатури, тощо) - де, не потрібна швидкість.

Відправлено через 5 хвилин 50 секунд:
dfcz: 03.12.2023 16:41 Перспектива перехода на Linux для меня выглядит всё реалистичнее. Когда 11-ка только релизнулась, я в основном в шутку говорил, что "если такая фигня будет и дальше, то пересяду на бубунту или минт, или что там лучше для игр", и опробовал на виртуалке немного (ключевое слово - немного, буквально пару дней повозился и удолил). Но судя по новостям и тому, куда всё движется, есть шанс что усилиями майкрософт я таки форматну диск C: и поставлю Linux основной системой, а Windows наоборот, на виртуалку.
Звикання йде десь 3 місяці. Потім будете дивуватися, чому раніше не перейшли на Linux, і на скільки все зручніше працює, більше можливостей кастомізації, тощо. І не треба боятися консолі - це дуже потужний інструмент. Недоліки також є: немає підтримки HDR та ігор з античітами :(
Павло
Member
Аватара пользователя

Сообщение

SergiusTheBest: 03.12.2023 20:45
Павло: 03.12.2023 13:28 Шакали із МАЙКРОСОФТА не можуть зробити так, що коли у людини чорний екран і прога зависла віндоус сам її прирізав... І це проблема якій років 20...
Якщо програма не вбивається, то значить вона звернулась до якогось драйвера, а той не відповідає. Це не проблема ОС, це поганий драйвер або залізо (наприклад, вмираючий жорсткий диск).

Відправлено через 5 хвилин 7 секунд:
Scoffer: 03.12.2023 15:00 В вісті всі драйвера винесли в юзерспейс, окрім відео. В 7 винесли і відеопідсистему. З того часу і стабільніше, перезапуск дров не призводить до блюскрінів.
Це не відповідає дійсності. Більшість драйверів як були в режимі ядра, так і є. Відео драйвер складається з 2 частин: юзер і ядро (це ще з Windows 2000). Є окремі драйвера в юзері, в основному це те, що підключено по usb (мобільні телефони, принтери, клавіатури, тощо) - де, не потрібна швидкість.
То що вже винна АМД? А коли я писав, що у АМД драйвера криві мені писали, що то я криворуки)) :spy:
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

SergiusTheBest
Ти не плутай свої лінукси з віндами :laugh:
win2000
Изображение
win2008
Изображение
Як видно, GUI+GDI переїхало з кернелспейса в юзерспейс і прекрасно там себе почуває з того часу. Разом з більшою частиною I/O. Кернел-спейс драйверів в вінді мінімум. Тому щоб завалити її по драйверам це ще треба постаратись. Якщо в хп помилка в драйвері відеокарти це бсод або ребут, то зараз чорний екран на півсекунди поки перезапускається графічна підсистема.
Народ вже й позабував що таке бсоди на кожен чих :D
Ответить