Windows 12 може вийти влітку 2024 року

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Fen1xz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Павло: 02.12.2023 20:58
Fen1xz: 02.12.2023 20:50
Ты оправдываешь кривые руки, загаженную систему или проблемное железо тем что инженеры винды обколоты наркотой. Ты рассказываешь про айфоны которые у ВСЕХ работают нормально и никогда не лагают. А клоун я ? Ок. Думай что угодно. Но кто тут настоящий клоун и так понятно.
Тобто проблеми які не можуть пофіксити 20 років це для вас нормально? І це в продукті ціною 5к грн... Таке виправдовувати буде ТІЛЬКИ КЛОУН! В чому логіка захищати монопольну корпорацію яка заробляє МІЛЬЯРДИ і при цьому не може зробити нормальним свій головний продукт...
Я нещодавно зловив лаги у еджі в ЮТУБ музиці... просто скролив до низу... Там десь список на декілька сотень пісень і знаєте що? Воно почало лагати... Просто Мотаєш пісню затримка... скролиш воно не плавно а ривками... ЩЕ РАЗ ОБКОЛОТІ НАРКОМАНИ не можуть зробити те, що у мене на айфоні se 1 покоління працювало ПЛАВНО без лагів!
12 потоків 4.2 герци 16 гб ддр4 щоб у мене лагало вікно у БРАУЗЕРІ із музикою...
Я не защищаю майков, я говорю что проблемы с виндой в большинстве случаев вызваны пользователем и его кривыми руками, недостатком опыта или железом. Ты начал нести уже несусветную ересь про наркоманию и айфоны. На этом спор можно считать оконченным. Ровняй руки, выкинь мусор из системника и поставь чистую винду, а не "зверь эдишен" и большинство твои проблем уйдут.
CADR
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Эти ваши Виндовзы 8-10-11 вообще ничем не отличаются. Пусть сделают rolling release и успокоятся.
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Fen1xz: 02.12.2023 21:27
Павло: 02.12.2023 20:58
Тобто проблеми які не можуть пофіксити 20 років це для вас нормально? І це в продукті ціною 5к грн... Таке виправдовувати буде ТІЛЬКИ КЛОУН! В чому логіка захищати монопольну корпорацію яка заробляє МІЛЬЯРДИ і при цьому не може зробити нормальним свій головний продукт...
Я нещодавно зловив лаги у еджі в ЮТУБ музиці... просто скролив до низу... Там десь список на декілька сотень пісень і знаєте що? Воно почало лагати... Просто Мотаєш пісню затримка... скролиш воно не плавно а ривками... ЩЕ РАЗ ОБКОЛОТІ НАРКОМАНИ не можуть зробити те, що у мене на айфоні se 1 покоління працювало ПЛАВНО без лагів!
12 потоків 4.2 герци 16 гб ддр4 щоб у мене лагало вікно у БРАУЗЕРІ із музикою...
Я не защищаю майков, я говорю что проблемы с виндой в большинстве случаев вызваны пользователем и его кривыми руками, недостатком опыта или железом. Ты начал нести уже несусветную ересь про наркоманию и айфоны. На этом спор можно считать оконченным. Ровняй руки, выкинь мусор из системника и поставь чистую винду, а не "зверь эдишен" и большинство твои проблем уйдут.
Тобто я встановив офіційну вінду із сайту майків… Купляв програми… Но то я щось там накрутив а не ці наркомани… Красота! А ще напишіть мені почистити куки у браузері аххах :lol:
dreikk91
Member
Аватар користувача
Звідки: UA; Lviv

Повідомлення

Ще були чутки, що віндовс12 не зможе працювати без веб камери, оскільки пк можна буде керувати лише поглядом. А ще потрібен буде спеціальний прискорювач ші який буде підключатись в AGP слот
Ну і звичайно ШІ буде вирішувати чи дозволяти мішку з м'ясом користуватись пк коли той захоче
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

CADR: 02.12.2023 21:32Эти ваши Виндовзы 8-10-11 вообще ничем не отличаются.
Ну неправда. Пуск постійно таскають з місця на місце, чим, особисто мене, вибішують :laugh:
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

D_Sarif41: 02.12.2023 21:07 На уніан була новина щодо кількості користувачів windows в Україні, і виявилося, що користувачів windows 11 на 2% більше ніж windows 7. Windows 7 використовує 10% українців, windows 11 12%. Оце так діджіталізація. Потім коли був в паспортному, бачив як дві жіночки сидять на win 7 , і їм по барабану, що microsoft поклало болт на неї, і не підтримує патчами безпеки. З таким відношенням зрозуміло, чому рашисти швидко зуміли покласти українські держ. реєстри і сервіси.
И да и нет. Жиночкам по-барабану, что там, win 7, win 10, win 100500 или Linux. Даже есть подозрения, что админ с радостью б поставил последнюю актуальную версию Windows 10/11 со всеми обновлениями, а организация оплатила б лицензию ОС. А вот что сделаете с ПО которое написано 10+ лет назад и никакой совместимостью на десятке его не запустить? Перепишите? Предложите нове? Выделите десятки лямов на апгрейд? :popcorn:
bes
Member
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

Я только думал может на 11 перейти :laugh:
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Павло: 02.12.2023 20:58
Fen1xz: 02.12.2023 20:50 Ты оправдываешь кривые руки, загаженную систему или проблемное железо тем что инженеры винды обколоты наркотой. Ты рассказываешь про айфоны которые у ВСЕХ работают нормально и никогда не лагают. А клоун я ? Ок. Думай что угодно. Но кто тут настоящий клоун и так понятно.
Тобто проблеми які не можуть пофіксити 20 років це для вас нормально? І це в продукті ціною 5к грн... Таке виправдовувати буде ТІЛЬКИ КЛОУН! В чому логіка захищати монопольну корпорацію яка заробляє МІЛЬЯРДИ і при цьому не може зробити нормальним свій головний продукт...
Я нещодавно зловив лаги у еджі в ЮТУБ музиці... просто скролив до низу... Там десь список на декілька сотень пісень і знаєте що? Воно почало лагати... Просто Мотаєш пісню затримка... скролиш воно не плавно а ривками... ЩЕ РАЗ ОБКОЛОТІ НАРКОМАНИ не можуть зробити те, що у мене на айфоні se 1 покоління працювало ПЛАВНО без лагів!
12 потоків 4.2 герци 16 гб ддр4 щоб у мене лагало вікно у БРАУЗЕРІ із музикою...
Когда только вышла 10-ка, установил бета версию, с серьезных багов была проблема с одной стандартной программой которая зависала при определенных действиях и по мелочам проблемы отображения некоторых меню. Написал баг-репорт - через две недели баг пофиксили, в account.microsoft.com добавилась информация о ноуте с ОС Windows 10 Professional. Пробовали о проблеме сообщать один раз куда нужно, а не 20-ть лет орать куда угодно кроме поддержки? :spy:
Impulse101
Member

Повідомлення

Tailmon: 02.12.2023 18:32 обожнюю ниття школярів з дідовим пк, при випуску кожної нової вінди. :lol:
А що корисного з'явилось в вінді за останні 15 років? Я маю на увазі для пересічних юзерів. Юзав 7, все влаштовувало, потім пересів на 10 із-за 12 діректа - нічого нового крім зайвого шлака який потрібно кастомно відключати або жити з ним, але це не критично. Далі вирішив спробувати 11, на котрій зайвого шлака стало ще більше, плюс такі приколи як неможливість виставити програму за замовчуванням для відкриття зображень без танців з бубном, або крива робота лайтшота. Короче зараз розумію що краще сімки, особисто для мене, нічого нема. Але відмовлятись від DX12 не хочу, так що поки що у планах даунгрейд на 10 :)
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Impulse101
наприлад відкат до заводських
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

И нафига тот ИИ дома?
Impulse101: 03.12.2023 01:03Далі вирішив спробувати 11, на котрій зайвого шлака стало ще більше,
Интерфейс у 11 лучше и интуитивнее 10, но на старых компах бывает глючит.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

S: 03.12.2023 01:29Интерфейс у 11 лучше и интуитивнее 10
Не згоден. В 11 не можна вимкнути групування в панелі завдань. А це просто люто як бісить коли працюєш, наприклад, з кількома файлами екселю одночасно.
Я б сказав для кого інтерфейс 11 вигадали, але це зовсім нецензурно буде.
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Scoffer: 03.12.2023 01:38Не згоден. В 11 не можна вимкнути групування в панелі завдань. А це просто люто як бісить коли працюєш, наприклад, з кількома файлами екселю одночасно.
мне это вообще все равно
Impulse101
Member

Повідомлення

tablestikus: 03.12.2023 01:16 Impulse101
наприлад відкат до заводських
Так а який в цьому сенс взагалі? Просто не потрібна флешка з віндой? І все?
Раз на пів року-рік-три-шість можна знайти час на ручну перестановку, імхо
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

S
Ну то тобі. А у мене для роботи запущені різні однакові приложухи в кількості і це дуже дратує. Ускладнюється все тим що робочий ноут мені непідконтрольний і редагувати реєстр не дозволено. Тому особисто у мене від він 11 відверто підгорає. А ще вона реально туга. 4 ядра/16 оперативи їй мало щоб інтерфейси не тупили.
Була собі відносно норм десятка, нє, все спаплюжили.
Misanthrop
Member
Аватар користувача
Звідки: То там то сям

Повідомлення

MetalistForever: 02.12.2023 15:33


P.S. Если это все подтвердится ,то многие офисники простые перейдут на Linux подобные OC ; да и в обще желание уйти с винды усилится у многих , а соответственно конкуренты начнут усерднее пахать ( жалко, что они пока не серьезные ) . Вся надежда на Steam OS :laugh:

P.P.S. Если люди схавают подписочную модель Windows , то оййййййй! конкретная будет ! Важно ,чтобы Windows 12 провалилась и повторила "успех Vista "
Пересел на Manjaro, так еще и родаков спустя какое-то время тоже пересадил.
Для себя - рендер быстрее, топовый софт под линуксом в нативе есть(вместо глючного подписочного адоба, для видео есть богоподобный Давинчи)

Для родителей - маме погонять в зуму, отцу в не самые последние игры через протон самое оно. Про ютуб и вообще браузерные дела можно даже не говорить.
Если обычному человеку дать современный дистрибутив линукса и винды он и не заметит разницы ибо с линуксом уже давно можно жить не написав ни одной консольной команды

P.S. не знаю, только ли у меня. но в разных ушах звук отчетливо лучше именно на линуксе
Востаннє редагувалось 03.12.2023 01:55 користувачем Misanthrop, всього редагувалось 1 раз.
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer: 03.12.2023 01:48 S
Ну то тобі. А у мене для роботи запущені різні однакові приложухи в кількості і це дуже дратує. Ускладнюється все тим що робочий ноут мені непідконтрольний і редагувати реєстр не дозволено. Тому особисто у мене від він 11 відверто підгорає. А ще вона реально туга. 4 ядра/16 оперативи їй мало щоб інтерфейси не тупили.
Була собі відносно норм десятка, нє, все спаплюжили.
Котра відносно 7-8 всрата. 10 така ж убога як 11, згадайте чому вам примусово знадобився ссд до того як ігри стали всі хотіти ссд. 4/4, 16 озу, хард - 8 літає, а 10 5 хвилин завантажує робочий стіл
quadrotony
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Вже не можна якось піратку 10 оновити в офф 11?
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

DuckRider
Справедливості заради, 8 більш всрата ніж 10 :laugh:
Misanthrop
Member
Аватар користувача
Звідки: То там то сям

Повідомлення

DuckRider: 03.12.2023 01:54
Scoffer: 03.12.2023 01:48 S
Ну то тобі. А у мене для роботи запущені різні однакові приложухи в кількості і це дуже дратує. Ускладнюється все тим що робочий ноут мені непідконтрольний і редагувати реєстр не дозволено. Тому особисто у мене від він 11 відверто підгорає. А ще вона реально туга. 4 ядра/16 оперативи їй мало щоб інтерфейси не тупили.
Була собі відносно норм десятка, нє, все спаплюжили.
Котра відносно 7-8 всрата. 10 така ж убога як 11, згадайте чому вам примусово знадобився ссд до того як ігри стали всі хотіти ссд. 4/4, 16 озу, хард - 8 літає, а 10 5 хвилин завантажує робочий стіл
Все одразу стає на свої місця, коли відкриваєш щось окрім вбудованого task manager.
Пам'ятаю коли після оновлення до десятки відкрив стандартний для мене process hacker. Кількість svchost.exe та інших фонових сервісів... Тоді я не просто ахнув, я аж заржав
Відповісти