Выбор геймпада / манипулятора / джойстика и прочие вопросы

Клавиатуры, мыши и прочая периферия
Ответить
Автор
Сообщение
Entar
Member

Сообщение

Ostin: 31.10.2023 15:35 Щось дешевше є, але рекомендувати таке важко. Я собі можу експериментувати, в якості першої купівлі хочеться рекомендувати перевірене типу Xbox.
По посиланню вище навів приклад, це щось типу фірмового адаптера?

P.S. Дуже хотів би почути досвід людини, яка колись будучи "чисто ПК гравцем" раніше, спробувала грати на геймпаді на телевізорі - як взагалі враження?
Ostin
Member

Сообщение

Entar: 31.10.2023 15:38це щось типу фірмового адаптера?
Так. Він самий норм.

Щодо того, чи треба воно. Я купував собі для платформерів-метроідваній типу Hollow Knight чи Ori, які на клавіатурі геть не граються. Для інших ігор як кому зайде.
Entar
Member

Сообщение

Ostin: 31.10.2023 15:39 Щодо того, чи треба воно. Я купував собі для платформерів-метроідваній типу Hollow Knight чи Ori, які на клавіатурі геть не граються. Для інших ігор як кому зайде.
Ну я про Відьмаків/Скайрімів, може масс ефект перепройду якщо сподобається, чи ассасінів.
Grava
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

Entar: 31.10.2023 15:38щось типу фірмового адаптера?
В мене від боксах та дуалсенс спокійно працювали від бт адаптера за 200грн. А якщо його ще повище підняти та десь на верх монітора ззаду прикріпити - то спокійно працювало в іншій кімнаті.
Дуалсенс на фоні пада від xbox one s виглядає більш якісним, більше подобаються матеріали. Боксовий зручніший для мене та набагато довше живе за рахунок наявних в мене акумуляторів.
спойлер
020230331_120843_05+sani+12tp.jpg
Entar
Member

Сообщение

Grava: 31.10.2023 15:58 Дуалсенс на фоні пада від xbox one s виглядає більш якісним, більше подобаються матеріали. Боксовий зручніший для мене та набагато довше живе за рахунок наявних в мене акумуляторів.
Я заплутався.) Так який краще? Хотілося б за помірну ціну(раптом не сподобається) отримати +- оптимальне, якісне рішення.

P.S. А той "каньйон" що тут рекомендували раніше - сильно гірше буде? Ціна вдвоє менше. Або лоджитек, але бачив на розетці там відгуки різні.
afhpwnd
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кривий Ріг

Сообщение

Entar
я використовую дуалшок 4v2 вже не один рік, менший на ньому ж грає.
нещодавно купив від майків пад старшому. я лишк трохи спробував на ньому пограти - в руках тримати комфортно, але мені здалося що "грибочки" у майків дещо менші за дуалшоки і коли його натискаєш, то потрібно сильніше держати, щоб кнопка не відклацнула. ще кнопки у майків гучніше нажимаються, особливо на хрестовині.
Все це діло звички.
жирний плюс паду від майків - всі ігри адаптовані і не потрібно встановлювати ніякого додаткового софту.
а на дуалшок все починається запуском емулятора пада і закінчується закриванням емулятора пада. це задовбує дещо :gigi:
Entar
Member

Сообщение

afhpwnd: 31.10.2023 20:22 Entar
я використовую дуалшок 4v2 вже не один рік, менший на ньому ж грає.
нещодавно купив від майків пад старшому. я лишк трохи спробував на ньому пограти - в руках тримати комфортно, але мені здалося що "грибочки" у майків дещо менші за дуалшоки і коли його натискаєш, то потрібно сильніше держати, щоб кнопка не відклацнула. ще кнопки у майків гучніше нажимаються, особливо на хрестовині.
Все це діло звички.
жирний плюс паду від майків - всі ігри адаптовані і не потрібно встановлювати ніякого додаткового софту.
а на дуалшок все починається запуском емулятора пада і закінчується закриванням емулятора пада. це задовбує дещо :gigi:
Мені треба так, щоб я на комп'ютері запустив гру, натиснув кнопку "вивести на другий монітор", сів на диван і спокійно грав.) Тут і так купа коментарів що дуже важко звикнути до контролера гравцям мишки і клави... Так що, я так розумію, мені хбокс підійде.
Grava
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

Entar: 31.10.2023 16:07Так який краще?
Я собі залишив від бокса. Це, так би мовити, дефолтний гейпад для вінди в усьому світі) За скайрім нічого не скажу, але відьмака пройшов на геймпаді з задоволенням. Звикати лише до шутерів, якщо є бажання в таке на геймпаді грати.
логітек ф310
Величезні мертві зони. Такий теж був, не раджу.
afhpwnd: 31.10.2023 20:22а на дуалшок все починається запуском емулятора пада і закінчується закриванням емулятора пада. це задовбує дещо
можна зробити автостарт з віндовс та не закривати)
Entar
Member

Сообщение

Дуже дякую за допомогу в виборі)
Тепер залишилося підібрати кабель від ПК до телевізора, з урахуванням того факту, що це 6-8 метрів десь щоб не висіло...
Donate
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Entar: 31.10.2023 22:29 Дуже дякую за допомогу в виборі)
Тепер залишилося підібрати кабель від ПК до телевізора, з урахуванням того факту, що це 6-8 метрів десь щоб не висіло...
Якщо 4к буде не дешеве задоволення, якщо кабель буде лайно отримаєш блимання экрану. Май на увазі що у ТВ більш повільна матриця (якщо там не олед офк) в іграшках по типу Terraria отримаєш гостинг. А так від великого екрану плюси це як перехід з 24 фулл хд на 27 2к все трішки більше виглядає. Я проходив ФФ15 та багато іншого в 4к 49" nano-IPS LG в нативі виглядало бомбово в свій час любий гарний проект :teacher:

Ну і май на увазі те що мишки, свистки і т.п. треба бути на передню панель виводи в мене працювати з задньої в трьох метрах не хочуть взагалі. Якщо потрібні навушники треба купувати подовжувач так як БТ дає затримку в 0,5сек
Entar
Member

Сообщение

Donate: 01.11.2023 00:00 Якщо 4к буде не дешеве задоволення, якщо кабель буде лайно отримаєш блимання экрану. Май на увазі що у ТВ більш повільна матриця (якщо там не олед офк) в іграшках по типу Terraria отримаєш гостинг. А так від великого екрану плюси це як перехід з 24 фулл хд на 27 2к все трішки більше виглядає. Я проходив ФФ15 та багато іншого в 4к 49" nano-IPS LG в нативі виглядало бомбово в свій час любий гарний проект :teacher:

Ну і май на увазі те що мишки, свистки і т.п. треба бути на передню панель виводи в мене працювати з задньої в трьох метрах не хочуть взагалі. Якщо потрібні навушники треба купувати подовжувач так як БТ дає затримку в 0,5сек
Для початку, я не розумію, мені треба hdmi-hdmi чи dp-hdmi?
По-друге, наскільки взагалі це норм ідея з урахуванням кабелю 8-10м?
Щось таке буде норм по якості?:
https://rozetka.com.ua/ua/atcom_23710/p254916031/
https://rozetka.com.ua/ua/promate_proli ... 259582201/

Останній абзац не зрозумів. Я планую просто підключити відеокарту до телевізора кабелем, взяти геймпад, вставити в задню панель мат плати адаптер від нього..
Від мене на дивані до задньої панелі ПК - 2 м
Ostin
Member

Сообщение

Entar: 01.11.2023 00:15планую просто підключити відеокарту до телевізора кабелем, взяти геймпад, вставити в задню панель мат плати адаптер від нього
Все має так і працювати. Блютуз традиційно любить пряму видимість, то якщо є можливість організувати хоча б через подовжувач - можна заморочитись. Якщо ні, то на коротеньких дистанціях не має бути проблем, але треба перевірити.
По кабелю не підкажу, який краще. Очевидно, має бути доволі якісним і не найдешевшм. І навіщо dp-hdmi? Просто hdmi-hdmi. Щодо довжини раджу пошукати в інтернеті, там довжина пасивного кабеля залежить від версії HDMI (чим старіше - тим довше можна).
Entar
Member

Сообщение

Ostin: 01.11.2023 08:05 По кабелю не підкажу, який краще. Очевидно, має бути доволі якісним і не найдешевшм. І навіщо dp-hdmi? Просто hdmi-hdmi. Щодо довжини раджу пошукати в інтернеті, там довжина пасивного кабеля залежить від версії HDMI (чим старіше - тим довше можна).
По кабелю - я так зрозумів, що hdmi 2.0 кабель дає 2к 60гц до 3м. і 2к 30фпс на 3-10м.
Телевізор підтримує 2.0. Чи варто в такому випадку спробувати взяти 2.1.. щоб на 7.5 м. він був 2.0? Чи в телевізор упрецця?
Entar
Member

Сообщение

Приобрел, тестирую)
Один важный вопрос: как убрать подсветку с геймпада Microsoft Xbox Series X | S Wireless Controller ? :)
Светит ярко, зараза. Неприятно + батарейку ж оно садит.

Поиск показал, что многие юзеры официально спрашивали, и ответ - "никак, только на элитке". Хотя с консолью убирается
Entar
Member

Сообщение

Протестировал :) Кайф. 25 лет я играл только на клавомыши, и последние годы испытывал определенный "игровой кризис" - мне радикально не заходили новые ААА проекты, геймплей в них выглядел излишне затянутым, и было "жаль времени которое тратится" на них, управление во многих реально казалось неудобным, бессмысленными все эти штуки с "понажимайте кнопку F чтобы вырваться, или чтобы ползти". Посему играл преимущественно в игрушки вроде факторио, и иже с ними менее известные.

С геймпадом же на диване - у меня возникло желание попроходить все те игры, которые "пропустил" и которые считаются очень хорошими.
Это у меня от игры в Detroit впечатления - специально начал с того, что не требует навыков управления.

Из радикальных плюсов - само ощущение от геймплея. Это скорее где-то на психологическом уровне от в комплексе создаваемых условий (диван+тв+геймпад+отсутствие возможности "зайти в браузер" в паузе игры итд.

По управлению - хотя все и занимает больше времени, но в жанрах игр вроде рпг-екшн от 3 лица, игровое кино итд, я не уверен что это минус. Надо еще бои в Ведьмаке/ассасине попробовать. Смущает только способность адекватно контролировать камеру в боях, ну и как с лука стрелять..
В целом, сказать что ужасно, кошмарно, жутко неудобно, как пишут многие в интернетах - вообще не могу, долго - да. Но это не беспокоит, когда расслабленно получаешь удовольствие от игр.
_________________

Из минусов/что хотелось бы улучшить:
1. Что-то все-таки сделать с долбаным фонарем посреди геймпада. Хоть заклеивать его черным скотчем, блин...
2. Как-то сделать чтобы я с геймпада мог мониторы переключать если это вообще возможно...
Trane245
Junior

Сообщение

Всім привіт, хочу взяти собі недорогий геймпад на Aliexpress.
Зараз розглядаю 8BitDo Ultimate C Wireless (https://www.8bitdo.com/ultimate-c-2.4g- ... ontroller/)
Чи хтось користувався геймпадами цього бренду і які ще моделі можна розглянути?
Melki
Member
Откуда: Мелитополь (Украина)

Сообщение

Entar: 31.10.2023 15:38P.S. Дуже хотів би почути досвід людини, яка колись будучи "чисто ПК гравцем" раніше, спробувала грати на геймпаді на телевізорі - як взагалі враження?
отлично, я до войны залипал на телеке

Отправлено спустя 3 минуты 14 секунд:
Entar: 31.10.2023 21:53Мені треба так, щоб я на комп'ютері запустив гру, натиснув кнопку "вивести на другий монітор", сів на диван і спокійно грав.)
именно так оно и работает с падом от майков
Entar
Member

Сообщение

Melki: 08.11.2023 12:33 отлично, я до войны залипал на телеке
Я уже попробовал, впечатления описал выше, очень круто.
Минус - в моем зрении (оно у меня и с очками не корректируется полностью) в случаях когда интерфейс игры (как в Shadow of war) не масштабируется по размеру экрана нормально... Пока тестил на ней и на детройте.
Melki: 08.11.2023 12:33 именно так оно и работает с падом от майков
Да, я очень доволен.
Минус только в подсветке неотключаемой.
Melki
Member
Откуда: Мелитополь (Украина)

Сообщение

Entar: 08.11.2023 13:01Минус - в моем зрении (оно у меня и с очками не корректируется полностью)
такая-же фигня, кератоконус, подробно видно только перед телеком 1.5-2 метра
Entar
Member

Сообщение

Melki: 08.11.2023 13:40 такая-же фигня, кератоконус, подробно видно только перед телеком 1.5-2 метра
У меня 3-3.5 м от ТВ, 50", и то ли надо 75" покупать (но пока финансово не готов), то ли диван двигать но тогда нагибать ТВ сильно придется. В общем, надо искать какие-то моды мб на увеличение интерфейса. В детройде субтитры нормально масштабируется и всё остальное, а вот в Shadow of War вообще функции масштаба интерфейса не нашел.
Ответить