Новости
Последние статьи и обзоры
SSD. Выбор накопителя, результаты тестов
-
almazmusic
Король клавиатуры
- Откуда: Planet Earth
Последний раз редактировалось Vovchic_jrc 05.03.2015 11:09, всего редактировалось 62 раза.
-
bombbusters
Junior
Беру під програми та ігриAlex+: ↑ 07.09.2023 06:44Так то добре. Можна і G2 взяти. Якщо не гвалтувати ссд стрес-тестами, то її буде достатньо.bombbusters: ↑ 07.09.2023 03:31відповідь,охолодження є, але там тонка пластинка на нижній кришці корпусуБрендовий заводський Китай. Не нонейм, досить крупний виробник. Навіть флеш самі нарізають та корпусують.bombbusters: ↑ 07.09.2023 03:31якості Lexar
-
7mindfields
Member
Оце досягненняAlex+: ↑ 07.09.2023 06:44 Брендовий заводський Китай. Не нонейм, досить крупний виробник. Навіть флеш самі нарізають та корпусують.
-
Alex+
Member
Ну так, підвальні виробники таким займатись не будуть. До того ж вони і контролери ребрендять під себе.7mindfields: ↑ 07.09.2023 09:19Оце досягнення
Тобто все як і у інших більш відомих гравців на ринку ссд. Цікаво б було, якби хтось поділився практичним досвідом, як працює гарантія в Україні.
В магазинах пишуть по 5 років, а як на справді, не в теоріях, не бачив навіть у відгуках
-
z_mashine
Member
на практике может быть даже 1800МБ/с и ниже. оба м2 порта делят линии с сата портами и, похоже, они реализованы на чипсетных линиях.kassiop: ↑ 06.09.2023 23:01 при цьому, як я визначив пропускна здатність читання та запису буде обмежена (макс 4000 MB/s, реально - огляд PCIe3 на ixbt)
-
kassiop
Junior
Хм, якщо такі невеликі швидкості, то, може взагалі достатньо взяти Kioxia Exceria G2 1 TB 1630грн rd 2100 wr 1700?z_mashine: ↑ 07.09.2023 11:12 на практике может быть даже 1800МБ/с и ниже. оба м2 порта делят линии с сата портами и, похоже, они реализованы на чипсетных линиях.
В специфікації материнки там якось багатозначно сказано про М2, і мені важко знайти реальні тести.
Ось тільки в офіційка Samsung 970 EVO Plus, каже, що швидкості rd 3500 wr 3300 отримані на цій матплаті (Asus Z270-A).
Відправлено через 23 хвилини 19 секунд:
Ось, ще тест Asus Z270-A, але там вони якось більше номіналу наміряли.
Відправлено через 3 хвилини 48 секунд:
Можливо, не по темі. Магазин Brain - кажуть при розірваній упаковці повернення тільки через сервіс-центр Brain. Тобто, він (сервіс-центр) у них дійсно є.Alex+: ↑ 07.09.2023 09:41 Цікаво б було, якби хтось поділився практичним досвідом, як працює гарантія в Україні.
В магазинах пишуть по 5 років, а як на справді, не в теоріях, не бачив навіть у відгуках
-
Alex+
Member
Чому б ні? За свою вартість гарний та якісний ссд. Звісно якщо не мати на меті максимальні швидкості.kassiop: ↑ 07.09.2023 14:11може взагалі достатньо взяти Kioxia Exceria G2
За відчуттями в більшості задач ви не помітите різниці в швидкодії. Тільки ось йому треба докупити якийсь радіатор, бо в тротлінгу він відчутно просідає в швидкостях
-
z_mashine
Member
хорошо если так. если при установке в m.2_1 будут резаться скорости - крутите в первую очередь опцию dmi/opi configuration в bios.
-
Melofon
Member
- Откуда: Николаев
- спойлер

- спойлер

-
LastImperor
Junior
- Откуда: Киев
Добрий день. Порадьте будь ласка SSD m.2 3.0 2280 обсягом 2Tb для встановлення в ноутбук(FX706HF). Планується використовувати для зберігання невеликих відеофайлів, файлів офіса, пари програм та ігор. Дякую!
-
7mindfields
Member
Hynix P31 goldLastImperor: ↑ 09.09.2023 10:05 Добрий день. Порадьте будь ласка SSD m.2 3.0 2280 обсягом 2Tb для встановлення в ноутбук(FX706HF). Планується використовувати для зберігання невеликих відеофайлів, файлів офіса, пари програм та ігор. Дякую!
-
Alex+
Member
LastImperor
Для ноутбука оцей гарно підходить: viewtopic.php?p=3653737#p3653737
Для ноутбука оцей гарно підходить: viewtopic.php?p=3653737#p3653737
-
ya98
Member
- Откуда: Одесса
Кстати о Kioxia Exceria G2. Создаётся впечатление, что вопреки традициям у него мониторинг не занижает температуру. Имею на материнке 2 слота м2, в одном Kioxia Exceria G2 в другом Kingston A2000. Корпус тесный, накопители не хило прогреваются видеокартой по разные стороны от которой находятся. Kioxia показывает температуру примерно на 10 градусов выше чем kingston. Поменял местами накопители, результат не изменился. Сейчас например вижу A2000 39 градусов а G2 52. Это без нагрузки.
-
Zita
Member
- Откуда: Харьков
Добрий день. Порадьте будь ласка SSD 2.5" обсягом 1Tb для встановлення у комп. Планується використовувати для встановлення ігор.
Бюджет до 2.5к грн, але якщо менше то краще. Дякую!
Поки придивився на ці:
1) Kingston SSDNow A400 960GB 2.5"
2) Apacer AS350 Panther 1TB 2.5"
Бюджет до 2.5к грн, але якщо менше то краще. Дякую!
Поки придивився на ці:
1) Kingston SSDNow A400 960GB 2.5"
2) Apacer AS350 Panther 1TB 2.5"
-
Alex+
Member
Zita
Бюджет у вас начебто не самий малий щоб брати що попало.
Роздивіться
Transcend SSD230S 1 TB https://hotline.ua/ua/computer-diski-ss ... 1tssd230s/
Або
Crucial MX500 2.5 1 TB https://hotline.ua/ua/computer-diski-ss ... mx500ssd1/
З найдешевших варіантів як то той же Апасер чи Гудрам СХ400 вже прибрали згадку про ТЛС чіпи, отже можливі неприємні сюрпризи.
Якщо питання гарантії не хвилює, подивіться що можна придбати з БВ в тутешній барахольці у перевірених
Бюджет у вас начебто не самий малий щоб брати що попало.
Роздивіться
Transcend SSD230S 1 TB https://hotline.ua/ua/computer-diski-ss ... 1tssd230s/
Або
Crucial MX500 2.5 1 TB https://hotline.ua/ua/computer-diski-ss ... mx500ssd1/
З найдешевших варіантів як то той же Апасер чи Гудрам СХ400 вже прибрали згадку про ТЛС чіпи, отже можливі неприємні сюрпризи.
Якщо питання гарантії не хвилює, подивіться що можна придбати з БВ в тутешній барахольці у перевірених
-
ya98
Member
- Откуда: Одесса
Zita
За Апасер ничего не скажу, а Кингстон "в наши дни" скорее всего окажется безбуферник на qlc. Файлопомойка со скоростью записи вне буфера меньше чем у обычного диска пятнадцатилетней давности - слишком экстремальное удовольствие. Но в бюджет 2500 влазит неоднократно проверенный mx500.
За Апасер ничего не скажу, а Кингстон "в наши дни" скорее всего окажется безбуферник на qlc. Файлопомойка со скоростью записи вне буфера меньше чем у обычного диска пятнадцатилетней давности - слишком экстремальное удовольствие. Но в бюджет 2500 влазит неоднократно проверенный mx500.
Последний раз редактировалось ya98 11.09.2023 17:48, всего редактировалось 1 раз.
-
DuckRider
Member
https://exe.ua/ua/product/p386093/?utm_ ... ent=386093Zita: ↑ 11.09.2023 17:25 Добрий день. Порадьте будь ласка SSD 2.5" обсягом 1Tb для встановлення у комп. Планується використовувати для встановлення ігор.
Бюджет до 2.5к грн, але якщо менше то краще. Дякую!
Поки придивився на ці:
1) Kingston SSDNow A400 960GB 2.5"
2) Apacer AS350 Panther 1TB 2.5"
-
lewerlin
Member
- Откуда: Миронівка
НВМЄшна кіоксія на 1тб+платка для слота PCI-E, вам обійдуться в сумі в 1800грн на розетці.Zita: ↑ 11.09.2023 17:25Добрий день. Порадьте будь ласка SSD 2.5" обсягом 1Tb для встановлення у комп. Планується використовувати для встановлення ігор.
Бюджет до 2.5к грн, але якщо менше то краще. Дякую!
Поки придивився на ці:
1) Kingston SSDNow A400 960GB 2.5"
2) Apacer AS350 Panther 1TB 2.5"
Це не варіант, лише якщо ви збираєтесь туди вінду ставити, а древня материнка не підтримує UEFI. Більше жодного аргументу на користь САТА - немає.
Отправлено спустя 1 минуту 27 секунд:
https://hard.rozetka.com.ua/kioxia-lrc20z001tg8/p393618018/
https://rozetka.com.ua/maiwo_kt046/p257634021/
-
Alex+
Member
Гарний порада. Якщо плата та що з профілю, то і систему можна поставити. Там доречі 2 штуки М2 можна встановити на штатні місця.lewerlin: ↑ 11.09.2023 18:52а древня материнка не підтримує UEFI
Єдине, що потрібно буде ще якийсь радіатор придбати, це ще десь +150грн
-
Ostin
Member
Підтримую щодо платки на PCIe - M2. Гарна заміна саташникам. Ще й дешевша в наш час.
-
darlo0k
Member
- Откуда: Запоріжжя
панство, підкажіть будь ласка, чи вартує воно того? https://hard.rozetka.com.ua/mushkin-mkn ... 392656764/
використовуватись буде чисто під файлопомийку, хочу прибрати всі диски з компа і нарешті їх переставити в нас, тож швидкості не дуже важливі. Думав над 1тб, ок по ціні, але буде впритул по об'єму
використовуватись буде чисто під файлопомийку, хочу прибрати всі диски з компа і нарешті їх переставити в нас, тож швидкості не дуже важливі. Думав над 1тб, ок по ціні, але буде впритул по об'єму