Выбор смартфона / коммуникатора

Смартфоны, планшеты, другие мобильные устройства и телекоммуникации
Ответить
Автор
Сообщение
7mindfields
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Hum: 29.07.2023 00:19 7mindfields
И скорость зарядки также. Нет смысла держаться за lighting если он уступает тайп-си и не может быть модернизирован до его уровня. Также как нет смысла искать андроидфон с микроюсб, что бы подключить к нему старую гарнитуру.
100w кабелів type c - lightning як гівна :facepalm:
Це які дешеві навушники ти знайшов з мікроюзб замість 3.5 міні джека?
Donate
Member
Аватара пользователя

Сообщение

7mindfields: 29.07.2023 02:02 100w кабелів type c - lightning як гівна :facepalm:
Це які дешеві навушники ти знайшов з мікроюзб замість 3.5 міні джека?
Ви якість дивіться також ато без тестеру зараз купувати кабелі тільки офіційні :laugh:
7mindfields
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Donate: 29.07.2023 02:40
7mindfields: 29.07.2023 02:02 100w кабелів type c - lightning як гівна :facepalm:
Це які дешеві навушники ти знайшов з мікроюзб замість 3.5 міні джека?
Ви якість дивіться також ато без тестеру зараз купувати кабелі тільки офіційні :laugh:
300-400грн сертифікований mfi від анкер (звісно що не 100w, ці будуть дорожчі)
snapdragon999
Member
Откуда: UA

Сообщение

7mindfields: 28.07.2023 23:35
snapdragon999: 28.07.2023 10:58

дольше работает при каких условиях ,например в месенджеры ,олх и прочие приложения при этом уведомления приходят нормально в фоне когда телефон заблокирован выключен экран?местоположение постоянно включено ?двойно тап чтоб разбудить экран и прочие плюшки работают ?
Ти минулого разу обісрався, коли я попросив перелічити корисні фічі андроїда, а зараз знову завівся. Так, у айфонів весь час також приходять нотифікації, коли заблокований екран, так, екран по одинарному тапу працює (тут немає подвійного), геолокацію не юзав і на андроїд майже ніколи
Hum: 28.07.2023 10:48 Romani
Самая громкая инновация у эппла за все время. :lol:
Таке міг ляпнути тільки той, хто не мав айфона взагалі, тому що цей перехід забаганка не епла :facepalm:
guchixa: 28.07.2023 16:28 У меня знакомый взял себе седьмой айфон :super: потому что работает на высоте. Блин, 32 гигабайта памяти...

Он читает все обзоры на все модели, но тупо не знал, что есть ударопрочные смартфоны :lol: Для меня такие поклонники яблочек - это какие-то "участники секты"... Реально, почитайте какие есть смартфоны, с какими необычными функциями https://smartphone-top.com/ru/samye-neo ... tfony.html. Просто для любых задач и интересов. Ну реально.. Мир не вокруг яблока крутится))) :rotate:
Знову ти таскаєш сюди статті з якогось всратого нонейм ресурсу
Smakolyk: 28.07.2023 19:31 Это прям максимально стереотипная беседа, что даже не интересно. Но, на счёт 11 я бы поспорил. Трое человек покупали в сертифицированных магазинах и все жаловались на автономность, 2 девушки просто с повербанком на 10к постоянно ходили. И 2е из 3 жаловались на лаги и подтормаживания, хотя в целом яблоки обожают.
Ще один з прохолодними історіями, який бачив айфони тільки в телевізорі, про автономність 11го просто нереально жирний накид, тому що це один з найавтономніших девайсів в лінійці (більше тримають хіба що про макси, починаючи з 11 серії), перейшов на нього з XR, який також добре тримає батарею. Окрім мене є декілька знайомих, саме зі звичайними 11ми, і ніхто не жалівся на автономність, навіть користуючись одразу двома активними радіомодулями, так що продовжуй тішити себе цими накидами :lol:

Доречі, з приводу твого пук срєньк про автономність і лаги iphone 11, який вийшов у 19 році і досі офіційно випускається
https://m.gsmarena.com/apple_iphone_11-ampp-9848.php
LAUNCH
Announced 2019, September 10
Status Available. Released 2019, September 20
Настільки невдала модель вийшла, що займала топові місця з продажів не один рік :lol:
Продажі у 19 році
Изображение
Продажі у 20 році
Изображение
Изображение
Продажі у 21 році
Изображение
Можеш іти далі разом зі своїми «подругами», в яких 11ті айфони «з офіційних сторів» працюють тільки з павербанками, на 4пда курити форуми, щоб виправити автономність своїх андроїд девайсів за допомогою всяких милиць :lol:
Кто обисрався? Для меня айфон это какая то кастрированная и платная херь)) все что я могу сказать. Фишки андроида безграничны. Ставишь рут, таскер и пошёл придумывать задачи и функции. Очень расширеный и практически бесплатный функционал. Например я по работе часто пользуюсь записью звонков с линии.
Ты скажешь это не надо большинству, да, может и не надо, но я ответил на вопрос.
Типичное оправдание мако-ба, кабель лайтинг type C же есть :rotate: Ну реально смешно. А почему нельзя как все сделать просто type C, денег срубить надо с лошков на кабелях, зарядках.
7mindfields
Member
Аватара пользователя

Сообщение

snapdragon999: 29.07.2023 07:04
7mindfields: 28.07.2023 23:35
Ти минулого разу обісрався, коли я попросив перелічити корисні фічі андроїда, а зараз знову завівся. Так, у айфонів весь час також приходять нотифікації, коли заблокований екран, так, екран по одинарному тапу працює (тут немає подвійного), геолокацію не юзав і на андроїд майже ніколи

Таке міг ляпнути тільки той, хто не мав айфона взагалі, тому що цей перехід забаганка не епла :facepalm:


Знову ти таскаєш сюди статті з якогось всратого нонейм ресурсу


Ще один з прохолодними історіями, який бачив айфони тільки в телевізорі, про автономність 11го просто нереально жирний накид, тому що це один з найавтономніших девайсів в лінійці (більше тримають хіба що про макси, починаючи з 11 серії), перейшов на нього з XR, який також добре тримає батарею. Окрім мене є декілька знайомих, саме зі звичайними 11ми, і ніхто не жалівся на автономність, навіть користуючись одразу двома активними радіомодулями, так що продовжуй тішити себе цими накидами :lol:

Доречі, з приводу твого пук срєньк про автономність і лаги iphone 11, який вийшов у 19 році і досі офіційно випускається
https://m.gsmarena.com/apple_iphone_11-ampp-9848.php
LAUNCH
Announced 2019, September 10
Status Available. Released 2019, September 20
Настільки невдала модель вийшла, що займала топові місця з продажів не один рік :lol:
Продажі у 19 році
Изображение
Продажі у 20 році
Изображение
Изображение
Продажі у 21 році
Изображение
Можеш іти далі разом зі своїми «подругами», в яких 11ті айфони «з офіційних сторів» працюють тільки з павербанками, на 4пда курити форуми, щоб виправити автономність своїх андроїд девайсів за допомогою всяких милиць :lol:
Кто обисрався? Для меня айфон это какая то кастрированная и платная херь)) все что я могу сказать. Фишки андроида безграничны. Ставишь рут, таскер и пошёл придумывать задачи и функции. Очень расширеный и практически бесплатный функционал. Например я по работе часто пользуюсь записью звонков с линии.
Ты скажешь это не надо большинству, да, может и не надо, но я ответил на вопрос.
Типичное оправдание мако-ба, кабель лайтинг type C же есть :rotate: Ну реально смешно. А почему нельзя как все сделать просто type C, денег срубить надо с лошков на кабелях, зарядках.
ти розповідав про різницю в «сотні» корисних фіч, і навіть десять не зміг тоді навести :lol:
Ну запис дзвінків то дуже сильний аргумент, зважаючи на те, що тут можна поставити джейл та зробити той самий кол рекордінг :lol:
З приводу виправдань лайтнінга і переходу на особистості (треба ж якось втішати себе за покупку бюджетного китайського телефону, який програє у всьому, окрім автономності, навіть старим айфонам), в айфонів нормальний роз’єм був вже з 2012 року (коли там в андроїдах масово з’явився тайп сі?), і все, чим він реально програє зараз цьому стандарту - це швидкість дата трансферу.
Последний раз редактировалось 7mindfields 29.07.2023 10:23, всего редактировалось 2 раза.
Grimmjow
Member

Сообщение

То что снэп дурачок у которого никогда не было айфона это я уже понял, но не могу понять кто эти люди которые плюсуют кго мессаги? Его смурфы?
snapdragon999
Member
Откуда: UA

Сообщение

Grimmjow: 29.07.2023 10:22 То что снэп дурачок у которого никогда не было айфона это я уже понял, но не могу понять кто эти люди которые плюсуют кго мессаги? Его смурфы?
А ты яблочный умничок))который нормального андроида не юзал. Уважаемый мой, андроид уже давно на уровне ios по всем параметрам, мышление образца 2013 года до сих пор. Или сравниваете бюджетники с последними айфонами.
Hum
Member
Аватара пользователя

Сообщение

7mindfields
100w кабелів type c - lightning як гівна :facepalm:
Це які дешеві навушники ти знайшов з мікроюзб замість 3.5 міні джека?
И все таки. Почему нужно держаться за lighting когда есть более эффективный type-c?
snapdragon999
Member
Откуда: UA

Сообщение

Неужели вы дубины не понимате, что многим людям достаточно смартфона до 500 дол. Сдался им тот айфон в 2.5 раза дороже , они получается дурачки для вас? Я лучше буду ездить на камри 17 года и ходить с поко Ф5 каким то, чем ездить на метро с 14 про макс))потому что дурачок))Лучше на разницу комплект резины куплю. То инстасамкам вареники фоткать надо крутые камеры)), а нам средненькие пойдут.
7mindfields
Member
Аватара пользователя

Сообщение

snapdragon999: 29.07.2023 11:56 Неужели вы дубины не понимате, что многим людям достаточно смартфона до 500 дол. Сдался им тот айфон в 2.5 раза дороже , они получается дурачки для вас? Я лучше буду ездить на камри 17 года и ходить с поко Ф5 каким то, чем ездить на метро с 14 про макс))потому что дурачок))Лучше на разницу комплект резины куплю. То инстасамкам вареники фоткать надо крутые камеры)), а нам средненькие пойдут.
типові розмірковування «володаря» камрі :lol:
Hum: 29.07.2023 11:55
7mindfields
100w кабелів type c - lightning як гівна :facepalm:
Це які дешеві навушники ти знайшов з мікроюзб замість 3.5 міні джека?
И все таки. Почему нужно держаться за lighting когда есть более эффективный type-c?
Тому що це дуже жадібна корпорація, в якої є свій пропрієтарний роз’єм вже багато років, який зі своїми функціями справляється нормально (так, як я неодноразово зазначив, в контексті дата трансферу лайтнінг набагато гірше за сучасні версії тайп сі). Ти так і не зрозумів, що я в тебе запитав з приводу того, чому ти назвав це революційним апдейтом, ігноруючи той факт, що це вимушений крок, а не власна ініціатива компанії?
Hum
Member
Аватара пользователя

Сообщение

7mindfields
В общем ЕС принуждает к инновациям Эппл. :lol:
snapdragon999
Member
Откуда: UA

Сообщение

типові розмірковування «володаря» камрі :lol:




Я не лезу в волки с собачьим хвостом)) Мне такие гаджеты не интересны с вертолётным ценником и дальнейшей раскруткой на бабло.
Васильович
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Hum: 29.07.2023 11:55Почему нужно держаться за lighting когда есть более эффективный type-c?
Виражу непопулярну думку: мені Lighting більше подобається чисто своєю конструкцією. Він простіший - є просто штекер і гніздо, без стирчачих платок по середині гнізда, як в того ж Type C.
Коли я ставлю iPhone на зарядку - штекер втикається в гніздо з невеличким зусиллям і тримається там як влитий. І це мій основний телефон, який заряджаю де факто щодня (майже 4 роки).
В мене є ще 4 Android телефони для тестування всякого по роботі. Ними користуюся час від часу, але в КОЖНОМУ штекер "сидить" з люфтом :rolleyes:
Дрібниці, а неприємно.
Дуже жаль, що Apple упорота компанія і відкритим стандартом Lighting ніколи не зробить.
Тому, як справжні ССЗБ, тепер вимушені переходити і самі на конструктивно гірший Type C :-/
7mindfields
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Hum: 29.07.2023 13:35 7mindfields
В общем ЕС принуждает к инновациям Эппл. :lol:
Як би це іронічно не звучало, в цьому розрізі так :gigi:
Grimmjow
Member

Сообщение

Камри 17 года это как елден ринг на максималках😂😂😂 наверное это достижение пацана с детдома, который доказал на районе всем что он не терпила 🤣

П.с. А когда я когда-то скинул своб м5 в треде видеокарт - мне дали бан. АБИДНА
Hum
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Зря вы гоните на метро. Очень удобная штука и бережет нервы. А то, что людей много то это совсем не беда когда вы задействуете однонаправленную концентрацию. ;)
Romani
Member
Откуда: Хуст

Сообщение

Тут не хватает человека, который будет топить за Pixel.
Сори за оффтоп.
snapdragon999
Member
Откуда: UA

Сообщение

Grimmjow: 29.07.2023 15:25
П.с. А когда я когда-то скинул своб м5 в треде видеокарт - мне дали бан. АБИДНА
В основном таким страдают тупые нищеброды, которые хотят казаться богаче не имея на то должных средств.Так же как и техникой эпол))
Мало того что ты покупаешь по завышеной цене товар, но и потом ещё попадаешь на постоянную выкачку денег.
Последний раз редактировалось snapdragon999 29.07.2023 18:32, всего редактировалось 1 раз.
Donate
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Romani: 29.07.2023 18:24 Тут не хватает человека, который будет топить за Pixel.
Сори за оффтоп.
Да причём тут топить. Тут каждый хочет какое то ультимативное решение которого нет в природе. Вот у многих краеугольной платой в выборе айфона на сколько бы он крут бы не был, является тем что ОС там по функционалу игрушечная, кому то дикий плюс, кому то дикий минус. И так везде. Кто то готов топить что за 300 баксов нормально продавать 732G и его производные. И так далее. Идеальный телефон знаешь только ты сам когда скинешь все плюсы и минусы каждого девайса. Если открывать видосики и меседжеры можно за 100 баксов пойти купить рилми на T610 и в ус не дуть :laugh:
er[socrates]
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Romani: 29.07.2023 18:24 Тут не хватает человека, который будет топить за Pixel.
Сори за оффтоп.
И за Сяоми как топ за свои деньги.
Ответить