Какашечки то у вас в горшечку, але ви можете і далі мріяти про рожевих єдинорогів.deepforest: ↑ 12.07.2022 11:11ні дядку, ви промазали, Noctua як раз і є "какашечна лгбт елітка"tablestikus: ↑ 12.07.2022 10:02
Хлопчику, проходьте далі до розділу с помаранчевими поні та лгбт-підсвіткою.
а я кажу про розумні альтернативи, за розумний кошт та без підсвиток
Новости
Последние статьи и обзоры
Обзор процессорного кулера Noctua NH-D12L
-
tablestikus
Member
- Откуда: Київ
-
DuckRider
Member
Ну ноктуа так-то оверпрайс. Вместо д15 есть ассасин 3, например. Альтернативы их продукции существуют, денег за бренд они хотят не малоtablestikus: ↑ 15.07.2022 15:07Какашечки то у вас в горшечку, але ви можете і далі мріяти про рожевих єдинорогів.deepforest: ↑ 12.07.2022 11:11
ні дядку, ви промазали, Noctua як раз і є "какашечна лгбт елітка"
а я кажу про розумні альтернативи, за розумний кошт та без підсвиток
-
deepforest
Member
а ви можете і далі мріяти про какашечну Noctuatablestikus: ↑ 15.07.2022 15:07Какашечки то у вас в горшечку, але ви можете і далі мріяти про рожевих єдинорогів.deepforest: ↑ 12.07.2022 11:11
ні дядку, ви промазали, Noctua як раз і є "какашечна лгбт елітка"
а я кажу про розумні альтернативи, за розумний кошт та без підсвиток
-
yariksom
Member
-
feniks_tm
Member
- Откуда: Луцьк
yariksom
Топфлоу? Та особливо нічого такого й нема, з топового певно можна виділити Noctua NH-C14s, буде десь на рівні передтопових двухсекційників.
Топфлоу? Та особливо нічого такого й нема, з топового певно можна виділити Noctua NH-C14s, буде десь на рівні передтопових двухсекційників.