Новости
Последние статьи и обзоры
Флудилка (часть 4)
Куратор темы:
Sanьka
-
Sanьka
Member
Продолжение флудилки
конец прошлой темы viewtopic.php?f=16&t=243238&start=7020
В данной теме действуют правила аналогично остальным.
В т.ч. запрещено :
1. Обсуждение политики
2. Торговля во всех ее проявлениях
3. Обсуждение и Пропаганда наркотиков, алкоголя, азартных игр!!! и т.п.
Ну понеслась....
конец прошлой темы viewtopic.php?f=16&t=243238&start=7020
В данной теме действуют правила аналогично остальным.
В т.ч. запрещено :
1. Обсуждение политики
2. Торговля во всех ее проявлениях
3. Обсуждение и Пропаганда наркотиков, алкоголя, азартных игр!!! и т.п.
Ну понеслась....
Последний раз редактировалось Sanьka 30.05.2021 23:24, всего редактировалось 3 раза.
-
Scoffer
Member
_clawfinger_
Я неодноразово казав, що особисто для мене ідеал підходу процесоробудування - Cell в його вигляді на стадії проекту. Від реального консольного він відрізняється відсутністю SIMD в PPE і, відповідно, потенційно меншим жором.
SIMD в PPE взагалі тільки заради епла і додали, а епл вирішили на Cell забити

Я неодноразово казав, що особисто для мене ідеал підходу процесоробудування - Cell в його вигляді на стадії проекту. Від реального консольного він відрізняється відсутністю SIMD в PPE і, відповідно, потенційно меншим жором.
SIMD в PPE взагалі тільки заради епла і додали, а епл вирішили на Cell забити
-
Sanьka
Member
именно в плане подхода там был хаос и неразбериха. Пихали что попало что бы угодить всем и сесть на 4 кресла сразу.Scoffer: ↑ 11.08.2021 11:06Я неодноразово казав, що особисто для мене ідеал підходу процесоробудування - Cell в його вигляді на стадії проекту
В итоге получилось какое то лайно под которое кодить сложно.
-
Hells Angels
Member
- Откуда: Кам'янець-Подільський
вони зараз на лоху 21-22.. за гарантію треба накинути десь 3-4к.. тому варіант 24-25к більш близький до правди.Sanьka: ↑ 11.08.2021 10:07Я думал в розницу пойдут по 780 (типа +40уе). А оказывается там не парясь накинули +200уе
якась дивна фігня відбувається, у чела де брав комп, в наявності тільки трешеві 3060 палит, гайнвард, кфа и обрізок асуса на 1 вентиль.Sanьka: ↑ 11.08.2021 10:07Если и брать то лучше 3060 12г
3070 два зотака еджа, одна біла і звичайна, більше ніфіга, а 3080 вообще ніякої немає
-
Sanьka
Member
я уже не удивляюсь. Стричь так стричь!Hells Angels: ↑ 11.08.2021 11:08вони зараз на лоху 21-22.. за гарантію треба накинути десь 3-4к.. тому варіант 24-25к більш близький до правди.
Это не парикмахерская, это барбершоп
-
DarkJoney
Member
Sanьka
Да, только четверки чуть дороже все равно, чем были.
А ССДшки уже ничего цены.
Да, только четверки чуть дороже все равно, чем были.
А ССДшки уже ничего цены.
-
Sanьka
Member
плох тот чел у которого нет 3080Hells Angels: ↑ 11.08.2021 11:08 а 3080 вообще ніякої немає
6тб ред на 20уе выше прежнего. Считаю что это почти норма.DarkJoney: ↑ 11.08.2021 11:10Да, только четверки чуть дороже все равно, чем были.
А ССДшки уже ничего цены.
-
Hells Angels
Member
- Откуда: Кам'янець-Подільський
да вони не вспівають попасти на вітрину чи сайт, каже дзвонять питають чи є в наявності чи під заказ .. і приходять забирають.Sanьka: ↑ 11.08.2021 11:12плох тот чел у которого нет 3080
-
Sanьka
Member
это кто? ану подать их сюдаHells Angels: ↑ 11.08.2021 11:14да вони не вспівають попасти на вітрину чи сайт, каже дзвонять питають чи є в наявності чи під заказ .. і приходять забирають.
-
Hells Angels
Member
- Откуда: Кам'янець-Подільський
Sanьka польша, це не в нас 
-
Sanьka
Member
а, тогда понятно.Hells Angels: ↑ 11.08.2021 11:16Sanьka польша, це не в нас
У нас такой проблемы нет.
-
Hells Angels
Member
- Откуда: Кам'янець-Подільський
Sanьka так у нас просто не всі готові взяти карту за оверпрайс
-
_clawfinger_
Member
- Откуда: З берегів Дніпра
Scoffer: ↑ 11.08.2021 10:59А я не перевзувався. Відносно цпу+гпу у аплє деградація.
Я про інтеграцію модулів апу один в одного. І тут у АМД, не дивлячись на продуктивність, гірше ніж у взагалі будь-кого іншого. І в перспективі це ще себе покаже.
Так ти фанат IBM?Scoffer: ↑ 11.08.2021 11:06Я неодноразово казав, що особисто для мене ідеал підходу процесоробудування - Cell в його вигляді на стадії проекту. Від реального консольного він відрізняється відсутністю SIMD в PPE і, відповідно, потенційно меншим жором.
SIMD в PPE взагалі тільки заради епла і додали, а епл вирішили на Cell забити![]()
Ну да, ну да...Sanьka: ↑ 11.08.2021 10:49на насыщении рынка и желании произ-й гпу не слить рынок игроков (которые пересядут на консоли, смартфоны и тп)
Результат очевидний.
Це просто везіння, але не факт що так буде знов.Sanьka: ↑ 11.08.2021 10:58Ага, в 17м я слышал что то подобное, а потом купил 1080 за 3700грн
Та й потім, ми про нове говоримо, а не юзане залізо. Це все таки дві великі різниці.
-
DarkJoney
Member
Sanьka
Ну так то да, 20 баксов можно и пережить.
Я недавно вундервафлю брал, Медиамакс, который в молодости был ВД Велоцираптор. Поставил корешу в бомж ПК для родственника, вполне неплохо 8.1 крутилась на нем.
Ну так то да, 20 баксов можно и пережить.
Я недавно вундервафлю брал, Медиамакс, который в молодости был ВД Велоцираптор. Поставил корешу в бомж ПК для родственника, вполне неплохо 8.1 крутилась на нем.
-
Scoffer
Member
_clawfinger_
У IBM топові бюджети R&D для заліза протягом та скоро вже ста років. А я фанат науки.
В IBM Research займались теорією і практикою обчислювальної техніки задовго до того як з'явились інтел з амд, не кажучи про те, що в інтелі серйозні бюджети на дослідження виділяють максимум років з 20, а у АМД як прийдеться
У IBM топові бюджети R&D для заліза протягом та скоро вже ста років. А я фанат науки.
В IBM Research займались теорією і практикою обчислювальної техніки задовго до того як з'явились інтел з амд, не кажучи про те, що в інтелі серйозні бюджети на дослідження виділяють максимум років з 20, а у АМД як прийдеться
-
DarkJoney
Member
Scoffer
Лично я CELL считаю крутой идеей, и как раз Apple отчасти сделала тоже самое, задав в М1 отдельные блоки под определенные задачи.
А тут, АМУд даже не может нормально встройку кодировать/декодировать видео.
Лично я CELL считаю крутой идеей, и как раз Apple отчасти сделала тоже самое, задав в М1 отдельные блоки под определенные задачи.
А тут, АМУд даже не может нормально встройку кодировать/декодировать видео.
-
_clawfinger_
Member
- Откуда: З берегів Дніпра
Scoffer
історію про голубого дідуся, я в курсі.
Тому компанію називають голубий дідусь (с) не те що та синя, або червона школота.

історію про голубого дідуся, я в курсі.
Тому компанію називають голубий дідусь (с) не те що та синя, або червона школота.
-
Sanьka
Member
Для меня более чем. 3070 лхр уже по 980уе._clawfinger_: ↑ 11.08.2021 11:27Результат очевидний.
-
DarkJoney
Member
Sanьka
А сколько 3060 по твоим каналам?
А сколько 3060 по твоим каналам?
-
Sanьka
Member
-
_clawfinger_
Member
- Откуда: З берегів Дніпра
Угу, я лише приведу твої слова...Sanьka: ↑ 11.08.2021 12:28Для меня более чем. 3070 лхр уже по 980уе.
Sanьka: ↑ 11.08.2021 10:07Я думал в розницу пойдут по 780 (типа +40уе). А оказывается там не парясь накинули +200уе
Ліл
Sanьka: ↑ 11.08.2021 10:07так даже если по входу 740 оно все равно не айс. 740уе за мидл карту Карл!!!! Наф оно надо?
Это цена ТОПовых карт
Ось така вона реальність й так все залишиться. Просто в наступний раз Нвідія зробить висновок й не буде називати рекомендовані ціни. Взнаємо в магазині.